بهترین ها (و آنچه شما باید بدانید)

اگر شما فوق لیسانس هوش مصنوعی بگیرید، از اصول برنامه نویسی برای تجزیه و تحلیل و تجسم داده ها برای شما بسیار مفید خواهد بود. دانستن برخی از زبان های برنامه نویسی و عملکرد سیستم عامل های مختلف یک مزیت واقعی در مقابل سایر دانش آموزان خواهد بود. با این حال، برخی از مدارس آموزش علوم داده و هوش مصنوعی را بدون نیاز به این نوع پیش نیاز ارائه می دهند.

اهداف و مهارت های توسعه یافته در آموزش داده های بزرگ چیست؟

در سال های اخیر، پیشنهادات آموزشی در Big Data در زمینه رشد در صنعت، هوش مصنوعی و هوش تجاری گسترش قابل توجهی را تجربه کرده است. شرکت ها به طور فزاینده ای به دنبال افراد حرفه ای هستند که بتوانند به آنها کمک کنند تا به طور مؤثر داده هایی را که تولید می کنند برای توسعه استراتژی های بازاریابی و فروش بر اساس بینش های مرتبط جمع آوری، پردازش و استفاده کنند. اگر به دنبال آموزش برای حرفه ای در زمینه داده هستید، ما بهترین دوره های فعلی و همچنین هر آنچه را که باید در مورد این دوره های آموزشی Big Data بدانید را برای شما انتخاب کرده ایم.

تشکیلات داده های بزرگ

کدام دانشگاه ها یا مدارس آموزش Big Data و AI Master ارائه می دهند؟

این مقاله به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده است

یک Master 1 in Big Data اغلب با هدف آموزش دانش آموزان برای ایجاد یک پایگاه داده رابطه ای و پیاده سازی آن در یک سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS) است. دانش‌آموزان همچنین می‌آموزند که چگونه با استفاده از SQL از یک پایگاه داده رابطه‌ای پرس و جو کنند تا از کیفیت داده‌های جمع‌آوری‌شده اطمینان حاصل کنند. آنها همچنین باید بتوانند جداول رابطه ای را خلاصه و جمع آوری کنند تا آنها را در سیستم های مدیریتی خود نگه دارند و انواع مختلف فایل های داده (JSON، CSV، TSV، و غیره) را در یک پایگاه داده یا یک محیط بارگذاری کنند. همچنین دانش‌آموزان برای انجام تجزیه و تحلیل داده‌های خلاصه با استفاده از یک زبان برنامه‌نویسی یا اکسل آموزش می‌بینند تا از آن‌ها مطابق با نیازهای هدف بهره‌برداری کنند.

همچنین دانش‌آموزان در این نوع آموزش اغلب یاد می‌گیرند که با پایتون حذف داده‌ها (استخراج) را برای بهینه‌سازی داده‌های در دسترس، کاوش در کتابخانه scikit-learn در پایتون برای مدل‌سازی داده‌های پردازش‌شده، ارزیابی تأثیر هوش مصنوعی بر عملکرد کسب‌وکار برای پیشنهاد انجام دهند. راه حل های مناسب و استفاده از ابزارهای مدیریت پروژه فناوری اطلاعات برای پیاده سازی آنها در تجارت.

فرصت های حرفه ای پس از آموزش در Big Data و هوش مصنوعی چیست؟

با این حال، در اینجا مروری بر اهداف و مهارت هایی است که می توانید در دوره های مختلف موجود در بازار بیابید:

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

این هزینه آموزش در داده های بزرگ یا آموزش در زمینه هوش مصنوعی از مدرسه ای به مدرسه دیگر، از دوره ای به دوره دیگر متفاوت است. برای مثال، اگر مدرک لیسانس را در یک مدرسه خصوصی تخصصی انتخاب کنید، سه سال تحصیل می تواند به طور متوسط ​​22000 یورو برای شما هزینه داشته باشد. برای دوره کارشناسی ارشد در دو سال، حدود 16000 یورو برنامه ریزی کنید.

ما بیشتر و بیشتر پیدا می کنیممدارس و دانشگاه ها که دوره های آموزشی مختلفی را در Big Data ارائه می دهند که منجر به مدرک کارشناسی ارشد می شود. در اینجا یک انتخاب وجود دارد (غیر جامع):

 • مدرسه هوش مصنوعی (مدرسه هوش مصنوعی)،
 • کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال و بازاریابی دیجیتال و علم داده – EM Lyon،
 • کارشناسی ارشد علوم داده ها برای تجارت – پلی تکنیک و HEC،
 • کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل داده ها و هوش مصنوعی – EDHEC،
 • کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل داده های بزرگ برای تجارت – IESEG و غیره.

طیف گسترده ای از پیشنهادات آموزشی در زمینه داده های بزرگ و هوش مصنوعی وجود دارد، بنابراین به افراد علاقه مند به این مشاغل اجازه می دهد تا مهارت های لازم برای شروع و موفقیت را کسب کنند. از آنجایی که همه دوره ها در تخصص های یکسانی نیستند، بنابراین اکیداً توصیه می شود که مؤسسه آموزش عالی یا دانشگاهی را که برنامه ای متناسب با جاه طلبی های حرفه ای شما ارائه می دهد را با دقت انتخاب کنید.

پیش نیازهای یکپارچه سازی آموزش در Big Data و هوش مصنوعی چیست؟

اگرچه در حال حاضر حرفه های داده و هوش مصنوعی در بین شرکت ها بسیار محبوب هستند و فرصت ها کم نیست، قیمت آموزش در Big Data و هوش مصنوعی همیشه در دسترس همه دانش آموزان نیست.

در سال دوم Master Data Analyst، دانش آموزان آموزش می بینند تا جداول ایجاد کنند و داده ها را در MySQL و MongoDB بارگذاری کنند تا بهینه سازی و افزایش دستکاری آنها انجام شود. همچنین دانش‌آموزان معمولاً یاد می‌گیرند که تجزیه و تحلیل آماری را بر روی قالب‌های داده‌های مختلف انجام دهند تا الگوریتمی را برنامه‌ریزی کنند که به مشکل اساسی رسیدگی کند. ممکن است از آنها خواسته شود که داده ها را با پایتون پانداها دستکاری کنند تا ابزارهای تجزیه و تحلیل عملکرد تجاری را بهینه کنند و برای خواندن آسان، داده ها را روی جداول تجسم و نقشه برداری کنند.

اهداف، برنامه ها و مهارت های توسعه یافته از طریق دوره های ارائه شده در الف آموزش داده و هوش مصنوعی بسته به مدرسه ای که انتخاب کرده اید متفاوت است. آنها همچنین بسته به چرخه انتخاب شده یکسان نیستند.

شما همچنین می توانید ورزش کنید مشاور متخصص در هوش مصنوعی، مشاور CRM، مدیر CRM، مدیر پروژه CRM یا مدیر پروژه Chatbot و غیره.

هزینه آموزش داده های بزرگ و هوش مصنوعی چقدر است؟

تسلط بر آمار یک پیش نیاز ضروری برای آموزش در Big Data است، رشته ای که شامل استخراج اطلاعات ضروری از پایگاه های داده وسیع با استفاده از محاسبات و الگوریتم ها است. دانش ابزارهای احتمالی تکمیل کننده پیش نیازهای ریاضی لازم برای یادگیری حرفه های داده است. این ابزارها برای دستکاری داده ها و انجام پیش بینی های معنادار ضروری هستند.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

پس از آموزش داده های بزرگ و هوش مصنوعی، فرصت تمرین دارید حرفه های داده های مختلف. بسته به اهداف شخصی خود، می توانید به موارد زیر تبدیل شوید:

 • تحلیلگر داده،
 • داده های مشاور،
 • دانشمند داده،
 • مباشر داده،
 • تحلیلگر کسب و کار،
 • مدیر ارشد داده ها،
 • مهندس داده،
 • معمار ابر،
 • مدیر داده و غیره

برای ادغام a آموزش داده های بزرگ و هوش مصنوعی، داشتن پیش نیاز در ریاضی ضروری است. مهارت ها و تخصص های ریاضی زیر مهمترین هستند:

 • آمار،
 • احتمالات،
 • الگوریتم،
 • جبر خطی.