آیا ChatGPT جای Google را می گیرد؟

به سختی می توان گفت که گوگل در خطر واقعی قرار دارد…

ما قبلاً در مورد چندین مدل زبان توسعه یافته توسط چندین شرکت به شما گفته ایم:

اگرچه مایکروسافت 10 میلیارد دلار برای همکاری با OpenAI و آزمایش هوش مصنوعی در موتور جستجوی بینگ و همچنین محصولات مجموعه آفیس سرمایه‌گذاری کرد، اما آزمایش‌های اولیه نشان داد که لغزش‌هایی وجود دارد که باعث شد این شرکت قدرت هوش مصنوعی را محدود کند.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

قبل از ترک…

رقابت بین غول‌های فناوری گوگل و مایکروسافت در زمینه هوش مصنوعی قوی‌تر و قوی‌تر می‌شود.

شکی نیست که گوگل باید به سرعت راه حل های هوش مصنوعی را به کاربران ارائه دهد تا در این بخش رقابتی باقی بماند و تسلط بر سهم بازار خود را حفظ کند.

اگر این مقاله در احتمال اینکه ChatGPT جایگزین Google شود شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

گوگل بیش از 20 سال است که روی چندین پروژه هوش مصنوعی سرمایه گذاری کرده است و به همین دلیل است که در موقعیتی است که با دسترسی آزاد و آزاد به ابزار ChatGPT خود به چالش می کشد.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که ChatGPT روزی می تواند با غول جستجوی آنلاین، گوگل رقابت کند؟ فکر نمی کردیم به این سرعت به آنجا برسیم، اما به نظر می رسد که این مدل زبانی فضای بیشتری را اشغال می کند و گوگل به خوبی می تواند در خطر باشد… آیا ChatGPT این پتانسیل را دارد که به رقیب جدی گوگل تبدیل شود؟ به عنوان یک موتور جستجو؟ ما سعی می کنیم در این مقاله به این سوال دشوار پاسخ دهیم.

آیا ChatGPT جایگزین گوگل خواهد شد؟

توسعه هوش مصنوعی اهمیت فزاینده ای دارد

مطبوعات الف تب خاصی در گوگل، از جمله برگزاری جلسات در دسامبر 2022 برای مقابله با OpenAI. دو بنیانگذار غول جستجو که در سه سال گذشته کمتر و کمتر در گوگل دیده شده بودند، حضور داشتند. نشانه نگرانی؟

بیشتر تفاوت های نسلی در شیوه ها ممکن است تهدید واقعی برای گوگل باشد به جای رقابت از ChatGPT؟

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

منبع

در ارائه‌ای که در ۸ فوریه ۲۰۲۳ در پاریس برای مبارزه با ظهور چشمگیر ChatGPT انجام شد، گوگل با نمایشی بی‌نتیجه نتوانست آن‌ها را متقاعد کند، جایی که تنها چند فناوری ارائه شده بودند، در حالی که قبلاً شناخته شده بودند. قابل دسترسی برای عموم…

ChatGPT از زمان انتشارش بر روند جستجو غالب است
ChatGPT از زمان انتشارش بر روند جستجو غالب است

اما آیا یکی از آنها می تواند جای گوگل را بگیرد؟ به نظر می‌رسد که ChatGPT نزدیک‌ترین گزینه به آن است…

گوگل توسط ChatGPT تهدید می شود؟

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.