اکنون امکان پیمایش مداوم وجود دارد

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

چگونه کار می کند؟ هیچ چیز ساده تر نیست:

  • جستجوی خود را در نوار جستجوی گوگل تایپ کنید
  • به اولین نتایج نمایش داده شده نگاه کنید
  • اگر اولین ها مناسب شما نیستند، صفحه را با ماوس به پایین اسکرول کنید تا نتایج بیشتری را ببینید
  • اکنون می توانید بدون محدودیت در تعداد نتایج پایین بروید
  • پیمایش کنید تا نتیجه ای را که مناسب شماست بیابید

آیا گاهی اوقات متوجه می شوید که نتایج نمایش داده شده توسط گوگل در صفحه اول بسیار کم است؟ آیا تا به حال درخواست خود را تغییر داده اید تا نتایج بیشتری را مشاهده کنید؟ شما ممکن است یکی از کسانی باشید که ویژگی جدید گوگل برای آنها مفید خواهد بود. ما به شما توضیح می دهیم.

فعال گوگل

امکان اسکرول مداوم در تمام دستگاه ها

منبع

از این به بعد، پیمایش مداوم تجربه کاربر را ساده می کند.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

اگر این مقاله در این ویژگی جدید پیمایش پیوسته گوگل در دسکتاپ شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

اسکرول پیوسته نیز دارای یک تاثیر بر تبلیغ کنندگان، کسانی که از نقاط تبلیغاتی در پایین صفحات جستجو سود می بردند و بنابراین خود را در حال حذف یک مکان حمایت شده می بینند. گوگل در پاسخ به این نگرانی اعلام کرد که تبلیغات بالای صفحات چند برابر می شود تا با این به روز رسانی به تبلیغ کنندگان آسیبی نرسد.

هدف این است کهیکپارچه سازی نتایج جستجو در بین دستگاه ها : تبلت، موبایل، کامپیوتر.

نتایج جستجوی گوگل
نتایج جستجوی گوگل

بیانیه گوگل

بنابراین این یک پتانسیل را نشان می دهد افزایش کلیک روی نتایج جستجو از آنجایی که کاربران گوگل اکنون شش برابر صفحات بیشتری را بدون نیاز به کلیک بر روی صفحه بعدی می بینند. احتمال برخورد آنها با مانع در مسیر جستجوی خود کاهش می یابد و این باعث تشویق کلیک ها می شود.

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

سپس تبلیغات گوگل نباید تحت تأثیر پیمایش مداوم قرار گیرد و نتایج باید مشابه باقی بمانند.

بنابراین اولین تأثیر برای کاربران Google است که ارائه خواهند شد نتایج بیشتر، با تلاش کمتر. این اجازه می دهد تا ناوبری آنها در اینترنت را تسهیل می کند و غیرهرضایت آنها را از تجربه کاربری افزایش دهد گوگل.

ما پیمایش مداوم را به رایانه‌ها می‌آوریم تا بتوانید نتایج جستجوی مفیدتری را با کلیک کمتر مشاهده کنید. اکنون الهام گرفتن از اطلاعات بیشتر در نوک انگشتان شما آسان تر است.

سخنگوی گوگل در Search Engine Land

پیامدهای پیمایش مداوم

سازندگان محتوا اکنون بیشتر قابل مشاهده هستند در موتور جستجو، از آنجایی که کاربران اینترنت بر خلاف قبل، که نتایجی که در صفحه اول نمایش داده نمی‌شوند کمتر دیده می‌شوند، راحت‌تر به پایین‌ترین نتایج فرو می‌روند.

این گزینه ابتدا در ایالات متحده و برای جستجوهای انگلیسی، قبل از اینکه در همه دستگاه‌ها در سراسر جهان منتشر شود، در حال اجراست.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

پیش از این، گوگل حدود 10 نتیجه را در هر صفحه نمایش می داد، سپس خواننده را تشویق می کرد که روی دکمه ای که به صفحه بعدی منتهی می شد کلیک کند، 10 نتیجه جدید را نشان می دهد و غیره…

گوگل اعلام کرد در دسترس بودن پیمایش مداوم در رایانه. اگر این عملکرد از اکتبر 2021 در تلفن همراه در دسترس بوده است، هنوز امکان پیمایش در نتایج جستجوی بدون محدودیت اعداد در رایانه وجود ندارد. حالا ممکن است!

صاحبان وب سایت می توانند یک پتانسیل را ببینند افزایش بازدید از صفحات آنها.

اسکرول مداوم چگونه کار می کند؟

موتور جستجوی به روز شده این امکان را به کاربران خود می دهد پیمایش بی پایان وقتی اطلاعات را در گوگل جستجو می کنند.