آیا به زودی برای استفاده از اینستاگرام و فیسبوک باید هزینه پرداخت کنید؟

در حال حاضر، Meta Verified فقط در مرحله آزمایشی موجود است نسبت به استرالیا و نیوزلند. هدف از این آزمون تعیین جالب‌ترین مزیت‌ها برای کاربران است تا قبل از پیشنهاد آن در کشورهای دیگر، پیشنهاد را اصلاح کند.

آیا نام Meta Verified را شنیده اید؟ واقعا میدونی چیه؟ اطلاعیه های متا در مورد این گواهینامه پولی باعث وحشت کاربرانی می شود که از قبل مجبور به پرداخت هزینه برای ادامه استفاده از شبکه های اجتماعی مورد علاقه خود هستند. نگران نباشید، ما همه چیز را در این مقاله توضیح می دهیم.

متا تایید شد

متا تایید شده: همه چیز در مورد چیست؟

مارک زاکربرگ، بنیانگذار و مدیر عامل متا، از راه اندازی یک پیشنهاد جدید به نام “Meta Verified” خبر داد. این پیشنهاد خواهد بود تست شده در اینستاگرام و فیسبوک و شامل الف خواهد بود نشان تایید شده که پس از پرداخت برای دریافت این گواهی، حساب هایی را که می توانند از چندین چیز بهره مند شوند تأیید می کند:

  • حفاظت بیشتر از حساب کاربری
  • کمک توسعه یافته تر
  • افزایش دید روی پلتفرم ها

منبع

آیا به زودی همه ما برای استفاده از فیس بوک و اینستاگرام باید هزینه ای بپردازیم؟

در درازمدت، ما می‌خواهیم یک پیشنهاد اشتراک ایجاد کنیم که برای همه، از جمله سازندگان، کسب‌وکارها و کل جامعه ما ارزشمند باشد. به عنوان بخشی از این چشم انداز، ما در حال تغییر معنای نشان تأیید شده هستیم تا بتوانیم دسترسی به تأیید را گسترش دهیم و افراد بیشتری بتوانند از واقعی بودن حساب هایی که با آنها در تعامل هستند مطمئن شوند.

اینستاگرام مارک زاکربرگ را رقابت کنید

توضیح مفهوم Meta Verified در ویدیو

بنابراین برای ادامه استفاده از این دو پلتفرم نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت. شما به سادگی نمی توانید از بهبود برخی خدمات بهره مند شوید.

برای متا، متا تایید شده است:

متا به سادگی در حال توسعه یک نسخه پریمیوم از برنامه های فیس بوک و اینستاگرام خود برای کاربرانی است که به دنبال افزایش امنیت حساب خود و افزایش دید رسانه های اجتماعی خود هستند.

قبل از ترک…

شاید با خواندن این مقاله متوجه شده باشید، اما البته نه. در هر صورت در زمان نگارش این مقاله در دستور کار قرار نگرفته است.

اعلام این پیشنهاد به عنوان متا به دنبال تقویت امنیت و قابلیت اطمینان پلتفرم های خود است. اشتراک‌های Meta Verified باید محافظت بیشتری را در برابر فعالیت‌های مخرب و همچنین دید و دسترسی بیشتر به حساب‌هایشان در اختیار کاربران قرار دهند.

برای به دست آوردن این کیسه Meta Verified، هیچ چیز پیچیده ای نیست، سه معیار:

  • در منطقه جغرافیایی باشید که این ویژگی را ارائه می دهد
  • دارای حساب شخصی و بالای 18 سال
  • مبلغ 11.99 دلار در ماه (برای نسخه وب) یا 14.99 دلار در ماه (برای نسخه موبایل) پرداخت کنید.

برای ادامه بیشتر در مورد این موضوع، می توانید مقاله مقایسه ای ما در مورد گواهینامه های پولی توییتر و متا را بخوانید.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

این روش در تصاویر است:

نظر obtenir متا تایید شده است؟
نظر obtenir متا تایید شده است؟

اگر این مقاله در متا تایید شد شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

یک بسته اشتراک جدید که شامل تأیید حساب با محافظت از سرقت هویت و دسترسی به افزایش دید و پشتیبانی است

متا

چگونه نشان آبی را دریافت کنیم؟

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?