این پلتفرم بازاریابی در سال 2023 چقدر هزینه دارد؟

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

3 روش پرداخت اصلی پذیرفته می شود:

 • کارت های اعتباری
 • نقل و انتقالات بانکی
 • چک یا حواله (در ایالات متحده)

اگر از خدمات ارائه شده راضی نباشم، می توانم بازپرداخت کنم؟

در دنیای دیجیتال مارکتینگ، Semrush با ارائه مجموعه کاملی از ابزارها و تحلیل ها برای بهینه سازی استراتژی های آنلاین به یک بازیگر اصلی تبدیل شده است. اما واقعا این پلتفرم چقدر هزینه دارد؟ در این مقاله پکیج های مختلف ارائه شده توسط سمروش و قیمت های مربوط به آنها را معرفی می کنیم. چه یک مبتدی، یک آژانس یا یک شرکت بزرگ باشید، گزینه هایی متناسب با بودجه و نیازهای خاص خود پیدا خواهید کرد.

پریکس سمروش

در چند خط: سمروش برای چیست؟

اگر اینجا هستید، احتمالاً به این دلیل است که به دنبال اطلاعاتی در مورد قیمتی هستید که Semrush می تواند برای شما هزینه داشته باشد.

قیمت گذاری Semrush بر اساس آن است سه بسته اصلی : حرفه ای، گورو و تجارت. هر طرح دارای قیمت ماهانه متفاوتی است و ویژگی های خاصی را متناسب با نیاز کاربران ارائه می دهد.

نرخ ثابت حرفه ای گورو کسب و کار
قیمت/ماه 119,95 $ 229,95 $ 449,95 $
پروژه ها 5 15 40
کلمات کلیدی برای دنبال کردن 500 1500 5000
نتایج مقایسه شد 10000 30000 50000

کاهش ارائه شده برای تعهد سالانه

قیمت Semrush: هزینه این پلت فرم چقدر است؟

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

طرح کسب و کار برای آژانس های بزرگ و مشاغل بزرگ در نظر گرفته شده است. این برنامه تمام ویژگی های برنامه Guru + ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهد: اشتراک صدا، محدودیت های گسترده، دسترسی API، تجزیه و تحلیل PLA، مهاجرت رایگان از ابزارهای شخص ثالث و غیره.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

قبل از ترک…

بله، ظرف 7 روز پس از اشتراک (ثبت نام) شما.

آیا می توان هر زمان که بخواهم اشتراک خود را لغو کنم؟

این اجازه می دهد تا 40 پروژه داشته باشید، تا 5000 کلمه کلیدی را دنبال کنید و به 50000 نتیجه در هر گزارش دسترسی داشته باشید. یک گزینه طرح سفارشی نیز برای رفع نیازهای خاص شرکت های بزرگ در دسترس است.

سوالات متداول پرداخت Semrush

سودآوری مالی

با کدام روش پرداخت می توان هزینه اشتراک سمروش را پرداخت کرد؟

این ویژگی ها به شما این امکان را می دهد که کلمات کلیدی مرتبط را پیدا کنید، استراتژی های رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید، وب سایت خود را بهینه کنید، موقعیت خود را نظارت کنید، قدرت آنلاین خود را ایجاد کنید و کمپین های تبلیغاتی خود را بهبود بخشید. با استفاده از Semrush می توانید دید آنلاین و عملکرد خود را بهبود بخشید.

در صورت انتخاب پرداخت ماهانه، بدون تعهد، قیمت‌های ذکر شده در بالا همان قیمت‌هایی هستند که اعمال می‌شوند. اما آنچه جالب است بدانید این است که با انتخاب پرداخت سالانه، می توانید تا 17 درصد صرفه جویی کنید روی این قیمت ها

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

پکیج گورو برای آژانس ها و مشاغل متوسط ​​مناسب است. این شامل تمام ویژگی‌های برنامه Pro، اما همچنین ویژگی‌های اضافی مانند جعبه ابزار بازاریابی محتوا، داده‌های تاریخی، ردیابی چند سایت و دستگاه، ادغام استودیو Looker است.

این اجازه می دهد تا 15 پروژه داشته باشید، تا 1500 کلمه کلیدی را دنبال کنید و به 30000 نتیجه در هر گزارش دسترسی داشته باشید.

بسته کسب و کار

سمروش یک است مجموعه ای از ابزارهای آنلاین تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و تحقیق که به بازاریابان دیجیتال کمک می کند تا استراتژی های SEO و تبلیغات آنلاین خود را بهینه کنند.

این به شما امکان می دهد 5 پروژه داشته باشید، تا 500 کلمه کلیدی را دنبال کنید و به 10000 نتیجه در هر گزارش دسترسی داشته باشید.

بسته گورو

بله، شما کنترل اشتراک خود را دارید و می توانید تمام تغییرات/لغوهای مورد نظر را در زمانی که بخواهید انجام دهید.

در صورت انتخاب پرداخت سالانه، قیمت هایی که برای شما اعمال می شود در اینجا آمده است:

نرخ ثابت حرفه ای گورو کسب و کار
قیمت/ماه 99 دلار 191,62 $ 374,95 $

اطلاعات بیشتر در مورد بسته ها

بسته Pro

بسته Pro است برای مبتدیان و تیم های کوچک طراحی شده است. این ویژگی ها را شامل می شود:

 • تحلیل رقابتی
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • ممیزی وب سایت
 • ابزارهای تبلیغاتی و رسانه های اجتماعی
 • تجزیه و تحلیل بک لینک ها، دامنه ها و کلمات کلیدی

اگر این مقاله در قیمت سمروش شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

این ویژگی هایی مانند:

 • تحقیق کلمات کلیدی
 • تحلیل رقابت
 • ممیزی وب سایت
 • ردیابی موقعیت
 • بک لینک ها را تحلیل کنید
 • تحقیق و تحلیل تبلیغات آنلاین

منبع