اطلاعاتی که نباید از دست داد! (3 تغییر کلیدی)

برای ارائه دقیق این نوع فرمت های ویدئویی یوتیوب، به این مقاله بروید!

به‌روزرسانی YouTube: چه تغییراتی؟

یک ویژگی جدید برای YouTube Studio

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

منبع

به این معنا که تولیدکنندگان محتوا قادر خواهند بود تجزیه و تحلیل کنند که چه نوع محتوا با مشترکین و کاربران پلتفرم خود بهترین کار را دارد. آیا باید شورت بسازیم؟ یا ویدیوهای طولانی تر؟ چه موضوعاتی پرطرفدارترین هستند؟

برای پلتفرم های رسانه های اجتماعی معمول است که محتوای ارسال شده توسط کاربران خود را به روز کنند. یوتیوب نیز از این قاعده مستثنی نیست و به طور منظم سیستم عامل خود را به روز می کند و به سازندگان محتوا اطلاع می دهد. یکی از آخرین به‌روزرسانی‌های یوتیوب، Shorts است، قالب پست کوتاه این پلتفرم. تغییرات چیست؟ چه چیزی را باید بدانید تا از پست‌های YouTube خود بیشترین بهره را ببرید؟ تمام اطلاعات در این مقاله!

شورت کسب درآمد یوتیوب

YouTube Shorts: چگونه کار می کند؟

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


تصویر کوچک ویدیوی YouTube
پیش نمایش تصویر کوچک ویدیوها از کانال Leptidital YouTube

به نظر می رسد که Shorts در قلب نگرانی های یوتیوب قرار دارد. احتمالاً به موفقیت TikTok، شبکه اجتماعی چینی که همچنان در حال رشد است، مرتبط است.

بنابراین، این به‌روزرسانی استودیوی YouTube، توسعه Shorts را ارتقا می‌دهد، و به سازندگان اجازه می‌دهد تا موفقیت این قالب ویدیویی را درک کنند، که آنها را تشویق به تولید بیشتر می‌کند.

انتخاب ریز عکسها امکان پذیر است

YouTube Shorts فرمتی است که توسط YouTube ایجاد شده است تا با موفقیت TikTok و افزودن قابلیت Real توسط اینستاگرام به آن دست یابد.

شورت یوتیوب، این فرمت ویدیوی کوتاهی است که توسط YouTube در سال 2020 راه اندازی شد. به طور مشخص، اینها هستند ویدیوهای کمتر از یک دقیقه، که می تواند شامل یک آهنگ موسیقی، متن، افکت…

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

در مورد شورت، اعمال تصویر بندانگشتی به ویدیو اکنون امکان پذیر استمانند سایر انواع ویدیوها در YouTube.

سومین تغییر مربوط به به روز رسانی YouTube مربوط به YouTube Analytics است. برگه ای که به تجزیه و تحلیل آمار و عملکرد ویدیوها اختصاص دارد در حال توسعه است و شامل گزینه های جدیدی در مورد Shorts است:

  • تجسم دس مینیاتورها
  • تجزیه و تحلیل عملکرد ویدیو بر اساس مدت زمان

اگر این خبر در به روز رسانی های یوتیوب شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه اجتماعی مورد علاقه خود دریغ نکنید و برای مشترک شدن در خبرنامه بازاریابی دیجیتال ما (روزانه یا هفتگی) برای دریافت مطالب بعدی ما

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

قبل از ترک…

تصویر کوچک، چیست؟ این تصویر روی جلد ویدیو است که قبل از کلیک کاربر پلتفرم روی آن نمایش داده می شود. این تصویری است که باید او را وادار به کلیک کردن کند یا به او توضیح دهد که ویدیو حاوی چه چیزی است.

YouTube Studio با به‌روزرسانی اخیر YouTube تغییراتی را تجربه می‌کند. رابط مدیریت محتوا و عملکرد اکنون نمایش داده می شود تکامل اشتراک در کانال سازنده با توجه به محتوا که تولید می کند.

به طور مشخص، این جنبه از به روز رسانی به سازندگان اجازه می دهد تا بر تصویری که در صفحه اصلی بینندگان نمایش داده می شود، کنترل داشته باشند. بنابراین آنها می توانند انتخاب کنند که کدام تصویر را می خواهند به صورت بند انگشتی نمایش دهند: ویدیوها شخصی سازی شده و جذاب تر خواهند بود.

YouTube Analytics در حال رشد است