آیا سایت شما قربانی اسپم جستجوی داخلی سایت می شود؟ • Yoast

با این حال، تأثیر زیست محیطی، و تأثیر هزینه بر میزبانی شما، هنوز هم می تواند قابل توجه باشد. به همین دلیل است که ما یک سری از ” را اضافه کرده ایمپاکسازی خزیدنو ویژگی های بهینه سازی Yoast SEO Premium در ماه های اخیر. این ویژگی‌ها به شما امکان می‌دهند قالب‌های URL و ویژگی‌هایی را غیرفعال کنید که اکثر سایت‌ها برای دسترسی به آن‌ها نیازی به موتورهای جستجو ندارند.

اکنون تأثیر حمله شروع به افزایش می کند. انسان های واقعی ممکن است آن پیوندها را کشف و کلیک کنند. حداقل، این احتمالاً نشان دهنده ریسک برند است. احتمالاً نمی خواهید سایت شما هر چیزی را که اسپمرها می فروشند تبلیغ کند. اما این با بدترین نتیجه ممکن فاصله دارد. اکنون که موتورهای جستجو آن پیوندها را پیدا کرده و دنبال می کنند. ممکن است چند اتفاق بیفتد

تاثیرات احتمالی چیست؟

  1. اگر تنظیمات سئو سایت خود را مدیریت نکنید، ممکن است این صفحات شروع به خزیدن کنند. نمایه شده، و رتبه بندی شده است. این باعث انواع آسیب های برند و سئو می شود. خوشبختانه، Yoast SEO به طور خودکار یک را اضافه می کند noindex ربات های متا را به صفحه نتایج جستجوی داخلی شما هدایت می کند، که از ایندکس شدن آنها جلوگیری می کند.
  2. اگر به طور فعال اقداماتی را برای محافظت از خود با مسدود کردن نتایج جستجوی داخلی در خود انجام می دهید robots.txt فایل، سپس ممکن است این تبلیغات در نتایج جستجو ظاهر شوند. یاد آوردن، robots.txt جلوگیری می کند خزیدن، اما نه نمایه سازی – و تا آنجا که به موتورهای جستجو مربوط می شود، این صفحات به نظر بسیار محبوب هستند و شایسته ایندکس شدن هستند. به هر حال، آنها همه نوع پیوند، از انواع وب سایت ها را دریافت می کنند.
  3. اگر در حال تنظیم یک noindex دستورالعمل، سپس این صفحات هنوز دریافت می کنند خزیدو حساب Google Search Console شما با گزارش‌هایی پر می‌شودخزیده شده اما نمایه نشده استآدرس های اینترنتی

از آنجایی که نتایج جستجوی صفحه بندی شده در وردپرس پارامترهای هرزنامه را در پیوندهای صفحه بندی حفظ می کنند، این URL ها شبیه آنها از سایت شما می آیند. این سیستم آنها را برمی دارد و به طور خودکار آنها را به IndexNow می برد. اکنون سایت شما به طور فعال به موتورهای جستجو می‌گوید که می‌خواهید این URL‌های هرزنامه را بخزند (و با فرمت، فهرست‌بندی کنند). آخ.

اگر Google این URL ها را در مقیاس بخزد، ممکن است “بودجه خزیدن” را مصرف کند – مقدار نظری و محدودی از انرژی که آنها مایلند برای کاوش سایت شما صرف کنند. همچنین تشخیص یا تشخیص را دشوارتر می کند دیگر (مشروع) مشکلات یا نگرانی های سئو سایت شما.

Jono رئیس SEO ما است. او یک استراتژیست دیجیتال، فن‌آور بازاریابی و توسعه‌دهنده فول استک است. او به سئو فنی، فناوری های نوظهور و استراتژی برند می پردازد.

آواتار جونو آلدرسونمنبع

اگر این حملات را در داده های خود مشاهده کردید، لطفاً در نظرات به ما اطلاع دهید. هر چه نمونه‌ها و انواع قالب‌های URL بیشتری ببینیم، بیشتر می‌توانیم تلاش کنیم تا الگوها، مکانیک‌ها و مشوق‌های پشت این پیوندها را مهندسی معکوس کنیم!