آنچه باید دانست!

باز شدن ربات چت بینگ برای همه کاربران خبر خوبی برای کسانی است که به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پاسخ سوالات خود هستند. با ویژگی های پیشرفته و افزایش سهولت استفاده، این سرویس می تواند به ابزاری ضروری برای کاربرانی که به دنبال اطلاعات دقیق و قابل اعتماد هستند تبدیل شود.

چگونه از چت بات بینگ استفاده کنیم؟

امکانات چت bing ai
مروری بر قابلیت‌های هوش مصنوعی Bing Search

تا همین اواخر، دسترسی به این سرویس به گروه محدودی از کاربران محدود شد، که برای دسترسی به آن باید در لیست انتظار ثبت نام می کردند.

برای استفاده از چت بات بینگ، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. به موتور جستجوی بینگ مایکروسافت بروید.
  2. روی تب “مکالمه” در سمت چپ بالای صفحه خود (کنار بخش “جستجو”) کلیک کنید.
  3. سؤال یا سؤال خود را با استفاده از صفحه‌کلید پنجره چت‌بات بینگ بپرسید. ربات چت فوراً با یک پاسخ مرتبط پاسخ می دهد و در صورت امکان به منابع خارجی پیوند می دهد تا تحقیقات شما را بیشتر کند.
  4. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، فقط یک سوال دیگر بپرسید. چت بات بینگ برای پاسخ به سوالات متعدد و ارائه اطلاعات اضافی در صورت نیاز طراحی شده است.

Le chatbot de Bing از الگوریتم های پیشرفته پردازش زبان طبیعی استفاده می کند برای درک سوالات مطرح شده به زبان طبیعی و ارائه پاسخ های دقیق. همچنین می‌تواند اطلاعات بیشتری در مورد موضوع مورد نظر و همچنین پیوندهایی به سایت‌های اینترنتی مرتبط برای تحقیقات بیشتر ارائه دهد.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

بینگ چت یک است چت بات توسعه یافته توسط مایکروسافت که از هوش مصنوعی استفاده می کند برای پاسخ به سوالات کاربران

قبل از ترک…

منبع

چت بات است از طریق موتور جستجوی بینگ قابل دسترسی است و می تواند به طیف گسترده ای از سوالات پاسخ دهد، خواه سوالاتی در مورد اخبار، پیش بینی آب و هوا، ورزش، مسافرت، امور مالی، سلامت، افراد مشهور و غیره.

می‌خواهید بینگ چت را آزمایش کنید، اما چندین هفته است که در لیست انتظار هستید؟ آیا قصد دارید چت بات بینگ را با رقبای اصلی خود در بازار مقایسه کنید، اما نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید؟ مشکلات شما اکنون مربوط به گذشته است، زیرا Bing Chat اکنون برای همه قابل دسترسی است، دیگر لیست انتظار وجود ندارد! ما در این مقاله همه چیز را برای شما توضیح می دهیم.

بینگ نیوز

یادآوری: بینگ چت، چیست؟

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

اما این اکنون تاریخ باستانی است! مایکروسافت این را اعلام کرد ربات چت بینگ اکنون بدون لیست انتظار برای همه قابل دسترسی خواهد بود. این بدان معنی است که همه کاربران اکنون می توانند به صورت رایگان به این سرویس دسترسی داشته باشید و بلافاصله شروع به استفاده از آن کنید.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

با فعال کردن دسترسی گسترده تر به این سرویس، مایکروسافت امیدوار است که کاربران بتوانند از کمک ربات چت بینگ برای پاسخ سریعتر و کارآمدتر به سوالات خود استفاده کنند. همچنین می تواند به کاربران کمک می کند تا پاسخ سوالات پیچیده تر یا تخصصی را پیدا کنند که در غیر این صورت یافتن آن ممکن است دشوار باشد.

اگر این مقاله در دسترسی به چت بینگ شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

خوب است بدانید : پاسخ ها در زمان واقعی تولید می شوند، به این معنی که کاربران می توانند اطلاعات دقیق و به روز را به سرعت و به راحتی دریافت کنند.

نمونه پاسخی که بینگ می تواند از هوش مصنوعی ایجاد کند
نمونه پاسخی که بینگ می تواند از هوش مصنوعی ایجاد کند

پایان لیست انتظار برای دسترسی به چت بینگ!

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟