برچسب تصویر جدید گوگل که توسط هوش مصنوعی تولید شده است

گوگل همچنین اکنون از شما می خواهد که تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی خود را به عنوان هوش مصنوعی تولید شده با ویژگی متا داده عکس IPTC برچسب بزنید. به این ترتیب گوگل می تواند تصاویر را به عنوان تولید شده توسط هوش مصنوعی در نتایج جستجوی تصویر برچسب گذاری کند.

لوگوی گوگل ربات ساختمان پسر

این نشانه گذاری تصویر جدید ایجاد شده توسط هوش مصنوعی بر اساس استانداردهای فنی IPTC ساخته خواهد شد. این شبیه به این است که Google Images در حال حاضر اطلاعات خاصی را بر اساس فراداده تصویر، زمانی که مشخص شده است، نشان می دهد. Google Images قبلاً این کار را برای اعتبار تصویر و سایر زمینه ها انجام می دهد. گوگل اسناد بیشتری در این زمینه دارد اینجا.

در اینجا به نظر می رسد جایی که می گوید “تصویر به عنوان AI تولید شده خود برچسب زده می شود”:

فکر می کنم باید این کار را شروع کنم.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

می توانی ببینی نوع منبع دیجیتال اسناد IPTC و نحوه نوشتن Google، “بتا: در حال حاضر، این ویژگی در نسخه بتا است و فقط برای فراداده عکس IPTC در دسترس است. افزودن این ویژگی، تصویر شما را واجد شرایط نمایش با برچسب ایجاد شده توسط هوش مصنوعی می‌کند، اما ممکن است برچسب را در Google نبینید. تصاویر فوراً، زیرا ما هنوز به طور فعال در حال توسعه آن هستیم.”

بحث انجمن در توییتر.

منبع

برچسب ایجاد شده توسط Google Image Ai

گوگل گفت، “سازندگان و ناشران می‌توانند نشانه‌گذاری‌های مشابهی را اضافه کنند، بنابراین شما می‌توانید برچسبی را در تصاویر در جستجوی Google ببینید و آنها را به‌عنوان تولید شده توسط هوش مصنوعی علامت‌گذاری کنید.” گوگل افزود: «می‌توانید انتظار داشته باشید که این موارد را از چندین ناشر از جمله Midjourney، Shutterstock و دیگران در ماه‌های آینده ببینید.