آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزشی به زبان ساده

اگر لیستی از مواد یا BOM تهیه می کنید، توصیه میکنم برای اطمینان از این که لیست تان دقیق است یا خیر، یک بار اجرای کامل را انجام آموزش اتوکد دوبعدی بدهید. شما می توانید آنها را جابجا کنید، کپی کنید و مانند یک تصویر با آنها رفتار کنید. به هر حال در همین سایت ایران مدرس اساتید زیادی برای اموزش اتوکد ثبت نام کرده اند و با کلیک بر روی عبارتی که در بالا معرفی شد می توانید هم لیست کامل اساتید و سوابق تدریس و رزومه آنها را ببینید و هم در کنار رزومه هر استاد قیمت درخواستی ایشان برای کلاس ها را مشاهده نمائید. توضیحات کلی در مورد قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی اتوکد: مشابه دروس دیگر قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی اتوکد به عوامل مختلفی بستگی دارد. به صورت کلی میتوان این نرمافزار را جایگزین بسیار خوبی برای میز و وسایل نقشهکشی مهندسان در نظر گرفت.

آموزش اتوکد دوبعدی

شاید چگونگی استفاده از ویژگی سه بعدی Osnap در AutoCAD را بررسی کنید تا بتوانید دایره را به بیرون بکشید و به سمت راست خود انتقال دهید یا اینکه شما میتوانید ریاضیات را انجام دهید و بفهمید مرکز دایره کجا است(دانستن شعاع دایره و فاصله ی آن از پایهی شکل اصلی). میتوانید Item Number را به سمبلهای پنل و شماتیک اضافه کنید. پس از پایان دوره هنرجویان می توانند ترسیمات دو بعدی خود را بصورت کامل انجام داده و آنها را ویرایش، اندازه گذاری و آماده ارائه نمایند و با حقوق بسیار خوب در مهندسین مشاور و شرکتهای مختلف مشغول به کار شوند. پس از پایان این دوره آموزشی متقاضیان می توانند ترسیمات دو بعدی خود را بصورت کامل انجام داده و آنها را ویرایش، اندازه گذاری و آماده ارائه نمایند. افرادی که از این نرمافزار AUTOCAD استفاده می کنند، قابلیتهایی همچون بهرهگیری از محیطهای دو بعدی و سه بعدی برای آنها فراهم شده است.

هر دو عامل را مد نظر قرار دهید و سعی کنید کلاس Autocad را با استادی داشته باشید که سابقه کاری و رزومه خوبی دارد هر چند که هزینه کلاس های ایشان کمی بیشتر باشد. همانطور که گفته شد، برای تمامی اساتید اتوکد در همین سایت ایران مدرس قیمتها ذکر شده است و اگر استادی قیمت را ذکر نکرده بود می توانید مستقیم با ایشان تماس گرفته و نرخ کلاس را بپرسید. به عنوان مثال به هر میزان استادی که این نرم افزار را به شما آموزش می دهد سابقه کاری بالاتری داشته باشد هزینه بیشتری را هم برای کلاس های Autocad درخواست می کند.

همانطور که دیدید، کاربردهای آموزش اتوکد را نمیتوان به یک حوزه و رشته محدود کرد. آموزشگاه سنجش پارسیان با تکیه بر 9 سال تجربه آموزشی، با هدف رفع نیاز های آموزشی و اطلاعاتی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های عمران و معماری و همچنین پر کردن خلاء بین مهندسین عمران و کارکنان ساختمانی اقدام به برگزاری دوره آموزشی اتوکد AutoCAD کرده است. هدف از برگزاری دوره آموزشی اتوکد AutoCAD آشنا کردن هنرجویان با اصول و مقدمات نقشه کشی و طراحی پلان و نما در این نرم افزار است که سبب پر کردن خلاء بین مهندسین عمران و کارکنان ساختمانی می شود. در ابتدای این مقاله یک ویدیو از دوره آموزش اتوکد برایتان قرار دادم که داخل آن کامل روش های معرفی نقاط به اتوکد را توضیح داده ام، اگر آن را ندیده اید برگردید و آن را ببینید تا کامل با این روش ها آشنا بشید. در مورد استوانه که به سمت بیرون است، زمانی که میخواهید آن را انجام دهید به سمت داخل حرکت میکند.

مهندسین و طراحان با کمک اتوکد به راحتی طرحهای موردنظر خود را در زمان کمتر و با دقت بسیار بالایی ترسیم میکنند. مهندسان به طور گسترده از مدلهای دو بعدی و سه بعدی و نقشههای نمونه اتوکد استفاده میکنند. نرم افزار AutoCAD یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارها، جهت طراحی های دوبعدی و سه بعدی می باشد که برای ترسیم نقشههای مهندسی و صنعتی کاربرد دارد. استفاده از کلاس های تدریس خصوصی ممکن است به نسبت کتاب های خودآموز هزینه بالاتری داشته باشد اما این مزیت را دارد که کلاس می تواند به صورت پروژه محور و در راستای اهداف شما برگزار شده و در نتیجه در کمترین زمان به هدف خودتان خواهید رسید. در این بخش در رابطه با قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی اتوکد Autocad توضیحاتی ارائه می گردد. معمولا کلاس های مقدماتی به نسبت کلاس های پیشرفته هزینه پایینتری دارد.

هدف از دوره آموزش آنلاین نرمافزار اتوكد صرفاً در زمينه نقشهكشی در دو بخش مقدماتی و پيشرفته است كه در دوره مقدماتی اصول اوليه ترسيمهای دوبعدی و در دوره پيشرفته اصول تكميلی نقشه كشی دوبعدی و همچنين ترسيمهای سه بعدی آموخته میشود. عوامل مختلفی از جمله مواردی که گفته شد باعث شد تا من امیرطه نوروزی بیام و بر اساس تجربه و آنچه که در این سال ها آموختم، آموزش نقشه کشی سازه در نرم افزار اتوکد رو ارائه بدم تا بتونم به اندازه سهم خودم، این نقاط ضعف رو پوشش بدم. طبق تجربه من، نود درصد مواقع تقریبا اندازه ها به آنچه واقعا برای شروع یک پروژه نیاز دارید، نزدیک هستند. این بسته بصورت خودآموز تقریبا اکثر دستورات کاربردی را بصورت تصویری آموزش می دهد. این نرم افزار یکی از رایج ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی و همچنین ترسیم نقشه فنی است.

فیلم آموزش اتوکد ۲۰۱۳ به زبان فارسی طراحی شده و تمامی اطلاعات لازم برای رسم یک طرح و نقشه به ساده ترین تعریف ممکن توضیح داده میشود. برای تمامی معلم های خصوصی در این وب سایت شماره تماس مستقیم ایشان قابل مشاهده می باشد. در ایران مدرس (همین سایت) شماره تماس اساتید به صورت مستقیم نمایش داده شده است. برای کسب اطلاع کامل از هزینه کلاس ها باید با ایشان تماس بگیرید. 3- گروه آموزشی “استاد نرم افزار” SoftTeacher در بخش قیمت کلاس های خصوصی اتوکد اطلاعاتی ثبت نکرده اند و برای اطلاع از قیمت کلاس ها باید با ایشان تماس بگیرید. با شرکت در کلاس آموزش اتوکد در کرج، میتوانید کار با Autocad را زیر نظر بهترین استاتید بیاموزید. آن وقت طول یا شعاع را میبینید و میتوانید Annotateرا اعمال کنید.

این نرم افزار قابلیتهای بسیاری دارد که در این بخش به مواردی از آن اشاره خواهیم کرد مانند این قابلیت که بخش Text Command آن به صورت چند خطی میباشد و یا قابلیت بهرهمندی از پسوند اختصاصی DWG، قابلیت حاشیهنویسی در کنار نقشهها و همچنین دارای کیفیت بالا در پردازش و چاپ طراحیها و قابلیت بازیابی فایلهای از دست رفته، قابلیت ترسیم به صورت دو بعدی و سه بعدی، جلوگیری از انجام تغییرات ناخواسته، قابلیت ترسیم به صورت سه بعدی واقعی، ابزار طراحی و ترسیم آزاد در محیط سه بعدی و دو بعدی،قابلیت چرخش ۳۶۰ درجهای نقشههاو در نتیجه موجب انعطافپذیری بالای محیط کاربری و استفاده بسیار آسانتر در این نسخه برای انجام پروژههای حرفه ای و دقیق میشود. در نسخههای جدید این نرمافزار، ویژگی هایی همچون دستورالعملهای پارمتریک و امکان بهرهمندی از قابلیت Mesh Modeling توانست به اوج توانایی و کارایی در طراحی و اجرای پروژههای دوبعدی و سه بعدی دست پیدا کند.

ویژگی های اتوکد انقدر زیاده که نمیشه کامل لیست کرد. آموزش اتوکد – کتاب آموزش اتوکد. با شرکت در کلاسهای دوره آموزش اتوکد در کرج، میتوانید به مهارت لازم برای ورود به بازار کار دست پیدا کنید. در این صفحه قصد داریم آموزش اتوکد دو بعدی را به همراه جزوه اتوکد دو بعدی ارائه دهیم که در قسمت انتهایی هر ویدیو یک پی دی اف قرار دارد که میتوانید آن را به عنوان جزوه دانلود کنید و آموزش اتوکد دو بعدی خود را با هر ورژن از اتوکد که دارید شروع کنید ، همینطور می توانید آموزش اتوکد سه بعدی را هم از صفحه مربوطه دنبال کنید ، فقط اگر که قصد دیدن آموزش گام به گام اتوکد دارید مسیری که به شما ارائه داده ام را مشاهده و به آن عمل کنید و برای شروع پیشنهاد می کنم که حتما وارد لینک روبرو شوید : دانلود فیلم آموزش اتوکد مقدماتی پس بزن بریم .