آموزش در حین کار: مشاوره عملی

اگر شرکت شما از شما می خواهد که آموزش دهید، این به آنها بستگی دارد که از سفر توسعه مهارت های شما حمایت مالی کنند. در جهت مخالف، پرداخت مبلغ آموزش به عهده شماست. THE CPF سپس به بهترین شکل شما معلوم می شود منبع تامین مالی، ماهیت قرارداد کاری شما هر چه باشد (CDD، CDI، کار پاره وقت و غیره). تنها کاری که باید انجام دهید این است که اکانت خود را در آن فعال کنید پلت فرم نهادی اختصاصی. این سایت مبلغی را که شما کمک کرده اید و همچنین اطلاعات مفید مختلف (شرایط استفاده از حقوق شما، سقف بودجه و غیره) را نمایش می دهد. از اینجا می توانید یک را انتخاب کنید دوره واجد شرایط و از اعتبارات خود برای آموزش موثر استفاده کنید.

شما می توانید بدون شکستن قرارداد کاری یا صرف نظر از حقوق خود تمرین کنید. THE پروژه انتقال حرفه ای به شما این امکان را می دهد که برای مثال به منظور بازآموزی به طور موقت از موقعیت خود غیبت کنید، در حالی که یک دوره حرفه ای شدن به کارمندان و مقامات دولتی اجازه می دهد تا مهارت های خود را به روز کنند. با این حال، کارفرمای شما در مورد مدت و محتوای آموزش نظر دارد. برای به دست آوردن موافقت او باید یک درخواست کتبی به واحد منابع انسانی:

  • 60 روز قبل برای دوره های کمتر از شش ماه؛
  • 120 روز قبل برای دوره های طولانی تر.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

شما احساس می کنید آماده هستید که یک قدم به جلو بردارید و عنوان مدیر را هدف بگیرید، یا شاید می خواهید تخصص شما در شرکت شما بهتر شناخته شود. بسیاری از دستگاه های گواهی دانش و از صلاحیت رو به رشد به شما اجازه می دهد بدون ترک پست خود تمرین کنید. بنابراین سازمان هایی مانند Proformation دوره های از راه دور ارائه شده توسط متخصصان در زمینه های مربوطه خود (اتوماسیون اداری، زبان های خارجی، کارایی حرفه ای و غیره) ارائه می دهند. به میزان یک تا دو ساعت در هر جلسه، با proformation.fr آموزش ببینید باعث می شود شما را دنبال کنید دروس خصوصی تعاملی از طریق وب کم آ پلت فرم آموزش الکترونیکی همچنین برای تمرین با سرعت خود در دسترس است. با این حال، موافقت کارفرمای شما برای دسترسی به این نوع دستگاه در طول زمان کاری شما الزامی است.

مراحل را به موقع انجام دهید

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

توجه: کارفرمای شما حق دارد از شما امتناع کند. سپس این شما هستید که باید خود را در خارج از ساعات کاری خود آموزش دهید، برای مثال با بسیج CPF خود

برای تامین مالی اقدام کنید

آیا به تغییر مسیر شغلی فکر می کنید؟ بعد از چندین سال در مقام ریاست جمهوری، آیا چشم به ترفیع دارید؟ چه بخواهید در سلسله مراتب بالا بروید و چه در برنامه شغلی خود تجدید نظر کنید، این امکان برای شما وجود دارد که با آموزش زمینه مهارت های خود را گسترش دهید. بنابراین همه کارکنان از حق آموزش بهره مند می شوند. بنابراین از وسایلی که در دسترس شما هستند تا مراحلی که باید بردارید، راهنمای ترکیب آموزش و فعالیت حرفه ای را دنبال کنید.

این مقاله توسط یک شریک مهمان به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده است

پس از تایید درخواست شما، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ترتیبات سازمانی را با بخش منابع انسانی تعریف کنید. در مورد دوره های از راه دور، به طور خاص می توانید یک دوره آموزشی را در صبح زود برنامه ریزی کنید تا به فعالیت های حرفه ای خود در روز تجاوز نکنید.