آموزش صرافی کوینکس آموزش معامله گری و نحوه دریافت جایزه Coinex میهن سیگنال

در معاملات فیوچرز به نوعی قسمت سهم و یا ارز دیجیتال مورد نظر رت در آینده پیش بینی می کنیم. برای برداشت از کوینکس وارد حساب کاربری خود شده و از منو ها گزینه Assets را کلیک کنید تا منوی کشویی باز شود. برای برداشت از حساب خود نیز باید نوع ارز خود را مشخص سازید. در این صرافی می توانید از حساب خود فقط ارز دیجیتال برداشت کنید.

سفارش خرید Market

در ادامه هم قسمت شرایط خدمات را خوانده‌ام و با آنها موافقت کرده‌ام «I’veread & agreed to Terms of Service» را تیک بزنید و در پایان روی گزینه ثبت نام یا“Sign Up”کلیک کنید. ۲- بعد از اینکه وارد صفحه ثبت‌نام شدید در این بخش باید در سمت ایمیل آدرس ایمیل معتبر خود را وارد کنید. در قسمت کد تایید ایمیل یا «Email verification code» گزینه دریافت کد یا “Get code” را زده و کدی که به ایمیلتان ارسال می‌شود را در این قسمت وارد کنید. اگر بخواهید با استفاده از گزینه “Cancel” می‌توانید سفارش خود را لغو کنید. با لغو کردن سفارش، ارز موردنظر به حساب شما برگردانده می‌شود. اگر با این روش نتوانستید مشکل خودتان را برطرف کنید، از لینک زیر برای ارتباط با پشتیبانی استفاده کنید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ثبت نام در کوینکس با گوشی لطفا از سایت ما دیدن کنید.

همه صرافی‌های ارز دیجیتال از کاربران خود در انجام معاملات کارمزد دریافت می‌کنند. این صرافی از این قاعده مستثنی نیست و برای انجام تراکنش‌های ارز دیجیتال از حساب شما مبلغی را به‌عنوان کارمزد، کسر می‌کند. روش محاسبه کارمزد رمز ارزها در اکثر صرافی‌ها به دو عامل اصلی بستگی دارد.

تاریخچه Coinex

آموزش صرافی کوینکس آموزش معامله گری و نحوه دریافت جایزه Coinex میهن سیگنال

تمامی ورودی ها و ترید های شما در کوینکس غیر فعال می شود. گزینه بعدی Security Setting است که در پایین صفحه قراردارد و تنظیمات امنیتی حساب شما را نشان می دهد. مورد بعدی verification ID است که برای وریفای کردن یا همان احراز هویت است. پیشنهاد ما به شما این است که در صرافی های بین المللی وریفای نکنید. از جمله امکاناتی که می توان به آن اشاره کرد آپشن های جامع و کامل ترید و استیک است. همچنین کوینکس دارای ارزی مخصوص به نام CET است که دارای مزیت هایی است.

در ادامه فعال سازی گوگل اتنتیکیتور در کوینکسو آموزش احراز هویت صرافی کوینکس را توضیح میدهیم. برای اعمال تغییرات بیشتر مطابق شکل پایین میتونین وارد قسمت Account Setting بشین و اگه دوست دارین شماره موبایل خودتون رو هم تایید کنین یا تلگرام صرافی رو در تلگرام خودتون اکتیو کنین و غیره. اگه هم نه نیازی به این کارها ندارین و می تونید برای ترید رمز ارز ها از این صرافی استفاده کنین.