ارزیابی مهارت برای چه نوع پروفایلی مناسب است؟

سپس او می تواند به شما کمک کند پیدا کنید شرکت هایی که به بهترین وجه با مشخصات و آرزوهای شما مطابقت دارند. او همچنین می‌تواند شما را به سمت ساختارهایی هدایت کند که ارزش‌هایی مشابه ارزش شما دارند و مأموریت‌هایی مطابق با دانش شما ارائه می‌دهند. به لطف ارزیابی مهارت ها، در نهایت امکان شناسایی بخش های فعالیتی را خواهید داشت که به بهترین وجه با مراکز مورد علاقه و انگیزه های شما مطابقت دارند. شما می توانید شرکتی را پیدا کنید که واقعاً شبیه شما باشد.

قبل از شروع کسب و کارتان، حساب کنید

این مقاله به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده است

متخصص همچنین می تواند شما را به سمت معاملات در تقاضا و بخش های امیدوار کننده هدایت کند تا شما را قادر سازد در پروژه حرفه ای خود موفق شوید. در نهایت، ارزیابی مهارت ها در نهایت می تواند به شما کمک کند تا ارتباط پروژه بازآموزی خود را تأیید کنید و یک برنامه اقدام واقعی و واقع بینانه برای تحقق آن تعریف کنید. بنابراین این پشتیبانی شخصی یک دارایی واقعی برای موفقیت آرام است. پروژه بازآموزی حرفه ای شما.

ارزیابی مهارت برای رهایی از بیکاری

این ارزیابی مهارت های اگر به دنبال بازآموزی حرفه ای هستید، می تواند یک ابزار ضروری باشد. در واقع، این رویکرد می‌تواند به شما این امکان را بدهد که ویژگی‌ها و انگیزه‌های خود را بررسی کنید و آنها را با الزامات بازار کار که می‌خواهید در آن تبدیل شوید، مقابله کنید.

در پایان ارزیابی مهارت های، تو می توانی نقاط قوت خود را بهتر درک کنید و زمینه هایی که می توانید برای رسیدن به اهداف خود پیشرفت کنید. بسته به نتایج، متخصص برنامه عملی را تنظیم می کند تا به شما در تحقق پروژه حرفه ای خود کمک کند.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

از طریق پرسشنامه و تست شخصیت، شما خود را بیشتر نشان خواهید داد. این مرحله به متخصص اجازه می دهد تا نقاط قوت، ضعف و محدودیت های شما را شناسایی کند. از این مرحله می توانید اولین مسیرهایی را که می تواند منجر به تحقق پروژه شما شود، پدیدار شود.

این تامین مالی ارزیابی مهارت تا حد زیادی به موقعیت حرفه ای و شخصی شما بستگی دارد. به عنوان مثال، کارمندان این گزینه را دارند که به عنوان بخشی از برنامه آموزشی یا از طریق حساب آموزشی شخصی (CPF) از کارفرمای خود بودجه دریافت کنند. دومی می تواند تمام یا بخشی از هزینه های مربوط به ارزیابی را در محدوده سقف ساعتی پوشش دهد.

چه کارمند، جویای کار، رهبر پروژه تجاری یا در شرایط بازآموزی باشید، می توانید از یک شرکت تخصصی برای ارزیابی مهارت ها بخواهید. از طریق مراحل مختلف فرآیند، شما قادر خواهید بود کلیدهای ضروری برای تحقق پروژه خود را به دست آورید. این ارزیابی حرفه ای برای چندین برنامه کمکی واجد شرایط است، بنابراین می توانید به راحتی آن را تامین کنید.

قبل از برای راه اندازی یک کسب و کار، ارزیابی دانش و دانش آنها برای اطمینان از دوام پروژه مهم است. بنابراین ارزیابی مهارت ها یک گام مهم برای هر کارآفرین آینده است. با درخواست انجام این تجزیه و تحلیل، متخصص اختصاصی شما می تواند به شما در شناسایی مهارت های از دست رفته برای ایجاد و مدیریت کسب و کار و آموزش های لازم برای کسب آنها کمک کند.

همچنین می تواند به شما در مطالعه بازار، تجزیه و تحلیل روندها، فرصت ها و اعتبار بخشیدن به پروژه خود کمک کند. متخصص همچنین می تواند به شما اجازه دهد تا نقاط قوت خود را برجسته کنید تا سرمایه گذاران و شرکای بالقوه را در مورد دوام پروژه خود متقاعد کنید. با ارزیابی مهارت ها، در نهایت می توانید یک برنامه عمل واقع بینانه تعریف کنید برای انجام پروژه کارآفرینی خود

امکان درخواست ارزیابی مهارت به صورت آنلاین برای کمک به توسعه حرفه خود وجود دارد. بر خلاف ارزیابی کلاسیک، شما مجبور به سفر نخواهید بود. به طور کلی، کل فرآیند از طریق ویدئو کنفرانس انجام می شود. جلسات متناسب با نیاز شما و برنامه حرفه ای و شخصی شما برنامه ریزی می شود. بنابراین می توانید هر زمان و هر کجا که بخواهید آنها را دنبال کنید.

ارزیابی مهارت های

آیا به تغییر شغل فکر می کنید؟

ارزیابی مهارت ها نیز می تواند به شما کمک کند مسیرهای شغلی جدید را کشف کنید و تعريف آموزش ضروري براي كسب مهارتهاي خاص براي بازآموزي شما. مربی که شما را در این فرآیند همراهی می‌کند می‌تواند به شما کمک کند مهارت‌های قابل انتقالی را که در حرفه حرفه‌ای فعلی کسب کرده‌اید شناسایی کنید و برای آنها در شغل جدیدتان ارزش قائل شوید.

اگر در حال حاضر در شرکتی در حال تکامل هستید که کاملاً با ارزش‌های حرفه‌ای یا شخصی شما سازگار نیست، ممکن است لازم باشد به دنبال شرکتی باشید که شبیه شما باشد. از این نظر، ارزیابی مهارت های می تواند یک ابزار حیاتی باشد. در واقع، از طریق این ارزیابی، یک متخصص فهرستی از ارزش ها و مهارت های حرفه ای شما تهیه می کند تا آنها را با نیازهای بازار کار مقایسه کند.

اگر جویای کار هستید، می‌توانید ارزیابی مهارت‌های خود را از طریق مشاور Pôle Emploi یا سازمان‌های تأمین مالی مانند OPCA (سازمان جمع‌آوری مشترک تأیید شده) تأمین مالی کنید. با توجه به خوداشتغالی یا بازآموزی، بودجه می تواند توسط سازمان های مختلفی مانند اتاق های بازرگانی و صنعت یا مراکز Transitions Pro تامین شود. در نهایت این امکان وجود دارد که خودتان هزینه ارزیابی مهارت های خود را بپردازید. هزینه می تواند از یک شرکت به شرکت دیگر و با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت باشد. به طور کلی نوسان دارد بین 1500 تا 3000 یورو.

این پیشرفت ارزیابی مهارت ها ممکن است بسته به نیاز متقاضی متفاوت باشد. با این حال، یک مرحله مشترک برای همه موقعیت ها وجود دارد و آن مصاحبه مقدماتی است. حدود یک ساعت طول می کشد، این فرصت را به شما می دهد تا انتظارات خود را بهتر روشن کنید، از پیشرفت مراحل مختلف فرآیند مطلع شوید و یک جدول زمانی مشخص را تنظیم کنید. این مرحله با سه مرحله اجباری دنبال خواهد شد. مرحله مقدماتی درخواست شما و نیازهای شما را تجزیه و تحلیل می کند و ابزار و رویکردی را که به بهترین وجه با شرایط شما سازگار است را تعیین می کند.

ارزیابی مهارت ها نیز به شما این امکان را می دهد نقاط قوت، توانایی ها و مهارت های خود را برجسته کنید با استخدام کنندگان همچنین می‌توانید پیشنهادهای شغلی را مطابق با پروژه حرفه‌ای خود بهتر هدف‌گیری کنید. بنابراین ابزاری موثر برای یافتن سریع شغل است.

شما به دنبال شرکتی هستید که شبیه شما باشد

اگر کارمند هستید و می خواهید شغل خود را توسعه دهید، ارزیابی مهارت های می تواند ابزار ارزشمندی برای دستیابی به اهداف حرفه ای شما باشد. در واقع، به شما این امکان را می دهد که فهرستی از حرفه خود تهیه کنید. این یک فرآیند شخصی سازی شده است که در چند مرحله و با کمک یک مشاور متخصص انجام می شود. هدف شناسایی و تجزیه و تحلیل موارد زیر است:

  • مهارت ها.
  • استعدادها
  • انگیزه ها
  • آرزوهای حرفه ای

این مرحله تحقیق در این صورت مهمترین بخش فرآیند است. در این مرحله، شما درگیر یک تمرین واقعی درون نگری و ساخت هستید. شما تست های مختلفی را پشت سر می گذارید و به یک سری سوالات مانند:

  • شما کی هستید ؟
  • پیشینه شما چیست؟
  • انگیزه های شما چیست؟

مراحل ارزیابی مهارت

برای کسانی که به دنبال رهایی از بیکاری و یافتن شغل هستند، ارزیابی مهارت ها می تواند ابزار جالبی باشد. با درخواست آن می توانید از مشاور تخصصی کمک بگیرید تا یک پروژه حرفه ای منسجم بر اساس مهارت ها و آرزوهای خود بسازید. او همچنین می تواند شما را راهنمایی کند برنامه های کمک کاریابی مانند :

  • قراردادهای یارانه ای
  • آموزش واجد شرایط.
  • کمک به راه اندازی کسب و کار …

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

مرحله نتیجه گیری و نگهداری در نهایت به شما کمک می کند تا نتایج حاصل از مرحله بررسی را به دست آورید. این لحظه ای است که شما قادر خواهید بود برنامه عملی را که برای دستیابی به هدف حرفه ای خود اجرا می شود به طور ملموس تجسم کنید.

چگونه ارزیابی مهارت های خود را تامین مالی کنیم؟

ارزیابی مهارت ها یک فرآیند ارزیابی فردی است که به شما امکان می دهد مهارت های حرفه ای، آرزوها و انگیزه های خود را بررسی کنید. برخلاف تصور رایج، این فقط به کارمندان مربوط نمی شود. انواع پروفایل هایی را که ارزیابی مهارت برای آنها مناسب است، کشف کنید.

شما یک کارمند هستید و می خواهید حرفه خود را توسعه دهید