آیا این یک تمرین خوب است؟


به منظور بهینه سازی عملکرد وب و زمان بارگذاری صفحات وب، روش بارگذاری ناهمزمان یک اسکریپت جاوا اسکریپت اغلب به منظور بهبود بارگذاری کلی یک صفحه وب توصیه می شود. اما آیا هنوز اینقدر مرتبط است؟ آیا هیچ استثنایی وجود ندارد؟ بنابراین، آیا به تعویق انداختن بارگذاری یک منبع جاوا اسکریپت برای رندر بصری صفحه وب، تمرین خوبی است؟

جاوا اسکریپت

آیا بارگذاری اسکریپت جاوا اسکریپت به صورت ناهمزمان در صورتی که برای بارگذاری و رندر نهایی صفحه وب حیاتی باشد، خطری دارد؟

در صورتی که این اسکریپت برای بارگیری و رندر نهایی صفحه وب بسیار مهم باشد، بارگذاری ناهمزمان اسکریپت جاوا اسکریپت خطر دارد..

و یک اسکریپت جاوا اسکریپت است به صورت ناهمزمان بارگیری می شود، آن به معنای که آن است نسبت به بقیه صفحه وب در پس زمینه بارگذاری می شود، بنابراین می توان محتوای صفحه وب را قبل از بارگیری و اجرا کامل اسکریپت رندر کرد.

این می تواند باعث بروز مشکلاتی در رندر صفحه وب شود، مانند عناصر صفحه وب که به درستی قالب بندی نشده اند یا به درستی کار نمی کنند.

بنابراین، مهم است که اطمینان حاصل شود که اسکریپت های جاوا اسکریپت که برای عملکرد صفحه وب حیاتی هستند، به طور همزمان بارگیری می شوند..

برای بهینه سازی زمان بارگذاری صفحات وب، روش بارگیری ناهمزمان یک اسکریپت جاوا اسکریپت اغلب به منظور بهبود بارگذاری کلی یک صفحه وب توصیه می شود. اما آیا هنوز اینقدر مرتبط است؟ آیا هیچ استثنایی وجود ندارد؟

به طور کلی، برای بهینه سازی عملکرد وب و زمان بارگذاری صفحه وب، توصیه می شود اسکریپت های جاوا اسکریپت را به صورت ناهمزمان بارگیری کنید.

این ابتدا محتوای صفحه وب را بارگیری می کند، بنابراین کاربران می توانند سریعتر با صفحه وب تعامل برقرار کنند، حتی اگر هنوز همه اسکریپت های جاوا اسکریپت به طور کامل بارگیری و اجرا نشده باشند.

با این حال، شرایطی وجود دارد که ممکن است بهتر باشد اسکریپت های جاوا اسکریپت به صورت همزمان بارگیری شوند.

به عنوان مثال، اگر یک اسکریپت جاوا اسکریپت برای عملکرد صفحه وب حیاتی است و عناصر صفحه وب برای عملکرد صحیح به آن اسکریپت بستگی دارد، ممکن است بهترین کار این باشد که آن اسکریپت به صورت همزمان بارگیری شود تا از ایجاد مشکل در صفحه وب جلوگیری شود.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

به طور کلی، هنگام تصمیم‌گیری درباره نحوه بارگیری اسکریپت‌های جاوا اسکریپت، بین عملکرد و عملکرد، یک مبادله وجود دارد.

به عنوان بخشی از یک اسکریپت برای انجام تست A/B، آیا بارگذاری این اسکریپت به صورت ناهمزمان مرتبط است؟ آیا هنگام بارگذاری خطر سوسو زدن صفحه را نداریم؟ کارشناسان تجربه کاربری و زمان بارگذاری چه چیزی را توصیه می کنند؟

در مورد اسکریپتی که اجازه تست A/B را می دهد، ممکن است بارگذاری این اسکریپت به صورت ناهمزمان برای بهینه سازی عملکرد وب و زمان بارگذاری صفحه مرتبط باشد.

این کار ابتدا محتوای صفحه وب را بارگیری می‌کند، بنابراین کاربران می‌توانند سریع‌تر با صفحه وب تعامل برقرار کنند، حتی اگر اسکریپت تست A/B هنوز به طور کامل بارگیری و اجرا نشده باشد.

با این اوصاف، توجه به این نکته مهم است که بارگذاری ناهمزمان ممکن است باعث مشکلات رندر صفحه وب شود، مانند عناصری در صفحه وب که به درستی قالب بندی نشده اند یا به درستی کار نمی کنند.

بنابراین، ممکن است بهتر باشد اسکریپت تست A/B به صورت همزمان بارگیری شود تا از این مشکلات رندر جلوگیری شود.

در نهایت، برای تعیین بهترین رویکرد برای بارگذاری اسکریپت تست A/B، یک معاوضه بین عملکرد و عملکرد وجود دارد.

اگر این پاسخ به سوال متداول در مورد از انتخاب بین بارگذاری ناهمزمان و همزمان اسکریپت مهم جاوا اسکریپت تا رندر و بارگذاری صفحه شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع