ایده های محتوای تست کنسول جستجوی گوگل


کنسول جستجوی گوگل در حال آزمایش ویژگی جدیدی به نام «ایده‌های محتوا» است. این ویژگی به عنوان یک ویژگی “تجربی” برچسب گذاری شده است که مفاهیم مشابه Question Hub را مستقیماً به کنسول جستجوی گوگل می آورد.

این توسط نیکلاس اوکیر مشاهده شد که اسکرین شات آن را در سایت پست کرد ماستودون، این اسکرین شات است – برای بزرگنمایی کلیک کنید:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بسیاری از آن سیاه شده است، اما می بینید که به نظر می رسد ایده هایی را به صورت مفهومی به شما نشان می دهد، مانند X چند ساله، از کجا می توانم Y بخرم و غیره. راهی برای ذخیره موضوعات با کلیک بر روی پرچم و سپس دسترسی به موضوعات ذخیره شده در سمت راست وجود دارد.

نیکلاس روی او نوشت وبلاگ سئو اسپانیا “از آنچه در اسکرین شات مشاهده می شود، گزارش موضوعات مرتبط را گروه بندی می کند که در آن همه پیشنهادات به صورت سوال هستند. همچنین به شما امکان می دهد مهم ترین موضوعات را پیگیری کنید و همچنین بهترین ایده ها را ذخیره کنید.” او افزود که شخصاً این را ندیده است اما این اسکرین شات را در یک گروه فیس بوک پیدا کرده است.

او گفت که در حال حاضر فقط برای افرادی در هند یا پاکستان در دسترس است، جایی که Question Hub برای اولین بار راه اندازی شد.

باز هم، این بسیار شبیه Question Hub به طور مستقیم در کنسول جستجوی گوگل است.

در اینجا ایمیلی است که گوگل با فعال شدن این مورد به مردم ارسال می کند:

بحث و گفتگو در ماستودون.

منبع