ابزار و لوازم ضروری

فناوری به کار رفته توسط این دستگاه ها صدای محیط را حذف می کند و در نتیجه به تمرکز و آرامش در هر شرایطی کمک زیادی می کند. این تجهیزات بدون شک به صورت روزانه مورد استفاده قرار خواهند گرفت: بنابراین توصیه می کنیم در مورد قیمت سختگیر نباشید و یک مدل برتر با کاهش عالی صدای اطراف را انتخاب کنید.

یک VPN برای محافظت از اتصال شما و دور زدن سانسور

با دموکراتیک شدن دورکاری (به ویژه به دلیل بحران COVID-19)، عشایر دیجیتال افزایش شهاب سنگی را تجربه کرد. این عمل به افرادی اشاره دارد که سفر و کار را با هم ترکیب می کنند: عشایر دیجیتال از ابزارهای دیجیتالی استفاده می کنند تا بتوانند از هر کجا کار کنند.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


  • تماس های نامحدود در فرانسه و خارج از کشور؛
  • پاکت داده بیش از 100 گیگابایت؛
  • دسترسی به شبکه 4G و 5G (در صورت امکان)؛
  • بیش از 100 گیگابایت داده تلفن همراه هنگام رومینگ (خارج از کشور)؛
  • در صورت امکان: داده تلفن همراه نامحدود.

هدفون یا هدفون حذف نویز

بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که مشترک الف هستید طرح تلفن همراه با یک پاکت داده بسیار سخاوتمندانه، قابل دسترسی در فرانسه و خارج از کشور. پیشنهادات مشابه را می توان در سایت های مقایسه طرح تلفن همراه مانند TousLesForfaits که به مشتریان کمک می کند سودمندترین پیشنهاد تلفن همراه را با بهترین قیمت پیدا کنند.

با این حال، شبکه های وای فای باز برای عموم دارای آسیب پذیری های امنیتی زیادی هستند. در این شبکه ها، همه کاربران به اطلاعات شخصی افراد متصل دسترسی دارند. بنابراین مکان ایده آلی برای کار روی پروژه های محرمانه یا حتی ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی نیست. با این حال، این امکان وجود دارد که اتصال اینترنت خود را در شبکه های WiFi عمومی با استفاده از یک ایمن کنید VPN.

تحرک عشایر دیجیتال گاهی اوقات شما را مجبور می کند از مکان های پر سر و صدایی که تمرکز در آنها دشوار است کار کنید: قطارها، ایستگاه ها، فرودگاه ها، کافه ها یا بارها. در این شرایط یک جفت هدفون یا یک هدفون حذف نویز فعال به سرعت ضروری می شود.

ملزومات یک طرح موبایل برای عشایر دیجیتال:

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اگر در تئوری، کوچ نشینی دیجیتال بتواند اغوا کند، این عمل کمی پیچیده تر به نظر می رسد. همه کارمندان نمی توانند یک عشایر دیجیتال شوند: فقط حرفه های دیجیتال به ویژه برای دورکاری از خارج از کشور مفید هستند. از سوی دیگر، اگر شما حرفه ای از طراح گرافیک، طراح وب، ویرایشگر وب یا مدیر انجمن، خبر خوب، ممکن است کاندیدای عالی برای کوچ نشینی دیجیتال باشید.

این عمل به افرادی اشاره دارد که سفر و کار را با هم ترکیب می کنند: عشایر دیجیتال از ابزارهای دیجیتالی استفاده می کنند تا بتوانند از هر کجا کار کنند. این حالت کار متناوبf به آن‌ها اجازه می‌دهد در سفر، کشف فرهنگ‌های جدید و کشورهای جدید کار کنند.

ابزارهای ضروری برای تبدیل شدن به یک عشایر دیجیتال چیست؟

به عنوان یک عشایر دیجیتال، شما عمدتاً روی یک کار خواهید کرد لپ تاپ یا یکی دستگاه پوشیدنی (تبلت، گوشی هوشمند و غیره). با این حال، چه یک طراح گرافیک، مدیر انجمن یا ویرایشگر وب باشید، برای کار به دسترسی به اینترنت نیاز دارید: با این حال، به عنوان عشایر دیجیتال، ممکن است مجبور شوید از مکان‌هایی بدون اتصال WiFi کار کنید.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

کوچ نشینی دیجیتال کارمندان بیشتری را جذب می کند. اگر این روند در حال تلاش برای استقرار در فرانسه باشد، می‌تواند در سال‌های آینده به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد. با این حال، شما باید به خوبی آماده باشید و دقیقاً بدانید که از چه ابزارهایی استفاده کنید تا بتوانید از هر مکانی کار کنید.

عشایر دیجیتال چیست؟

عشایر دیجیتال

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع فضاهای کار مشترک، ایستگاه‌های قطار و فرودگاه‌ها یا کافه‌ها و بارها اغلب مواردی را ارائه می‌دهند شبکه وای فای بدون کیفیت خوب، برای همه مشتریان باز است. بنابراین، مکان‌های محبوبی برای عشایر دیجیتال برای لذت بردن از اتصال به اینترنت هستند.

در اینجا لیست کوتاهی از ابزارهای ضروری برای کمک به شما برای شروع در کوچ نشینی دیجیتال آورده شده است.

اتصال به اینترنت در هر شرایطی

این برنامه های تخصصی در امنیت سایبری امکان بهره مندی از امنیت بی نقص را در تمامی شبکه های اینترنتی فراهم می کند. بنابراین ما اشتراک در اشتراک VPN را برای همه عشایر دیجیتال ضروری می دانیم. بسیاری از ابزارهای دیگر وجود دارند که می توانند زندگی شما را به عنوان یک عشایر دیجیتال آسان تر کنند (از جمله برنامه های مدیریت کار یا گوشی های هوشمند با کارایی بالا). با این حال، ما در نظر می گیریم که سه ابزار ذکر شده در بالا نشان دهنده اساس عشایر دیجیتالی است: کار با آرامش در هر شرایطی.