اهداف این مشارکت چیست؟

منبع

Omnicom Media Group یک شرکت آمریکایی است که در این زمینه تخصص دارد ارائه راه حل های یکپارچه برای کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اگر این مقاله در مشارکت بین Reddit و Omnicom Media Group شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

Reddit یک سایت اجتماعی است، بخشی از دسته رسانه های اجتماعی، که در آن کاربران می توانند لینک ها، پیام های متنی، تصاویر و ویدیوها را به اشتراک بگذارند.

محتوای این توافقنامه نسبتاً ساده است:

  • به اشتراک گذاری منابع Reddit با مشتریان Omnicon Media Group (آموزش، نوآوری، ابزارهای آموزشی) برای تسهیل تعامل آنها با کاربران شبکه های اجتماعی
  • مشتریان OMG از مزایای استراتژیک و تجاری لذت می برند
  • Reddit از این رسانه ها سرمایه گذاری بیشتری دریافت می کند

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


هدف از این همکاری بین Reddit و Omnicom Media Group چیست؟

«در زمانی که برندها بیش از هر زمان دیگری در تلاش برای برقراری ارتباط عاطفی با مصرف‌کنندگان هستند، جوامع Reddit فرصتی منحصر به فرد برای برندها فراهم می‌کند تا با مشتریان پیرامون نقاط اشتیاق خود درگیر شوند. این قرارداد نشان دهنده تعهد Omnicom Media Group به ارائه مزیت رقابتی پیشرو به مشتریان خود از طریق بهترین شراکت در کلاس است. ”

سال کاندلا، رئیس گروه رسانه ای Omnicon.

بیش از 52 میلیون نفر از Reddit به صورت روزانه در داخل استفاده کنید بیش از 100000 انجمن. این یک شبکه اجتماعی به سرعت در حال گسترش است، به ویژه در آلمان، جایی که پلت فرم در حال انفجار است.

Omnicom Media Group کیست؟

هر دو شرکت می خواهند تغییرات جامعه را دنبال کرده و با آن سازگار می شوند تا به روز بمانند و احتمالاً از مزیتی نسبت به رقبای خود بهره مند شوند.

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

هر کاربر اینترنتی می‌تواند محتوای منتشر شده در پلتفرم را ببیند و به آن واکنش نشان دهد تا ارتباط آن را تعیین کند و در توسعه رتبه‌بندی نشریات کمک کند: مرتبط‌ترین‌ها در اولین صفحه اصلی قرار می‌گیرند.

قبل از ترک

پیشنهاد اصلی این شرکت شامل رسانه های سنتی (تلویزیون، رادیو، چاپ) و همچنین کانال های دیجیتالی مانند بازاریابی موتورهای جستجو، بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات نمایشی، بازاریابی تلفن همراه و غیره است.

Reddit و Omnicom Media Group به تازگی همکاری خود را در زمینه تبلیغات در شبکه اجتماعی اعلام کرده اند. این مشارکت چه اهدافی دارد؟ چه شرایطی؟ بیایید سعی کنیم با هم شرایط این قرارداد و مزایای هر دو طرف را درک کنیم.

در واقع برمی گرداند

Reddit کیست؟

پست ها “subreddits” نامیده می شوند و می توانند موضوعات مختلفی را پوشش دهند: اخبار، علوم، بازی ها، فیلم ها، موسیقی، غذا و غیره.

گروه رسانه‌ای Omnicom خدمات جامع برنامه‌ریزی و خرید رسانه و همچنین بینش‌ها و تحلیل‌های مبتنی بر داده را ارائه می‌کند تا به مشتریان کمک کند بازده سرمایه خود را به حداکثر برسانند.

این شرکت که در سال 1986 تأسیس شد، به یکی از بزرگترین شرکت های خدمات رسانه ای در جهان تبدیل شد و دفاتری در بیش از 100 کشور.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).