بهترین جایگزین چیست؟ (2022)


آیا به دنبال راه حلی معادل از PlanetHoster هستید؟ با ارزش پول بهتر؟ پیدا کردن هاست مناسبی که نیازهای شما را برآورده کند کار آسانی نیست. به هر حال، اگر به دنبال جایگزینی برای PlanetHoster هستید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. در این مقاله بیابید که چرا ممکن است انتخاب یک جایگزین برای PlanetHoster مرتبط باشد و ما به شما توصیه می کنیم کدام میزبان را انتخاب کنید.

چرا جایگزینی برای PlanetHoster انتخاب کنید؟ محدودیت ها

بیایید ابتدا ببینیم محدودیت های PlanetHoster چیست تا بفهمیم چرا انتخاب یک جایگزین جالب است.

تنوع کم پیشنهادات

این ضعف اصلی PlanetHoster برای کسی که به دنبال میزبانی سایت خود است، میزان امکانات ارائه شده توسط این هاست است. در واقع این یکی تنها 2 نوع مختلف اقامت ارائه می دهد. با توجه به امکاناتی که امروزه برای میزبانی وب سایت ها در اختیار داریم، این مقدار نسبتاً کمی است.

پیشنهادات میزبانی PlanetHoster
پیشنهادات میزبانی PlanetHoster

اگرچه این 2 پیشنهاد احتمالاً برای اکثر افرادی که به دنبال محل اقامت هستند مناسب است، برای کسانی که نیازهای خاص تری دارند پیچیده می شود. هنوز هم امکان سفارشی کردن 2 طرح یا درخواست یک قیمت خاص وجود دارد. با این حال، این واقعیت را از بین نمی برد که فقط هاست اشتراکی و اختصاصی / ابری وجود دارد. PlanetHoster میزبانی VPS یا نمایندگی فروش را ارائه نمی دهد. همچنین هیچ پیشنهاد اختصاصی به CMS یا کاربردهای خاص وجود ندارد.

قیمت PlanetHoster

یکی دیگر از مشکلات PlanetHoster این است که قیمت گذاری سطح ابتدایی را به جذابیت رقبای خود ارائه نمی دهد.

جایگزین مورد علاقه ما: Ex2، یک میزبان وب زیست محیطی و فرانسوی زبان

حال بیایید ببینیم چرا ترجیح دادن Ex2 نسبت به PlanetHoster ممکن است جالب باشد.

پاسخی به همه نیازها

همانطور که گفتیم، PlanetHoster مقداری پیشنهاد ندارد و به طور بالقوه تمام نیازهایی را که کاربران ممکن است داشته باشند برآورده نمی کند. در Ex2، مطمئناً پیشنهادی وجود دارد که انتظارات شما را برآورده کند.. اینها به پیشنهادات میزبانی مشترک و ابری / اختصاصی محدود نمی شوند، این پیشنهاد جهانی تر است:

  • هاست اشتراکی
  • میزبانی سبز (میزبانی مشترک با کمک زیست محیطی اضافی)
  • میزبانی وردپرس (مکمل نصب اختیاری Divi)
  • میزبانی CMS (دروپال، جوملا و مودل)
  • میزبانی تجارت الکترونیک پرستاشاپ و مجنتو
  • میزبانی VPS
  • میزبانی نمایندگی فروش
  • سرور اختصاصی

هر کدام از این نوع هاست ها دارای چندین سطح بسته بندی هستند تا همیشه نیازهای کاربران اینترنت را برطرف کنند. ممکن است وقتی شروع به کار می کنید، تعداد پیشنهادات به طور ناگهانی خیلی زیاد به نظر برسد و واقعاً از راه حل های میزبانی وب اطلاعی نداشته باشید. اگر در مورد محل اقامت پیشنهادی سوالی دارید، در تماس با تیم آنها دریغ نکنید از طریق سایت خود، آنها خوشحال خواهند شد که به شما پاسخ دهند و شما را به راه حل مناسب راهنمایی کنند.

خدمات مشتری فراتر از همه انتظارات

همانطور که قبلاً توضیح دادیم، تیم Ex2 احتمالاً یکی از بهترین خدمات مشتری در مورد میزبان وب است. بسیار مراقب و همیشه آماده کمک به شما، از کیفیت خدمات ناامید نخواهید شد.

در واقع، به ندرت می توان با خدمات مشتری مواجه شد که در دنیای ارائه دهندگان هاست بسیار انجام می دهند. اگر در مورد راه حل هایی مانند OVH یا Hostinger صحبت کنیم که میلیون ها مشتری دارند، کیفیت خدمات بسیار پایین تر است. در اینجا، با Ex2، شما با یک شرکت به اندازه انسان، با بیش از 10000 مشتری کار خواهید کرد.

به عنوان مثال، اگر در یکی از پیشنهادات آنها مشترک شوید، تیم وظیفه انتقال سایت را بر عهده دارد، شما مجبور نیستید کاری انجام دهید. به محض اینکه در پیشنهاد خود نیاز به مقیاس پذیری داشتید، با تیم تماس بگیرید تا پیشنهاد مناسب را به شما ارائه دهند.

فرمول های اقامت سبز

چه Ex2 چه PlanetHoster، ما در مورد میزبان سبز صحبت می کنیم. به این معنی که آنها با احترام به طبیعت و منابع آن، اقامتگاه های زیست محیطی ارائه می دهند. ما اینجا نیستیم که بگوییم یکی یا دیگری «بیشتر» زیست‌محیطی از دیگری است، بلکه باید بگوییم این واقعیت را برجسته کنید که Ex2 نیز یک پیشنهاد سبز ارائه می دهد.

پیشنهاد میزبانی زیست محیطی Ex2
پیشنهاد میزبانی زیست محیطی Ex2

در اثر، Ex2 یک میزبان وب 100٪ زیست محیطی استو با تعهد اجتماعی قوی. قبلاً دیدیم که در بین نوع محل اقامت آنها، یک “سبز” وجود دارد که در واقع “Go Green” نامیده می شود. این یک راه حل کلاسیک میزبانی مشترک است اما ویژگی تامین مالی لامپ های خورشیدی در آفریقا را دارد. هر طرح مشترک دقیقاً 3 لامپ را برای یک خانواده تأمین می کند. شما برای بسته میزبانی خود به سختی بیشتر پرداخت می کنید و کار خوبی انجام می دهید، بالا راست؟

فراتر از این پیشنهاد متعهد، Ex2 در سطح جهانی زیست‌محیطی است. در واقع، آنها 100٪ از انتشار کربن خود را جبران می کنند. در دنیایی که 2 درصد از انتشار CO2 جهانی توسط مراکز داده تولید می شود، این قابل چشم پوشی نیست. منابع انرژی مورد استفاده تجدید پذیر هستند، فن آوری های مورد استفاده بازیافت و بهینه سازی می شوند تا مصرف بیش از حد را محدود کنند et 1 درصد از درآمد آنها به حذف کربن اختصاص دارد. Ex2 بخشی جدایی ناپذیر از Stripe Climate است، مجموعه ای از شرکت هایی که برای تسریع حذف کربن کار می کنند.

یک تیم متخصص وردپرس

یکی دیگر از ویژگی های جالب Ex2: آنها متخصص وردپرس هستند. در واقع، وردپرس هسته اصلی فعالیت Ex2 است. آنها می دانند که چگونه با این CMS برخورد کنند و می توانند سرورهای شما را بهینه کنند تا آنها را کارآمدتر، مقیاس پذیرتر و ایمن تر کنند. تیم کارشناسان آنها با WP تجربه دارند و می توانند در هر شرایطی به شما کمک کنند.

مثال 2: متخصص وردپرس
مثال 2: متخصص وردپرس

وقتی می دانید که وردپرس پر استفاده ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است، بسیار خوب است. بنابراین شانس خوبی وجود دارد که این پیشنهاد برای شما مناسب باشد.

نظرات مشتریان راضی Ex2

نظرات Trustpilot:

صادقانه بگویم، این بهترین میزبانی است که من با آن کار کرده‌ام… و بسیاری را امتحان کرده‌ام (من یک توسعه‌دهنده هستم). پشتیبانی نگران و سریع (حتی در ساعت 2 بامداد آخر هفته)، کیفیت خوب طرح های ارائه شده و سهولت افزایش ظرفیت سرور در صورت افزایش ترافیک. من به گرمی توصیه می کنم. »

“پاسخ های سریع و واضح، درک مشکل و ارتقاء (برای افراد ناآشنا) که به من اجازه داد تا سایت خود را با موفقیت به صورت محلی به سرور EX2 منتقل کنم. »

“خدمات مشتری با کیفیت بسیار بالا! علاوه بر داشتن خدمات درجه یک! من به شدت توصیه می کنم! »

منبع