این پایان این 4 سیستم رتبه بندی گوگل است

اگر این مقاله در پایان 4 سیستم رتبه بندی گوگل شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

در اینجا 4 سیستم رتبه بندی که گوگل حذف کرده است آورده شده است

برای آشنایی بیشتر با موضوع:

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)




منبع

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

صفحه فرانسوی اختصاص داده شده به سیستم های رتبه بندی باید در روزهای آینده به روز شود تا این اطلاعات یکپارچه شود…

خوب است بدانید : سه مورد اول قبلاً برای چند ماه “منسوخ” نامیده شده بودند و در سیستم تجربه صفحه ادغام شده بودند.

چرا حذف می شوند؟

یک سیستم رتبه بندی در گوگل است الگوریتمی که توسط موتور جستجو برای تعیین ترتیب نتایج جستجو استفاده می شود در پاسخ به یک درخواست داده شده

قبل از ترک…

اگر گوگل تصمیم گرفت دیگر از این سیگنال‌های رتبه‌بندی استفاده نکند، صرفاً به این دلیل است که آنها واقعاً (یا به اندازه کافی) بر نتایج جستجو تأثیر نداشتند.

منبع

را سیستم رتبه بندی اختصاص داده شده به تجزیه و تحلیل قابلیت استفاده از یک صفحه وب (سیستم رتبه بندی سازگار با موبایل) نیز از زمان آخرین به روز رسانی گوگل ناپدید شده است. از این ابزار برای ارزیابی سازگاری سایت‌ها با استفاده از تلفن همراه استفاده شد (آیا دکمه‌ها اندازه درستی داشتند؟ آیا صفحه با فرمت تلفن همراه سازگار شده بود؟ آیا ناوبری سیال است؟)

تبلیغات

گوگل

سیستم رتبه بندی در گوگل چیست؟

گوگل از حذف رتبه چهارم سیستم های رتبه بندی خود خبر داد. آیا این انتخاب نقشی در رتبه بندی صفحات شما در نتایج جستجو خواهد داشت؟ آیا باید مراقب آن بود؟ 4 سیستم پرونده سازی که در این مقاله ناپدید می شوند و دلایل این تصمیم را کشف کنید.

Rocketlinks IA

این سیستم های بایگانی از معیارهای زیادی استفاده کنید برای ارزیابی ارتباط و کیفیت صفحات وب، مانند:

  • مرتبط بودن محتوا
  • کیفیت لینک های ورودی
  • قابلیت استفاده از وب سایت
  • ارتباط جغرافیایی

سپس نتایج به ترتیب مرتبط بودن نمایش داده می شوند، از مرتبط ترین شروع کنید تا مفیدترین و مرتبط ترین نتایج ممکن را در اختیار کاربران قرار دهید.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

و در نهایت توجه داشته باشید که گوگل نیز حذف را انتخاب کرده است سیستم تجربه صفحه، سیستم رتبه بندی که کیفیت تجربه کاربر را با استفاده از این چند معیار ارزیابی می کند (فهرست غیر جامع):

  • سرعت بارگذاری (سیستم تجربه صفحه، PageSpeed ​​را در نظر گرفته است)
  • راحتی در استفاده
  • امنیت در سایت (صفحه سیستم تجربه، سیستم سایت های امن را در نظر گرفته است)
  • سازگاری صفحه وب با دستگاه های تلفن همراه (صفحه سیستم تجربه، سیستم رتبه بندی سازگار با موبایل را در نظر گرفته است)

در پایان آوریل 2023، گوگل به طور رسمی 4 سیستم رتبه بندی خود را حذف کرد. در اینجا کدام یک و برای چه چیزی در نتایج جستجوی سئو استفاده شده است.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اولین سیستمی که ناپدید می شود این است سیستم PageSpeed. همانطور که از نامش پیداست (سرعت صفحه به زبان فرانسوی) این سیستم به گوگل اجازه داد تا سرعت بارگذاری یک صفحه وب را ارزیابی کند به منظور تعیین سطح کیفیت تجربه زندگی شده توسط خواننده در سایت. هرچه سرعت سایت کمتر باشد، تجربه بدتر است و در نتیجه شانس حضور در اولین نتایج جستجو کاهش می یابد.

دومین سیستم رتبه بندی که ناپدید می شود این است سیستم سایت های امن. نقش او چه بود؟ از امنیت صفحات وب مرجع بر اساس اطلاعاتی مانند وجود گواهی SSL یا رمزگذاری داده ها اطمینان حاصل کنید. تو مشکوک هستی، امن ترین سایت ها بهترین رتبه توسط گوگل هستند.

مدیریت و امنیت اسناد غیر مادی
سطح امنیت یک وب سایت بر ارجاع دادن به آن تأثیر می گذارد