بازرس سئوی جلویی جدید • Yoast

دقیقاً به همین دلیل است که تصمیم گرفتیم بازرس سئوی جلویی را توسعه دهیم. همانطور که از نام آن پیداست، این ابزار به شما اجازه می‌دهد تنظیمات و ابرداده‌هایی را که پست‌ها و صفحات شما خروجی می‌دهند، درست از قسمت جلویی وب‌سایت خود مشاهده کنید. تنها با یک کلیک، امتیازات سئو، متا تگ ها، خروجی طرحواره و اطلاعات بیشتر را به خوبی برای “بازرسی” در اختیار شما قرار می دهید. و اگر تصمیم دارید که می خواهید تغییری ایجاد کنید، دکمه ای وجود دارد که شما را مستقیماً به ویرایشگر می برد.

بازرس سئو جلویی صفحه ای را در سمت راست صفحه نمایش به شما نشان می دهد.  در این پنل می توانید امتیاز SEO و خوانایی و همچنین متا تگ های مختلف پست خود مانند عنوان، canonical و موارد دیگر را مشاهده کنید.
بازرس سئو جلویی در حال فعالیت است

اساساً، اکنون می توانید مکانی را طوری تنظیم کنید که به عنوان مثال، یک موزه، تالار شهر یا هر مکان عبادت دیگری باشد و از تمام خدمات سئوی محلی Yoast بهره مند شوید. طرح ما به Google اطلاع می دهد که کسب و کار شما، که در این مکان واقع شده است، در واقع یک تئاتر یا یک ایستگاه آتش نشانی است. هنگامی که مردم درباره شما جستجو می کنند (یا شما را جستجو می کنند) به طور بالقوه شما را در نقشه (محلی) قرار می دهد.

رفع اشکال و تنظیم طرحواره در Yoast SEO 19.5

دریافت آخرین نسخه به این معنی است که سایت شما همیشه تا حد امکان سریع، کارآمد و بهینه خواهد بود. ناگفته نماند که جدیدترین و بهترین ویژگی های افزونه های ما را دریافت خواهید کرد. بنابراین، زمان به روز رسانی است!منبع

در این نسخه، ما در حال اضافه کردن پشتیبانی برای همه CivicStructure انواع طرحواره ساختار مدنی احتمالاً یک اصطلاح غیر معمول و گیج کننده است. در مفهوم طرحواره، به نهادهای عمومی اطلاق می شود که برای زندگی مردم در یک شهر یا شهرک حیاتی هستند. به عنوان مثال، موزه، ایستگاه اتوبوس، تئاتر هنری یا گورستان شما هستند. لیست دقیق را می توان در یافت Schema.org.