ارسال اس ام اس با Sendinblue (Brevo شد)، هزینه آن چقدر است؟

اما ما همچنان 4 کشور را در نقاط مختلف جهان مثال می زنیم و قیمت هر تعداد پیامک موجود را به شما نشان می دهیم:

نام پیامک به ایالات متحده فرستاده شد به مصر فرستاده شد به فرانسه ارسال شد به مصر فرستاده شد
100 1 یورو 4,40 € 4,50 € 10,40 €
200 2 یورو 8,80 € 9 یورو 20,80 €
500 5 یورو 21,99 € 22,50 € 51,99 €
1000 10 یورو 43,98 € 45 یورو 103,99 €
2000 20 یورو 87,96 € 90 یورو 207,97 €
10000 100 یورو 439,80 € 450 € 1039,86 €

ابتدا، نحوه عملکرد قیمت گذاری برای این سرویس را به شما توضیح خواهیم داد. این سیستم به دو دلیل بسیار جالب است:

 • بدون برنامه ثابت: شما فقط برای آنچه استفاده می کنید پرداخت می کنید.
 • سیستم پیش پرداخت: اکنون می توانید پرداخت کنید و بعدا پیامک ارسال کنید.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

با انتخاب تعداد پیامک مورد نظر و کشور مقصد، قیمت به صورت خودکار تغییر می کند. همانطور که متوجه شده اید، ما قادر به ارائه یک قیمت به شما نیستیم، زیرا با 6 گزینه کمیت و صدها مقصد، هزاران ترکیب قیمت وجود دارد.

قیمت های Sendinblue برای پیامک چقدر است؟

قبل از ترک…

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

این پلت فرم نیز ارائه می دهد ویژگی های اضافی : مدیریت بازاریابی پیامکی، ایجاد صفحات فرود، ادغام با ابزارهای شخص ثالث مانند سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری و سیستم های مدیریت محتوا.

دو معیار تعیین کننده برای قیمتی که باید بپردازید عبارتند از: تعداد اس ام اس برای ارسال et کشوری که می خواهید آنها را بفرستید.

هزینه ها

با توجه به تعداد پیامک ها، می توانید از بین این گزینه های مختلف یکی را انتخاب کنید:

 • 100 پیامک
 • 200 پیامک
 • 500 پیامک
 • 1000 پیامک
 • 2000 پیامک
 • 10000 پیامک

اول از همه، به یاد داشته باشید که Brevo قبلا با نام Sendinblue شناخته می شد. این پلتفرم اخیراً نام خود را تغییر داده است. همچنین، ممکن است در این مقاله از هر دو نام استفاده کنیم، گم نشوید، در واقع در مورد یک پلت فرم صحبت می کنیم.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

Sendinblue ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد و همه آنها با قیمت یکسان در دسترس نیستند. در این مقاله، ما بر روی قیمت ارسال اس ام اس.

سیستم پرداخت

با Brevo، کاربران می توانند:

 • ایمیل های شخصی سازی شده را برای مشترکین خود طراحی و ارسال کنید
 • توالی ایمیل را بر اساس رفتار کاربر به صورت خودکار انجام دهید
 • فرم های ثبت نام برای وب سایت خود ایجاد کنید
 • لیست های پستی را مدیریت کنید
 • برای بهینه سازی نرخ تبدیل، تست A/B را انجام دهید
 • نتایج را با گزارش های دقیق تجزیه و تحلیل کنید

همانطور که می بینید، برای خدمات مشابه، قیمت ها از یک کشور مقصد به کشور دیگر بسیار متفاوت است. برای به دست آوردن قیمت دقیقی که برای ارسال پیامک با Brevo برای شما هزینه دارد، از شما دعوت می کنیم به این آدرس مراجعه کنید شبیه ساز آنلاین برای دریافت قیمت واقعی

همانطور که گفتیم، قیمت ها به معیارهای خاصی بستگی دارد. بنابراین باید آنها را در شبیه ساز وارد کنید تا بدانید هزینه آن چقدر است.

از نظر مقاصد، ما نمی‌توانیم همه آنها را در اینجا برای شما فهرست کنیم، زیرا شما بین انتخاب دارید بیش از 100 مقصد در سراسر جهان.

شبیه ساز قیمت برای ارسال اس ام اس با بروو
شبیه ساز قیمت برای ارسال اس ام اس با بروو

بروو یک است پلت فرم بازاریابی ایمیلی و اتوماسیون بازاریابی. مجموعه‌ای از ابزارها و ویژگی‌ها را برای کسب‌وکارها ارائه می‌کند تا کمپین‌های بازاریابی ایمیلی خود را مدیریت کنند، خبرنامه ایجاد کنند، فهرست‌های پستی خود را تقسیم‌بندی کنند، کمپین‌ها را خودکار کنند، عملکرد را پیگیری کنند و موارد دیگر.

آیا می خواهید یک کمپین تبلیغاتی برای مشتریان خود از طریق پیامک ارسال کنید؟ آنها را از یک پیشنهاد جدید مطلع کنید؟ ارتقاء فعلی؟ اخبار کسب و کار شما؟ آیا می دانستید که Brevo (سندین بلو سابق) این سرویس را ارائه می دهد؟ اما به چه قیمتی؟ در این مقاله از نحوه عملکرد سیستم قیمت گذاری آنها و قیمت های ارسال پیامک مطلع شوید.

اس ام اس بروو

یادآوری: بروو، چیست؟

اگر این مقاله در قیمت پیامک Sendinblue (بروو) شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما