بارد، هوش مصنوعی گوگل برای جستجوی هوشمندتر (رقابت با ChatGPT؟)

اگر این خبر در بارد، هوش مصنوعی گوگل برای شما مرتبط به نظر می رسید، از اشتراک گذاری آن در پلتفرم های مختلف اجتماعی و برای مشترک شدن در خبرنامه بازاریابی دیجیتال ما (روزانه یا هفتگی) برای دریافت مطالب بعدی ما

گل های بارد عبارتند از:

 • ترکیب قدرت فناوری های جدید با تحقیق
 • پاسخ‌های دقیق‌تر و سریع‌تر به پرسش‌های کاربران ارائه دهید
 • اطلاعات کامل تری در مورد موضوعات مورد نظر ارائه دهید
 • خلاقیت پاسخ های ارائه شده به کاربران را توسعه دهید
 • به طور مداوم جدید بودن اطلاعات را بهبود بخشید

گوگل چگونه می خواهد تجربه جستجو را با هوش مصنوعی بهبود بخشد؟

بارد یک فناوری هوش مصنوعی است که بر آن تکیه دارد فراگیری ماشین برای درک سوالات کاربران و ارائه مرتبط ترین و مفیدترین پاسخ ها به آنها.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

گوگل به دنبال ادغام فناوری های جدید مرتبط با هوش مصنوعی به شکل ظاهری است تا همیشه بهترین راه حل ها را به کاربران خود ارائه دهد.

بارد، این یک هوش مصنوعی مکالمه ای که به لطف کار می کند LaMDA، مدل زبان محاوره ای که توسط گوگل ساخته شده است. این مدل برای عملکرد مؤثر به قدرت کمی نیاز دارد و به Google اجازه می دهد خدمات خود را به افراد بیشتری ارائه دهد.

بارد چگونه کار می کند؟

عملیات بارد بر اساستجزیه و تحلیل میلیاردها صفحه وب برای درک زمینه و ساختار اطلاعات و همچنین تعیین ارتباط و کیفیت پاسخ ها.

قبل از ترک…

ما بازخورد خارجی را با آزمایش داخلی خود ترکیب خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که پاسخ‌های بارد به سطح بالایی از کیفیت، امنیت و پایه در اطلاعات دنیای واقعی دست می‌یابند.

گوگل

چگونه هوش مصنوعی می تواند آن را برای رسیدن به این هدف فعال کند؟

 • با اجازه دادن به جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات
 • با توسعه فرمت‌های پاسخ واضح و قابل درک
 • در ادامه به پاسخ های داده شده می رویم

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اگر گوگل در حال حاضر موتور جستجوی پیشرو در جهان برای پرس و جوهای ساده واقعی است، اکنون مایل است بدون توجه به پیچیدگی سوال و سطح درک مورد نظر، خود را به عنوان یک مرجع معرفی کند.

هوش مصنوعی
بارد، هوش مصنوعی گوگل

برای موتور جستجو، بارد، و به طور کلی هوش مصنوعی، می تواند این امکان را فراهم کندبهبود اساسی کیفیت تحقیق.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

بنابراین بارد هدفش این است بهبود تجربه جستجوی کاربران با ارائه پاسخ های دقیق تر و سریع تر، بر اساس درک عمیق از محتوای موجود در وب.

همچنین از الگوریتم‌هایی برای درک روابط بین مفاهیم و موضوعات مختلف و رتبه‌بندی نتایج جستجو بر اساس ارتباط استفاده می‌کند.

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

منبع

پس از انتشار ChatGPT که صحبت های زیادی را به همراه داشت، نوبت گوگل است که مدل هوش مصنوعی خود را ارائه کند. پس از BERT و MUM، Google Bard را توسعه داده است که باید در نوشتن، و همچنین در درک اخبار و تحقیق از شما پشتیبانی کند. اهداف گوگل در مورد عملکرد این ربات چیست؟ چگونه کار خواهد کرد؟ آیا می تواند با ChatGPT رقابت کند؟ ما در این مقاله به سوالات شما پاسخ می دهیم.

هوش مصنوعی
گوگل بارد، هوش مصنوعی خود را معرفی می کند

بارد، این دقیقاً چیست؟

برای سال‌ها، گوگل در تلاش است تا تحقیقاتی را انجام دهد که به آن امکان می‌دهد هوش مصنوعی را توسعه دهد که هر چه بیشتر با نیازهای کاربر سازگار باشد:

 • در سال 2018، گوگل BERT (نمایش رمزگذار دوطرفه از ترانسفورمرز) را راه‌اندازی کرد، الگوریتمی که از پردازش زبان طبیعی و شبکه‌های عصبی استفاده می‌کند.
 • در سال 2022، گوگل MUM (Mutlitask Unified Model) را راه‌اندازی می‌کند، الگوریتمی که هدف آن بهبود کیفیت و ارتباط پیچیده‌ترین پاسخ‌های کاربران است.
 • در سال 2023، گوگل BARD را راه اندازی کرد، پاسخی به ChatGPT؟
همچنین می‌توانید بهترین پست‌های ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود قرار دهید (مثلاً Feedly)).

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

گوگل در حال حاضر Bard را در یک نسخه آزمایشی عرضه می کند و می خواهد تا حد امکان از کاربران خود بازخورد دریافت کند تا هوش مصنوعی را بهبود بخشد.