الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل خنک کننده نوسانات؟

سئوی شناختی:

Accuranker:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

پس همه شما چه چیزی می بینید؟ آیا امروز همه چیز برای همه شما آرام است؟

سمروش:

موزکست:

RankRanger:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

کل صبح در گاز گرفت و فقط 5 درصد از ترافیک معمولی داشت. سپس نزدیک به اواسط روز یک موج کوچک در ترافیک. ناگهان ترافیک به طور ناگهانی تا این لحظه صفر شد (10 ساعت و در حال حاضر). رتبه بندی کلمات کلیدی را بررسی کرد و آنها به طور معمول هستند.

اما بنا به دلایلی، در آخر هفته، من یک موج در پچ پچ را دیدم که ممکن است امروز صبح کمی خنک شده باشد، اما در آخر هفته بسیار داغ بود. بین WebmasterWorld موضوع و نظرات این سایت، در اینجا چیزی است که SEO ها در آخر هفته می گفتند:

ترافیک بالا امروز صبح و سنسور سمروش هنوز آتش گرفته است.

طبق معمول، ما همگام هستیم… امروز ترافیک من از همه جا خارج از ایالات متحده (-49%)، CA (-100% 0 بازدید) و AU (-36%) بسیار زیاد است. این فریبنده است زیرا ترافیک بی فایده و یک ضربه ای زیادی به صفحات داخلی دارد… در همین حال، برخی از مهمترین صفحات دسته بندی من امروز -50٪ هستند. به نظر می رسد گوگل با یک دست ترافیک نامربوط را ارسال می کند و با دست دیگر بهترین ارجاع ها را از بین می برد.

ترافیک بسیار بالا از همه جا دیروز، به جز ایالات متحده آمریکا که روز را به پایان رساند -11٪. جستجو 19٪ و ترافیک مستقیم 73٪ افزایش یافته است. امروز نیز الگوی مشابهی وجود دارد، با کل جهان قوی است، اما ایالات متحده آمریکا امروز صبح با -46 درصد… علیرغم اینکه رتبه من در بازار ایالات متحده برای دسکتاپ و موبایل رو به بالا است. به نظر می رسد که گوگل روی بازار ایالات متحده تمرکز کرده است تا بیشترین فشار را با فاصله زیاد …

ترافیک بسیار بالا از همه جا دیروز و امروز…

می توانم تأیید کنم که ترافیک در تمام بازارهای اصلی در روزهای 22 و 23 افزایش یافته است و حرکت مثبتی در بسیاری از عبارات دم بلند وجود دارد. تقریباً مانند ترافیک قبل از آخرین به روز رسانی است.

ترافیک یکشنبه واقعا مزخرف است.

ما از آخرین به‌روزرسانی رسمی در آوریل 2023، بسیاری از به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی جستجوی Google تأیید نشده را مشاهده کرده‌ایم. اما همه ما منتظر به‌روزرسانی تأیید شده به زودی هستیم.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئو چتر

این چیزی است که ابزارها نشان می دهند، Semrush یکی از معدود ابزارهایی است که به هیچ وجه آرام نشده است، در حالی که بسیاری از ابزارهای دیگر واقعاً کاهش زیادی در نوسانات نشان دادند:

انفجار منجمد گوگل

SERPstat:

نظرات بسیار بیشتری وجود دارد، اما من نمی خواهم شما را با همه آنها بارگذاری کنم، می توانید برای خواندن آنها روی آن پیوندها کلیک کنید.

رتبه بندی وب پیشرفته:

الگورو:

پس ابزارها چه چیزی را نشان می دهند؟

ابزارهای ردیابی گوگل

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در چند ماه گذشته، نتایج جستجوی گوگل بسیار ناپایدار بوده است، اما در طی چند روز گذشته، حداقل برای برخی از ابزارهای بررسی رتبه، به نظر می رسد که نوسانات را خنک و آرام می کند. باید توجه داشته باشم که در آخر هفته شاهد افزایش پچ پچ در مورد حرکت از درون جامعه سئو بودم، بنابراین ابزارها و جامعه دقیقاً در این مورد همسو نیستند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید