اکنون TikTok، C’est Fini!

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

منبع

قبل از ترک…

عمل؟ TikTok Now در حال تولید یک اطلاع رسانی تصادفی روزانه، در یک زمان خاص، برای کاربران شرکت کننده. هنگامی که آنها این اعلان را دریافت کردند، یک پنجره 3 دقیقه ای برای گرفتن یک ویدیوی 10 ثانیه ای یا عکس فوری با استفاده از دوربین های جلو و عقب دستگاه خود داشتند. این به کاربران این امکان را می داد که لحظات خود به خودی را ثبت کنند و فوراً آنها را با حلقه دوستان خود در TikTok به اشتراک بگذارند.

آیا در مورد TikTok Now، ویژگی «کپی» BeReal که چند ماه پیش توسط TikTok راه اندازی شد، شنیده اید، و آیا می خواهید از آن استفاده کنید؟ تقریباً دیر شده است! برنامه پایان TikTok Now را اعلام کرد، و عملکرد باید به زودی ناپدید شود… چرا؟ چه زمانی ؟ ما در این مقاله به سوالات شما پاسخ می دهیم.

tiktok الان
لوگوی TikTok Now

TikTok حالا، مفهوم چه بود؟

شما در زمان انتشار آن را درک کردید، TikTok آن را پنهان نکرد، TikTok Now عملکردی معادل BeReal برای مبارزه با رقابت قابل توجه این پلتفرم جدید بود…

TikTok حذف TikTok Now را اعلام کرد

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

احتمالاً به همین دلیل است که اینستاگرام نیز توسعه ویژگی «Candid» خود را مانند BeReal متوقف کرده است. به نظر می رسد که کاربران از مفهوم BeReal خسته شده اند.

اما آیا واقعا بی خطر است؟

اگر این مقاله در پایان TikTok Now شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

TikTok Now قابلیتی بود که توسط TikTok در سپتامبر 2022 معرفی شد تا کاربران بتوانند لحظات واقعی را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

هدف اصلی TikTok Now این بود یک تجربه اشتراک گذاری فوری ایجاد کنید، که در آن کاربران می توانستند یک ویدیو یا عکس روزانه را به طور همزمان با دوستان خود ارسال کنند.

پس حذف، تعلیق؟ اگر از کاربران فعال TikTok Now هستید، در ارائه شهادت خود دریغ نکنید!

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

اما با توجه به Social Media Today، TikTok اخیرا به آنها گفته است که این ویژگی برای مدتی در دسترس خواهد بود…

در 27 ژوئن 2023، TikTok پایان ویژگی “TikTok Now” خود را که در سپتامبر سال گذشته راه اندازی شد، اعلام کرد.

به نظر می رسد که TikTok Now مخاطبان خود را ملاقات نکرده است … این ویژگی کاربران پلتفرم را متقاعد نکرده است و به همین دلیل دومی تصمیم گرفته است آن را حذف کند تا دائماً تجربه کاربری را بهبود بخشد.

این قابلیت بسته به منطقه ای که در آن بودید به دو شکل مختلف ارائه شد:

  • یا به عنوان یک گزینه درون برنامه
  • یا به عنوان یک برنامه جداگانه
پیام رسمی TikTok پایان TikTok Now را اعلام می کند
پیام رسمی TikTok پایان TikTok Now را اعلام می کند

چرا این تصمیم؟

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


منبع

اگر به پیام ارسال شده توسط TikTok اشاره کنیم، واضح به نظر می رسد: TikTok Now ناپدید می شود.