آیا به‌روزرسانی اصلی سپتامبر در برخی کشورها کندتر عرضه می‌شود؟

برخی از افراد در جامعه سئو می‌پرسند که آیا آخرین به‌روزرسانی اصلی، به‌روزرسانی اصلی Google سپتامبر 2022، در برخی از کشورهای خاص کندتر از سایر کشورها منتشر شده است؟ جان مولر از گوگل با پاسخ “این بستگی دارد” پاسخ داد.

جان پاسخ داد: “این … بستگی دارد. برخی چیزها همه با هم در سطح جهانی منتشر می شوند، برخی چیزها فقط در چند کشور یا چند زبان. اگر محدود باشد، معمولاً ارائه کشورها/زبان های بعدی بسیار بیشتر طول می کشد (ماه های زیادی)، زیرا معمولاً به کارهای فردی زیادی نیاز است.”

من مطمئن نیستم که در این کشورها تأثیری وجود ندارد، شاید فقط یک به روز رسانی کمتر باشد؟ منظورم این است که اگر آن را تغییر دهید سنسور Semrush برای ایالات متحده به کشورهای دیگر، شما می توانید خودتان را ببینید.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

آیا هیچ یک از شما متوجه شده اید که این به روز رسانی اصلی یا شاید به روزرسانی های اصلی به طور کلی تأثیر کمتری در خارج از ایالات متحده یا به زبان های غیر انگلیسی دارد؟

هنوز هیچ تاثیری از به روز رسانی اصلی در آلمان وجود ندارد #سئو pic.twitter.com/pbtfwZMyu2

— Oᒪᗩᖴ KOᑭᑭ ✌️🔥 (@Olaf_Kopp) 16 سپتامبر 2022

بستگی داره… برخی چیزها با هم در سطح جهانی منتشر می شوند، برخی چیزها فقط در چند کشور یا چند زبان. اگر محدود باشد، کشورهای/زبان‌های بعدی معمولاً زمان بیشتری را صرف می‌کنند (ماه‌های زیادی)، زیرا معمولاً به کارهای فردی زیادی نیاز است.

— 🌽〈لینک href=//johnmu.com rel=canonical 〉🌽 (@JohnMu) 16 سپتامبر 2022

آدام تنها کسی نیست که می پرسد، اولاف کوپ نیز پرسید: