بهبود ادغام Wincher • Yoast

در تنظیمات بهینه‌سازی خزیدن، یک الگوی جدید برای کمک به جلوگیری از خزیدن در نتایج جستجوی داخلی پیدا خواهید کرد. ما خط را اضافه کرده ایم "/page/*/?s=" به robots.txt. ستاره * هر مقدار عددی را نشان می دهد، در حالی که ?s= پارامتر پرس و جوی معمولی اکثر وب سایت ها برای شناسایی URL های جستجوی داخلی است.

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین توننمنبع

در Yoast SEO 20.9، یک ویجت Wincher را به داشبورد اضافه کرده ایم. این نشان می دهد که کلمات کلیدی برتر شما از طریق Yoast SEO به Wincher اضافه شده است. همچنین به عنوان یک دکمه اتصال نیز عمل می کند، بنابراین اگر هنوز به حساب Wincher خود متصل نشده اید، می توانید از این ویجت استفاده کنید.

بینش سریعی در مورد عملکرد مهم ترین عبارات کلیدی خود دریافت کنید

بهبود در Yoast SEO 20.9

چندی پیش، Yoast SEO و Wincher دست به دست هم دادند تا به شما این امکان را بدهند که وضعیت رتبه وب سایت خود را در گوگل مستقیماً از افزونه پیگیری کنید. Wincher یک ابزار شخص ثالث است که ردیابی رتبه پیشرفته، تجزیه و تحلیل عمیق کلمات کلیدی و سایر ویژگی هایی را ارائه می دهد که می تواند به بهبود دید وب سایت شما در موتورهای جستجو کمک کند.

ادغام Wincher در Yoast SEO یک راه آسان برای ردیابی نحوه عملکرد محتوای شما مستقیماً از ویرایشگر پست ارائه می دهد. داده های رتبه بندی مهم را در یک مکان دریافت می کنید که به شما کمک می کند عملکرد وب سایت خود را نظارت کنید. در وب‌سایت Wincher، گزینه‌های اضافی زیادی برای بررسی عمیق داده‌های خود خواهید داشت. شما همچنین می توانید فرصت های عالی برای کلمات کلیدی استفاده نشده پیدا کنید!

Yoast SEO 20.9 امروز منتشر شد، بنابراین آخرین به روز رسانی افزونه SEO مورد علاقه خود را دانلود کنید. در این نسخه، ما امکانات ادغام Wincher را گسترش دادیم. علاوه بر این، ما برخی از اشکالات را به طور منظم رفع کردیم و برخی بهبودها را در سیستم پایگاه داده خود ایجاد کردیم.