این شرایط که برای نمایش تبلیغات شما ضروری خواهد بود

این پلتفرم ویژگی‌های مختلفی را در اختیار تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهد: جستجوی پولی در بینگ، شبکه محتوا، تبلیغات نمایشی، بازاریابی مجدد، هدف‌گیری جمعیتی و جغرافیایی، ردیابی تبدیل، و همچنین بودجه انعطاف‌پذیر و گزینه‌های پیشنهادی.

به طور خاص، آنها می توانند تبلیغ کنندگان فردی، مشاغل کوچک و بزرگ، آژانس های تبلیغاتی، سازمان های غیرانتفاعی، ناشران وب سایت، بازاریاب های وابسته و سایر بازیگران در زمینه تبلیغات باشند.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

قبل از ترک…

آیا شما یک تبلیغ کننده هستید؟ آیا عادت دارید تبلیغات خود را در Microsoft Ads ببینید؟ آیا می توانید تصور کنید که اگر یک شرط خاص را رعایت نکنید، این می تواند ظرف چند ماه تغییر کند… اما آن چیست؟ چه تاریخی باید به خاطر بسپارید؟ ادامه این مقاله را بخوانید تا پاسخ سوالات خود را بیابید!

مایکروسافت
مایکروسافت

تبلیغات مایکروسافت، از SEM در مایکروسافت

تبلیغات مایکروسافت با هدف ارائه یک راه حل تبلیغات آنلاین قابل دسترسی برای طیف گسترده ای از تبلیغ کنندگان، صرف نظر از صنعت یا اندازه آنها.

تغییر عمده در 1 اوت 2023

به عبارت دقیق، چگونه برای تبلیغ کنندگان کار می کند؟

  • مایکروسافت به شما ایمیلی می‌فرستد که به شما می‌گوید حساب Ads شما باید ظرف 30 روز تأیید شود (در غیر این صورت حساب شما به حالت تعلیق درآمده و تبلیغات شما دیگر ارائه نمی‌شود)
  • مراحل تأیید در این ایمیل نشان داده شده است.
  • مایکروسافت حساب شما را تأیید می کند:
    • در صورت تأیید، تبلیغات شما همچنان نمایش داده می شود
    • اگر تأیید نشود، حساب شما به حالت تعلیق درآمده و تبلیغات شما دیگر نمایش داده نمی شود

اگر این مقاله در شرط لازم برای مایکروسافت برای نمایش تبلیغات شما شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

هر کسی یا کسب و کاری که دارای حساب تبلیغاتی مایکروسافت است می تواند در پلتفرم تبلیغ کند.

اگر نمی‌خواهید با وقفه‌ای در تحویل مواجه شوید، به یاد داشته باشید که در اسرع وقت درخواست تأیید کنید تا Microsoft Ads حساب شما را معلق نکند!

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

آخرین اعلامیه مایکروسافت در مورد پلتفرم تبلیغاتی خود؟ تبلیغ‌کنندگان دیگر حق انتخاب «تأیید شدن» را نخواهند داشت. توسط Microsoft Ads اگر بخواهند تبلیغاتشان نمایش داده شود.

برای چی ؟ در اینجا چیزی است که پلتفرم می گوید:

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

تبلیغات مایکروسافت یک است پلت فرم تبلیغات آنلاین ارائه شده توسط مایکروسافت، که به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد محصولات و خدمات خود را در سایت ها و برنامه های مختلف شبکه مایکروسافت (Bing، MSN، Outlook.com، Xbox، Windows Store و غیره) تبلیغ کنند.

خوب است بدانید: Microsoft Advertising به 3-5 روز زمان نیاز دارد تا حساب شما را تأیید کند.

منبع

Microsoft Advertising به تأیید هویت تبلیغ‌کننده نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان آگهی‌هایی را از منابع قابل اعتماد می‌بینند تا تجربه کلی خود را بهبود بخشند.

مایکروسافت

Microsoft Ads به تبلیغ کنندگان پیشنهاد می کند جایگزینی برای پلتفرم های تبلیغاتی محبوب تر مانند Google Ads که احتمالاً آن را می شناسید. با استفاده از تبلیغات مایکروسافت، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند به مخاطبان متنوعی دست یابند و از ادغام با محصولات و خدمات مایکروسافت استفاده کنند، که می‌تواند برای کسب‌وکارهایی که کاربران را در این اکوسیستم‌ها هدف قرار می‌دهند، مفید باشد.

چه کسی می تواند در تبلیغات مایکروسافت تبلیغ کند؟

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).