ایجاد سایت پرستاشاپ توسط آژانس

آژانس های وب نیز تجربه لازم را دارند. از آنجایی که این حوزه تخصص آنهاست، مطمئناً شما اولین مشتری آنها نیستید. آنها در حال حاضر وب سایت های بسیاری را به اعتبار خود دارند. آنها از موفقیت ها و شکست های خود استفاده خواهند کرد یک سایت تجارت الکترونیک پرستاشاپ ایجاد کنید با طراحی زیبا و واکنش گرا، با تجربه کاربری منحصر به فرد که کاربران اینترنت را به وجد خواهد آورد.

یک سایت معتبر

یک آژانس وب خوب باید مهارت های زیادی داشته باشد و نه فقط در ایجاد یک سایت تجارت الکترونیکی پرستاشاپ. این شما را از متوسل شدن به بسیاری از ارائه دهندگان دیگر برای بهبود عملکرد وب سایت خود نجات می دهد.

تجربه

پرستاشاپ همچنین یک نرم افزار بین المللی است که با تجارت بین المللی سازگار شده است. با انتخاب پرستاشاپ، فروشگاه تجارت الکترونیک شما می تواند به نزدیک به 65 زبان مختلف ترجمه شود و ارزها و مالیات های بسیاری از کشورها را نمایش دهد. برخلاف سایر CMS ها، پرستاشاپ برای ارجاع به اینترنت کاملاً مطلوب است. بنابراین برای بهبود موقعیت سایت خود برای ارجاع به سایت خود مشکلی ندارید. پرستاشاپ سایتی است که برای ناوبری موبایلی سازگار شده است. رابط کاربری آن کامل و بصری است.

داشتن یک سایت تجارت الکترونیک برای تمامی مشاغل و کسب و کارهایی که به فروش محصولات می پردازند یک ضرورت است. برای یک سایت تجارت الکترونیک موفق، مهمتر از همه مهم است که سیستم مدیریت محتوای مناسب (CMS) را انتخاب کنید. یکی از شناخته شده ترین CMS های ایجاد سایت تجارت الکترونیک، PrestaShop است. آیا محصولاتی را می فروشید و قصد دارید یک فروشگاه پرستاشاپ ایجاد کنید تا به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید؟ در این صورت، به شما توصیه می کنیم از یک آژانس وب واجد شرایط استفاده کنید. همچنین عاقلانه ترین انتخابی است که می توانید انجام دهید.

چرا از یک آژانس وب برای ایجاد سایت پرستاشاپ خود استفاده کنید؟

این مقاله توسط یک شریک مهمان به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده استمنبع

برای بهره مندی از تمامی مزایای استفاده از آژانس وب، ابتدا باید ارائه دهنده خدمات را با دقت و با در نظر گرفتن معیارهای خاصی انتخاب کنید. در اینجا نکاتی وجود دارد که قطعا به شما کمک خواهد کرد.

نیازهای خود را تعیین کنید

قبل از انتخاب آژانس وب خود، سعی کنید اولین تماس را ایجاد کنید. شما می توانید به محل آژانس بروید و با مدیران به منظور ارزیابی روابط انسانی صحبت کنید. یک آژانس خوب نه تنها باید به حرف شما گوش دهد، بلکه باید کنجکاو و واقعاً به پروژه شما علاقه مند باشد.

بودجه خود را مشخص کنید

برای ایجاد سایت تجارت الکترونیکی خود، راه حل های مختلفی در دسترس شماست. شما می توانید این کار را خودتان انجام دهید، از خدمات یک توسعه دهنده وب مستقل استفاده کنید، یک حرفه ای را به صورت دائمی در تیم خود استخدام کنید یا حتی با یک آژانس وب تماس بگیرید. آخرین راه حل بدون شک مناسب ترین است. تماس بگیرید آژانس وب برای ایجاد یک سایت تجارت الکترونیک پرستاشاپ راه حلی است که مزایای زیادی دارد، اما اینطور است توصیه می شود با آژانس پرستاشاپ تماس بگیرید.

تخصص

چندین CMS برای ایجاد سایت های تجارت الکترونیک در نظر گرفته شده است. چرا پرستاشاپ را انتخاب کنید؟ دلایل زیادی می تواند این انتخاب را توضیح دهد. یکی از اولین دلایل انتخاب پرستاشاپ این است که CMS منبع باز است. به عبارت دیگر، شما می توانید کد منبع نرم افزار را برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین سفارشی و شخصی سازی شده تغییر دهید. بعد، پرستاشاپ یک نرم افزار رایگان در نسخه اصلی خود است و مطلقاً هیچ کمیسیونی برای فروش شما نمی گیرد. همچنین به شما امکان دسترسی رایگان به بسیاری از ویژگی ها، تم ها و ماژول های قابل تنظیم را می دهد.

یک سایت تجارت الکترونیک نیز نیاز به ارجاع دارد. برخلاف یک توسعه‌دهنده وب، یک آژانس دیجیتال تسلط کاملی بر همه چیز مربوط به ارجاع طبیعی دارد. بنابراین به ایجاد سایت محدود نمی شود، بلکه می تواند به شما کمک کند تا استراتژی های ایده آلی را برای به دست آوردن رتبه بهتر در موتورهای جستجو ایجاد کنید. آ نمایندگی معتبر پرستاشاپ به شما ارائه خواهد کرد از پتانسیل کامل CMS. او همچنین می تواند به شما در اجرای سایر استراتژی های بازاریابی وب مانند ایمیل، بازاریابی اجتماعی، بازاریابی تاثیرگذار کمک کند… با چنین آژانسی، شما در زمان زیادی صرفه جویی خواهید کرد زیرا او از همه چیز مراقبت می کند، که به شما این فرصت را می دهد که روی فعالیت اصلی خود تمرکز کنید

آژانس تجارت الکترونیک سایت پرستاشاپ

چگونه یک آژانس وب برای ایجاد یک سایت تجارت الکترونیک پرستاشاپ انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک آژانس وب، ابتدا باید نیازهای خود را مشخص کنید. برای انجام این کار، باید سوالات درستی از خود بپرسید: پروژه شما چیست؟ آیا به یک آژانس وب کوچک یا بزرگ نیاز دارید؟ آیا آژانس مجاورت جغرافیایی ارجح است؟ آیا یک آژانس متخصص در ایجاد سایت پرستاشاپ را ترجیح می دهید یا شرکتی که خدمات زیادی ارائه می دهد؟ انتخاب با شما است. در تکمیل مشخصات خود در اسرع وقت تردید نکنید. این به شما اطلاع می دهد که دقیقاً به چه نوع خدماتی نیاز دارید. زمانی که اهداف خود را مشخص کردید، انجام آن برای شما آسان تر خواهد بود مناسب ترین نمایندگی پرستاشاپ را انتخاب کنید.

مهارت های آژانس

یکی از اولین دلایلی که شما باید ایجاد سایت تجارت الکترونیک خود را به یک آژانس وب بسپارید، تخصص است. یک آژانس پرستاشاپ تخصص لازم برای طراحی سایت تجارت الکترونیکی با کارایی بالا را دارد که نیازهای شما را به خوبی برآورده کند. این آژانس‌ها معمولاً دارای متخصصان واجد شرایط زیادی با تمام مهارت‌هایی هستند که ممکن است برای پروژه خود نیاز داشته باشید. حرفه ای ها به صحبت های شما گوش می دهند و نظر شما، تصویر و تاریخچه برند شما را در نظر می گیرند یک سایت تجارت الکترونیک سفارشی PrestaShop ایجاد کنید.

تجربه

تجربه یک معیار کاملاً مهم است. با این حال، آژانس های وب جوان و نه چندان باتجربه ای وجود دارند که بسیار واجد شرایط هستند. استفاده از یک آژانس وب با تجربه هنوز هم مزایای خود را دارد. هر چه آژانس با تجربه تر باشد، احتمال انجام ماموریت هایی که به آن سپرده اید بیشتر خواهد بود. سپس آژانسی را انتخاب کنید که قبلاً انجام داده است بسیاری از سایت های تجارت الکترونیک پرستاشاپ.

کیفیت همکاری

بودجه معیاری برای نبودن است در انتخاب آژانس دیجیتال غفلت نکنید. نرخ ها ممکن است از یک ارائه دهنده به دیگری متفاوت باشد. قیمت بسیار بالا همیشه کیفیت خدمات را تضمین نمی کند. برای انتخاب درست، سعی کنید از ابتدا یک بودجه تعریف کنید و سپس می توانید آژانس صالحی را انتخاب کنید که قیمت های آن کاملاً متناسب با بودجه شما باشد.

ایجاد وب سایت تجارت الکترونیک پرستاشاپ

چرا پرستاشاپ را برای ایجاد سایت تجارت الکترونیک خود انتخاب کنید؟