اشکال و نشان‌واره نمایه کسب‌وکار Google و عکس‌ها در حال انجام است

برای زمینه، سعی در آپلود یک تصویر لوگوی جدید داشت و مدام یک پیام خطای سرور دریافت می‌کرد. از طریق پشتیبانی چت Google رفت (در واقع کار کرد!) و آنها تأیید کردند که این یک “مشکل فنی” است. هیچ جدول زمانی در مورد زمانی که مهندسان آنها باگ را برطرف می کنند وجود ندارد.

– کوری تروجانوفسکی (@Trojanowski_) 1 دسامبر 2022

یک اشکال تأیید شده در نمایه‌های کسب و کار Google وجود دارد که در آن نمی‌توانید نشان‌واره یا سایر عکس‌های خود را در نمایه کسب‌وکار آن‌ها آپلود کنید. گوگل از این مشکل آگاه است و در حال کار بر روی رفع آن است، اما به نظر می‌رسد که بر کسب‌وکارهایی که به تازگی تأیید شده‌اند تأثیر می‌گذارد.

من پنج روز به گوگل مهلت دادم تا قبل از گزارش دادن، مشکل را برطرف کند، اما همچنان مشکل است و بسیاری از کسب و کارها هنوز نمی توانند آرم عکس ها را آپلود کنند. مایک بلومنتال در این مورد پستی را منتشر کرد توییتر گفت که یک “اشکال جدید تصویر نمایه کسب و کار Google” وجود دارد. او گفت که هنگام تلاش برای آپلود تصاویر از رابط جستجوی جدید، یک 404 دریافت می‌کنید. همچنان می‌توانید از طریق رابط Google Maps GBP آپلود کنید و کار خواهد کرد، اما او گفت که “هنوز ممکن است با اشکال رد شدن مواجه شود.”

1- کسب و کارهایی که به تازگی تایید شده اند اجازه آپلود تصاویر را ندارند 2- اشکالات مختلفی در نرم افزار آپلود وجود دارد 3- باگ هایی وجود دارد که بعد از آپلود شما می گوید تصویر رد شده است اما اگر به اندازه کافی صبر کنید در نهایت نشان داده می شود 4- و سپس تعدادی رد به دلیل اندازه تصویر، محتوای تصویر، کیفیت تصویر و غیره وجود دارد

این مشکل در 25 نوامبر شروع شد اما در 1 دسامبر به نظر می رسید که توسط گوگل تایید شده است.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

کوری تروجانوفسکی یک اسکرین شات از گوگل منتشر کرد و این مشکل را تایید کرد و گفت که تیم در حال کار روی آن است: