بررسی شناسه محصول • Yoast

به روز رسانی مبارک!

Yoast SEO 19.7 و Premium 19.3

قبل از اینکه آخرین ویژگی خود را در WooCommerce SEO و Yoast SEO برای Shopify معرفی کنیم، می‌خواهیم اشاره کنیم که با به‌روزرسانی امروز، ما کاملاً با تغییرات داده‌های ساختاری محصول جدید Google هماهنگ شده‌ایم. هفته گذشته، گوگل اعلام کرد واجد شرایط بودن گسترده آن برای تجربه محصولات پیشرفته در نتایج جستجو با استفاده از Product داده های ساخت یافته برای این کار، تغییرات جزئی در داده های ساختاری محصول ضروری است. علاوه بر این، املاک جدید نیز در دسترس هستند، مانند pattern، material و brand.

در Yoast SEO برای Shopify، ما این را برای انواع محصولات نشان نمی‌دهیم، بلکه فیلدی به نام داریم بارکد، با ذکر این که کاری را انجام می دهید یا ندارید.

افزودن صحیح داده های ساختاریافته به محصولات شما می تواند منجر به نتایج غنی مانند این شود

SEO WooCommerce و برنامه Shopify ما به شما در انجام سئوی تجارت الکترونیک کمک می کند

برای Yoast SEO Premium 19.3، چندین باگ را برطرف کرده‌ایم و دو گزینه به تنظیمات خزیدن اضافه کرده‌ایم: یکی برای جلوگیری از خزیدن صفحات جستجوی سایت و دیگری برای جلوگیری از خزیدن /wp-json/.

امروز، ما همچنین به‌روزرسانی‌های کوچکی را برای Yoast SEO و Yoast SEO Premium منتشر می‌کنیم. در Yoast SEO 19.7، چندین راه حل امنیتی پیدا خواهید کرد و امنیت کلی افزونه ها را سخت تر می کند. ما همچنین با جلوگیری از اجرای Yoast SEO در صفحه ورود، مدیریت خطاهای مرگبار را در قسمت جلویی بهبود بخشیده ایم و به کاربران امکان می دهیم به داشبورد خود دسترسی داشته باشند.

برای SEO WooCommerce، ما یک ویژگی جدید برای پشتیبانی اضافه کرده ایم brand و pattern. شما می توانید این را با رفتن به WooCommerce > Products > Attributes و افزودن یک ویژگی جدید برای الگوها فعال کنید. آن را با برخی اصطلاحات پر کنید و به Yoast SEO > WooCommerce SEO بروید. در منوی کشویی الگوی جدید، ویژگی مورد نظر خود را انتخاب کرده و ذخیره کنید. سپس، یک محصول را ویرایش کنید و در قسمت Attributes، مشخصه ای را که ایجاد کرده اید اضافه کنید. آن را با برخی از عباراتی که در بالا ایجاد کردید پر کنید و محصول را منتشر کنید. تست داده های ساختاریافته را اجرا کنید و ببینید که محصول شما به خوبی اعتبار می کند!

شناسه های محصول یک جزئیات مهم هستند

همچنین اکنون نقشه‌های سایت پست سفارشی خالی را از آن حذف می‌کنیم sitemap_index.xml، و یک فیلتر جدید اضافه کرده ایم wpseo_sitemap_post_type_first_links که می تواند برای افزودن لینک در ابتدای اولین صفحه نقشه سایت برای انواع پست استفاده شود.