این نظرسنجی که باعث شد او استعفا دهد

او همچنین گفت که این نتایج به دلیل عملکرد نادرست ربات‌های موجود در شبکه اجتماعی مخدوش شده است.

برخی از کاربران و سرمایه گذاران نیز معتقدند که توییت های ایلان ماسک می تواند بر قیمت سهام و سایر سرمایه گذاری ها تأثیر منفی بگذارد.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

همانطور که از نتایج نظرسنجی مشاهده می کنید، از بین بیش از 17 میلیون رای دهنده، بیش از نیمی (57.5٪) خواستار کناره گیری ایلان ماسک از سمت مدیرعاملی توییتر بودند.

بسیاری از مردم فکر می کنند بهتر است که او دیگر اجازه اجرای توییتر را نداشته باشد.

ایلان ماسک جای خود را ترک می کند، نه بدون رنجش

ایلان ماسک صحبت در مورد او را تمام نکرده است. پس از اخراج‌های گسترده، بازگرداندن حساب‌های ممنوعه، اکنون این استعفای اوست که دنیای توییتر را به بحث گذاشته است. اگر از اخبار خبر نداشتید، به جای درستی آمده اید. شرایط رفتن او را برای شما توضیح خواهیم داد.

Actu Twitter

نظرسنجی نشان می دهد که کاربران توییتر دیگر ایلان ماسک را نمی خواهند

همانطور که در زمان انتشار نظرسنجی اعلام کرده بود، ایلان ماسک اعلام کرد که به خواسته های کاربران اینترنت احترام می گذارد. بنابراین او اعلام کرد که سمت مدیرعاملی خود را ترک می کند و خود را وقف مدیریت نرم افزار و تیم های سرور خواهد کرد.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اگر این مقاله در استعفای ایلان ماسک از مدیرعاملی توییتر شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

در واقع، در 19 دسامبر بود که ایلان ماسک از طریق این سوال از کاربران توییتر درباره نقش خود به عنوان مدیرعامل سوال کرد: «آیا باید از رئیس توییتر بازنشسته شوم؟ من به نتایج این نظرسنجی پایبند خواهم بود. »

نظرسنجی ایلان ماسک در حساب توییتر خود در مورد اینکه آیا او باید از سمت مدیرعاملی کناره گیری کند یا خیر، منتشر کرد
نظرسنجی ایلان ماسک در حساب توییتر خود در مورد اینکه آیا او باید از سمت مدیرعاملی کناره گیری کند یا خیر، منتشر کرد

به محض اینکه کسی را به اندازه کافی احمق پیدا کنم که بتواند این کار را بپذیرد، از سمت مدیرعاملی کناره گیری خواهم کرد.

الون ماسک

این نتایج شگفت‌انگیز احتمالاً به دلیل توئیت‌های جنجالی فزاینده ماسک است که انتقادات و بحث‌هایی را در مورد موضوعات مختلف برانگیخته است.

یکی از اظهارات اخیر او در مورد نظرسنجی‌ها نیز به این نتایج مربوط می‌شود، که باعث شد او در توییتر سر خود را از دست بدهد: ایلان ماسک نشان داد که نظرسنجی‌ها به زودی برای کاربرانی که یک طرح ماهانه در این پلتفرم پرداخت می‌کنند، رزرو می‌شود.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

منبع

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

تنها 2 ماه پس از تصرف توییتر، انتظار می رود ایلان ماسک از سمت مدیرعاملی کناره گیری کند این شبکه اجتماعی به دلیل نظرسنجی ای است که خود ایلان ماسک در حساب توییتر خود منتشر کرده است…

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

با این حال، به نظر می رسد که این نتایج توسط مولتی میلیاردر هضم نشده است، او گفت:

واضح است که به نظر می رسد ایلان ماسک واقعاً نتایج این نظرسنجی را هضم نکرده است و ممکن است استعفای او به این سادگی انجام نشود … موردی که در هفته های آینده پیگیری می شود!