این 6 مهارتی که او قطعا باید در آن مهارت داشته باشد!

یک آژانس وب باید تعهدات مختلف شرکت را از نظر محتوا درک کند و راه حل های مدیریت محتوا موثری از جمله ایجاد محتوای با کیفیت و بهینه سازی محتوا برای ارجاع طبیعی (SEO) ارائه دهد.

6. نقش مدیر انجمن را برای شبکه های اجتماعی خود به عهده بگیرید

اگر این مقاله در 6 مهارت ضروری یک آژانس وب خوب شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

یک استراتژی دیجیتالی اندیشیده شده به شرکت اجازه می دهد تا دید آنلاین خود را به حداکثر برساند و به اهداف تجاری خود دست یابد.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

مدیریت جامعه یک مهارت ضروری برای هر آژانس وب است، زیرا شبکه های اجتماعی به کانال های ضروری برای تبلیغ یک تجارت و جذب مشتری تبدیل شده اند.

سومین مهارت کلیدی که هر آژانس وب باید بر آن مسلط باشد، مهارت است اجرای یک استراتژی دیجیتال موثر.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اجرای یک استراتژی دیجیتال موثر مستلزم:

 • تخصص در بازاریابی دیجیتال
 • دانش خوب از روندهای فعلی بازار
 • توانایی تجزیه و تحلیل داده ها برای ارزیابی نتایج

برای این کار، آژانس وب باید ویژگی های هر شرکت را در نظر بگیرد، بازار و رقابت آن را درک کند و با استفاده از کانال های ارتباطی مناسب، یک برنامه ارتباطی مناسب ایجاد کند.

طراحی گرافیکی خوب شامل ایجاد طرح های کاربردی، زیبایی شناختی و جذاب برای رسانه های ارتباطی مختلف مورد استفاده شرکت، اعم از برنامه های کاربردی تلفن همراه، بنرهای تبلیغاتی، آرم ها و موارد دیگر.

مدیران انجمن مسئولیت دارند:

 • حساب های شبکه های اجتماعی شرکت را مدیریت کنید
 • محتوای آنلاین مرتبط با اهداف تجاری ایجاد و منتشر کنید
 • به بازخورد مشتریان پاسخ دهید و با آنها رابطه قوی ایجاد کنید

را طراحی گرافیکی همچنین یکی از مهارت های اصلی است که باید از یک آژانس وب نیاز داشته باشید.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

مهارت دوم این است ارجاع به وب سایت. یک آژانس وب می تواند به کسب و کار کمک کنید تا رتبه خود را در نتایج جستجو بهبود بخشد با استفاده از تکنیک های مرجع طبیعی (SEO) و/یا پولی (SEA). این به کسب و کار اجازه می دهد تا ترافیک واجد شرایط و مشتریان بالقوه بیشتری را جذب کند.

یک آژانس وب دارای متخصصان واجد شرایط و ابزارهای تکنولوژیکی قدرتمند است تا موفقیت این ماموریت را تضمین کند. او می تواند با همکاری مشتریان خود کار کند برای درک نیازها، انتظارات و ارزش های آنها، سپس قادر به طراحی سایتی باشید که تصویر شرکت را منعکس کند و فعالیت های آن را به شکلی واضح و جذاب برجسته کند.

چرا طراحی گرافیک برای موفقیت کسب و کار شما بسیار مهم است؟

در این مقاله کشف کنید شش مهارت کلیدی که هر آژانس وب باید کاملاً بر آنها مسلط باشد برای کمک به شما در دستیابی به اهداف دیجیتالی خود!

همکاری بین یک آژانس سئو و یک شرکت
همکاری بین یک آژانس وب و یک شرکت

6 مهارتی که باید هنگام انتخاب آژانس وب که می خواهید با آن کار کنید، نیاز دارید

1. بتوانید یک استراتژی دیجیتالی با کیفیت بسازید

برای اطمینان از اعتماد شما به آژانس وب مناسب، مطمئن شوید که آنها (حداقل) به این 6 مهارت کلیدی تسلط دارند.

مهارت چهارم مدیریت جامعه است که شامل تبلیغ یک محصول یا خدمات با استفاده از شبکه های اجتماعی و ایجاد نشریات مطابق با خط تحریریه شرکت است.

بنابراین آژانس وب باید بتواند ارائه مشاوره استراتژیک به مشتریان خود و راه اندازی اقدامات پیگیری و ارزیابی برای اندازه گیری اثربخشی استراتژی تعیین شده.

2. بدانید که چگونه یک وب سایت موفق ایجاد کنید

آژانس های وب بسته به استراتژی بازاریابی مشتریان خود می توانند انواع مختلفی از خدمات را برای رفع نیازهای خود ارائه دهند، اما مهارت های خاصی اجباری است…

ارجاع یک وب سایت برای بهبود دید آنلاین یک شرکت بسیار مهم است و آژانس وب دارای مهارت ها و ابزارهای لازم برای بهینه سازی ارجاع یک سایت است.

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

برای ایجاد تصویر برند قوی و توسعه یک استراتژی ارتباطی موثر بسیار مهم است.

آژانس‌های وب باید بتوانند از نرم‌افزارهای طراحی گرافیک مدرن برای ایجاد طرح‌هایی با کیفیت بالا استفاده کنند که کاملاً با انتظارات شرکت و سلیقه مخاطبان هدف مطابقت داشته باشد.

بسته به اهداف شرکت مشتری، آژانس وب می‌تواند راه‌حل‌های ارتباط دیجیتال دیگری مانند بازاریابی ایمیلی، تبلیغات آنلاین یا بازاریابی ویدیویی را نیز ارائه دهد.

در دنیای دیجیتال امروزی، داشتن حضور آنلاین قوی ضروری است برای همه مشاغل به همین دلیل است که آژانس های وب به شرکای ضروری تبدیل شده اند به شما کمک می کند دید خود را افزایش دهید در اینترنت.

بنابراین باید به نیازهای شرکت توجه داشته باشد تا به روز رسانی های لازم را انجام دهد و تجربه کاربر را به طور مداوم بهبود بخشد.

3. از ارجاع خوب سایت خود اطمینان حاصل کنید

استفاده از شبکه های اجتماعی اغلب یک عنصر مهم از استراتژی دیجیتال است، زیرا به شما این امکان را می دهد که مستقیماً با مشتریان تعامل داشته باشید و جامعه ای پیرامون برند ایجاد کنید.

در دنیای امروزی که اکثر کسب و کارها به صورت آنلاین حضور دارند، یک آژانس وب شایسته واقعاً می تواند یک دارایی برای موفقیت در اینترنت باشد. اما با وجود آژانس‌های مختلف، که چنین طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهند، انتخاب یکی از بهترین گزینه‌ها برای نیازهای شما دشوار است. در این مقاله، ما قصد داریم به شش مهارت کلیدی که هر آژانس وب کاملاً نیاز به تسلط بر آنها دارد، نگاه کنیم. اگر شما یک حرفه ای دیجیتال هستید که به دنبال یک آژانس وب قابل اعتماد هستید، این مقاله برای شما مناسب است.

چک لیست

مهارت های ضروری یک آژانس وب خوب در #شورت

 • قادر به ساخت یک استراتژی دیجیتال با کیفیت باشید
 • بدانید چگونه یک وب سایت موفق ایجاد کنید
 • از ارجاع مناسب سایت خود اطمینان حاصل کنید
 • محتوای با کیفیت بالا ایجاد کنید
 • استراتژی محتوای خود را ایجاد و مدیریت کنید
 • نقش مدیر انجمن را برای شبکه های اجتماعی خود به عهده بگیرید

چرا از آژانس وب استفاده کنیم؟

منبع

طراحی گرافیکی موفق به شما این امکان را می دهد خود را از رقبای خود متمایز کنید و توجه مخاطبان خود را جلب کنید (که می تواند منجر به افزایش ترافیک وب سایت شما و بهبود دید آنلاین شود).

5. استراتژی محتوای خود را ایجاد و مدیریت کنید

استراتژی دیجیتال
استراتژی دیجیتال

چرا آژانسی که انتخاب می کنید باید تکنیک های سئو را بداند؟

 • متخصصان سئو هستند قادر به شناسایی کلمات کلیدی مرتبط برای صنعت شرکت شما است و آنها را به طور موثر در محتوای سایت ادغام کنید.
 • آنها می توانند روی بهینه سازی فنی سایت کار کنید برای بهبود سرعت بارگذاری و سهولت استفاده برای کاربران.
 • یک ارجاع خوب به شرکت اجازه می دهد تا ترافیک واجد شرایط بیشتری را جذب کند، یعنی بازدیدکنندگانی که واقعاً به محصولات یا خدمات آن علاقه مند هستند و در نتیجه شانس خود را برای تبدیل این بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه افزایش می دهد.
ارجاع: SEO یا SEA

4. محتوای با کیفیت بالا ایجاد کنید

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

پشتیبانی این شرکت در طراحی وب سایت خلاصه نمی شود. در واقع، یک آژانس وب نیز باید بتواند از نگهداری منظم سایت اطمینان حاصل کنید برای اطمینان از عملکرد، ایمنی و عملکرد مناسب.

مهارت پنجم این است مدیریت محتوا، که به شرکت اجازه می دهد اطلاعات مربوط به فعالیت های خود را منتشر کند و تجربه کاربری با کیفیتی را در اختیار بازدیدکنندگان وب سایت قرار دهد.

قبل از ترک…

به لطف یک استراتژی مدیریت جامعه که به خوبی طراحی شده است، یک شرکت می تواند در شبکه های اجتماعی دیده شود، شهرت آنلاین خود را تقویت کند و وفاداری مشتری را ایجاد کند.

اولین مهارت کلیدی که یک آژانس وب باید به آن مسلط باشد، مهارت است طراحی و پیاده سازی وب سایت کارآمد، زیرا ایجاد یک وب سایت یک گام مهم برای هر شرکتی است که مایل به تقویت حضور آنلاین خود و دستیابی به اهداف بازاریابی خود است.

کار گروهی
آژانس وب باید از شرکت در ایجاد و مدیریت وب سایت خود پشتیبانی کند