اگر ورودهای ChatGPT شما برای بیش از 1 سال عمومی بوده باشد، چه؟

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

این واقعیت که این سارقان اطلاعات موفق به استخراج اطلاعات زیادی می شوند (بیش از 100000 شناسه!) نشان می دهد که بسیاری از مردم از شیوه های خوب امنیت سایبری پیروی نمی کنند، خواه از رمزهای عبور یک بار مصرف استفاده کند یا احراز هویت دو مرحله ای را فعال کند.

قربانیان چه کسانی هستند؟

هند بیشترین آسیب را دیده است با این نشت: 12632 شناسه در کشور به سرقت رفت.

کشورهای دیگر نیز به شدت تحت تاثیر قرار گرفته اند:

  • فرانسه (بله…)
  • ایالات متحده
  • برزیل
  • مراکش
  • ویتنام

آیا امنیت سایبری از زمان ظهور هوش مصنوعی اهمیت بیشتری دارد؟

منبع

اگر این مقاله در نشت داده های ChatGPT شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

آنچه می دانیم این است: بیش از 100000 حساب کاربری ChatGPT قربانی یک نشت داده ها.

یک لحظه تصور کنید که مکالمات خصوصی شما با ChatGPT، دستیار مجازی هوشمند، بیش از یک سال است که برای همه قابل دسترسی است. چه احساسی خواهید داشت که بفهمید اعتبار شخصی شما علنی شده است؟ در این مقاله، اطلاعات تکان دهنده ای را فاش می کنیم: یک نشت گسترده داده که حریم خصوصی آنلاین شما را به خطر می اندازد.

سئو کلاه سیاه: هکر وب سایت

نشت گسترده اعتبارنامه ChatGPT: چه چیزی را باید بدانید؟

اعتبار بیش از 100000 حساب ChatGPT به خطر افتاده است

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

این ویژگی های برجسته ChatGPT فاش شده است ضرورت تقویت تدابیر امنیتی در دنیایی که به طور فزاینده ای به هوش مصنوعی وابسته است و تعاملات دیجیتالی از آنجایی که مجرمان سایبری به طور مداوم روش های خود را توسعه می دهند، ضروری است که مردم از خطرات مرتبط با آن آگاه باشند و بدانند چگونه به طور موثر آنها را کاهش دهند.

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

چرا “جالب” است؟

قبل از ترک…

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

این نشت عظیم است نتیجه استفاده روزافزون از سارقان اطلاعات مانند Raccoon، Vidar و RedLine توسط مجرمان سایبری.

بین ژوئن 2022 و مه 2023، تقریباً 1 سال، اعتبار این حساب‌ها به خطر افتاد و برای فروش در بازارهای غیرقانونی وب تاریک عرضه شد.

این مکاشفه بنابراین افزایش می دهد نگرانی های عمده در مورد امنیت و حریم خصوصی کاربر از ChatGPT در سراسر جهان. یک مشکل دیگر برای چت بات…

چه کسانی مسئول هستند؟

این بدافزار پیچیده برای استخراج اطلاعات حساس (عمدتاً رمزهای عبور، کوکی‌ها و داده‌های کارت اعتباری) از مرورگرهای وب و برنامه‌های افزودنی کیف پول ارزهای دیجیتال طراحی شده است.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

صرف نظر از ابزارها و فناوری های مورد استفاده، کاملاً چنین است برای هوشیاری و اولویت بندی اقدامات ایمن ضروری است برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک هدف آسان برای تهدیدات رایانه ای.

چون آشکار می کند پذیرش سریع ChatGPT در هند، جایی که بسیاری از شرکت ها آن را برای بهبود خدمات مشتریان خود و افزایش بهره وری کارکنان خود اتخاذ کرده اند.