اپل چهار سال از ساخت موتور جستجوی خود فاصله دارد

به عنوان یک اطلاعیه، گوگل در سال 2021 به اپل مبلغ 15 میلیارد دلار پرداخت کرد تا موتور جستجوی پیش فرض اپل سافاری باشد. واضح است که کنترل روی جستجوی اپل برای گوگل بسیار ارزشمند است. اما برآوردهای جدیدتر گفتن گوگل سالانه 18 تا 20 میلیارد دلار به اپل پرداخت می کند تا موتور جستجوی پیش فرض در تمام دستگاه های اپل باقی بماند.

بحث انجمن در توییتتر.

منبع

سوال بزرگ این است که این به چه معناست؟ آیا این فقط به این معنی است که سیری در پاسخ به سؤالات بهتر می شود یا اینکه اپل به شکلی بزرگتر وب را خزیده و فهرست بندی می کند؟ سپس، آیا فکر می کنید اپل می تواند با گوگل یا مایکروسافت بینگ رقابت کند و اگر چنین است، آیا آنها می توانند سهمی را از گوگل بگیرند؟

اطلاعات یک قطعه نوشت که می گوید اپل حداقل چهار سال یا بیشتر از ساخت موتور جستجوی خود – جستجوی اپل فاصله دارد. ما سال‌هاست که درباره تلاش‌های بی‌صدا اپل در ساخت موتور جستجوی خود صحبت می‌کنیم و دیدن آنها تا این اندازه دور هستند، کمی ناراحت کننده است.

9to5Mac محتوای paywalled را پوشش داد به نقل از مقاله:

طبق تخمین شخصی که با این تیم درگیر بوده است، اپل هنوز حداقل چهار سال تا راه اندازی یک جایگزین بالقوه جستجوی گوگل فاصله دارد. انجام این کار بدون شک مستلزم افزایش قابل توجه بودجه تیم است. اپل همچنین ممکن است بتواند با بینگ مایکروسافت معامله ای مشابه معامله ای که اپل با گوگل دارد انجام دهد، زیرا بینگ سهم نسبتا کمی از بازار جستجو دارد.