اینفلوئنسرهای TikTok (واقعاً) چقدر با Creator Fund درآمد دارند؟


آیا واقعاً تأثیرگذار بودن در TikTok سودآور است؟ اینفلوئنسرها در TikTok واقعا چقدر درآمد دارند؟ TikTok با Creator Fund خود چقدر به سازندگان می‌پردازد؟ در اینجا چند پاسخ جمع آوری شده از اینفلوئنسرهای واقعی در این پلتفرم آورده شده است.

در حالی که TikTok به خاطر ویدیوهای کوتاه ویروسی خود و این واقعیت که بازاریابان می توانند نسبتاً به راحتی به اهداف خود برسند شناخته شده است، کسب درآمد با TikTok به سادگی به دست آوردن فالوور در حساب TikTok شما و به دست آوردن بازدید از ویدیوهای او نیست.

حداقل، این چیزی است که به نظر می رسد ارقام برخی از اینفلوئنسرها تایید می کند، برخی از آنها حتی در فکر ترک این پلت فرم برای همیشه هستند!

سازندگان TikTok تنها در ازای هر هزار بازدید، با Creator Fund تنها سکه کسب می کنند!

به گفته اینفلوئنسر هنک گرین که بیش از 137.5 میلیون بازدید دارد حساب پسر TikTok، TikTok فقط بین 0.02 تا 0.03 سنت به ازای هر 1000 بازدید از ویدیوهایش به او پرداخت می کند..

بنابراین، برای یکی از ویدیوهای ویروسی خود با 3.5 میلیون بازدید، سازنده تنها 70 دلار از صندوق TikTok برای سازندگان دریافت می‌کرد… مبلغی واقعا ناچیز در مقایسه با درآمدی که می‌توانست به دریافت آن امیدوار باشد. برای مثال با یک کانال YouTube فعال برای کسب درآمد از طریق تبلیغات.

مثال دیگر، خالق کوین یاتوشیرو گفت که تنها 12.5 دلار برای ویدیویی دریافت کرده است که بیش از 3 میلیون بازدید داشته است.

نیکی آپوستولو که به طور متوسط ​​روزانه 3 ویدیو با بیش از 3 میلیون بازدید منتشر می کند، همچنین اعلام می کند که به طور متوسط ​​ماهانه بین 20 تا 30 دلار از TikTok دریافت می کند.

برای ذکر آخرین نمونه قابل توجه، یک TikToker با 40.7 میلیون مشترک در پلتفرم، جیمی دونالدسون (MrBeast)، گفت که در ژانویه 2022 تنها 25.10 دلار برای تمام بازدیدهای ویدیوی خود در ماه دریافت کرده است. (که تعداد آنها به میلیون ها نفر می رسد).

منابع درآمد جایگزین برای اینفلوئنسرهای TikTok چیست؟

خوشبختانه برای سازندگان، صندوق سازندگان TikTok تنها راه برای کسب درآمد از مخاطبان خود در شبکه اجتماعی چینی نیست.

راه های زیادی برای کسب درآمد در TikTok وجود دارد، همانطور که در مقاله اختصاصی خود به تفصیل می پردازیم.

بدون پرداختن به جزئیات در اینجا، برخی از بهترین سازندگان با ترکیب منابع مختلف درآمد خود، بیش از 500000 یورو در سال درآمد دارند:

  • ویدیوهای حمایت شده توسط برندها؛
  • قرار دادن محصول حمایت شده در ویدیوها؛
  • شرکت در برنامه های وابسته؛
  • تبدیل شدن به چهره یک برند؛
  • فروش محصولات خود یا تبلیغ خدمات خود؛

را صندوق ایجادکننده بنابراین، TikTok منبع درآمد قابل اعتمادی برای تأثیرگذاران در TikTok نیست، اما خوشبختانه برای آنها، راه‌های دیگری برای کسب درآمد وجود دارد تا از زمان صرف شده برای ایجاد انجمن و ویدیوها در این پلتفرم حداکثر استفاده را ببرند.

منبع

منبع