به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی Google، باگ نمایه‌سازی اخبار، محتوای هوش مصنوعی، اعتماد، جوایز، تجربه صفحه، پیوندها، گپ‌های مرتبط و بینگ

جستجوی موضوعات بحث:

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!

منبع حامی: Wix – کارهای جالب زیادی برای سئو انجام داده است. بررسی کنید که آنها چه کار کرده اند. اکنون می توانید سلسله مراتب را به صفحات استاتیک اضافه کنید. از قبل، نمی‌توانستید صفحات استاتیک را زیر یک پوشه قرار دهید (اینجا را ببین). به علاوه، اخبار مهم تر Wix ابزار جدید سایت ساز Wix AI آنها است که می تواند تصاویر و موارد دیگر را برای سایت شما بسازد (اینجا را ببین).

هر هفته، نوسانات جستجوی گوگل داغ تر می شود، اما گوگل اعلام کرد که باید تابستان امسال یک به روز رسانی تایید شده داشته باشیم. گوگل باگ نمایه سازی اخبار را اواخر جمعه گذشته برطرف کرد. گوگل گفت محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی به طور پیش فرض مورد استقبال الگوریتم های رتبه بندی گوگل قرار نمی گیرد. گوگل گفت جوایز روزنامه نگاری سیگنال مستقیم رتبه بندی نیستند. گوگل نحوه ایجاد اعتماد با مشتریان را توضیح داد. گوگل گفت که تجربه خوب صفحه، سایر مشکلات سئو را برطرف نمی کند. گزارش پیوند کنسول جستجوی گوگل لینک های کمتری را نشان می دهد. گوگل پشتیبانی از اپراتور جستجوی مرتبط را کنار گذاشت. Google همچنان در حال کار بر روی بهبود تنظیمات زبان ترجیحی در جستجوی Google است. اکثر سئوکاران از noindex برای دسته بندی و صفحات برچسب بایگانی شده استفاده می کنند. جان مولر از گوگل نظرات خود را در مورد تحقیق کلمات کلیدی ارسال کرد. جان همچنین افکار خود را در مورد شخصیت های جعلی آنلاین به اشتراک گذاشت. ما شاهد بازدید برخی از ارزیابی‌کنندگان کیفیت گوگل از سایت‌ها بودیم. بینگ چت اکنون از جستجوی بصری پشتیبانی می کند. یکی دو هفته دیگر، بینگ چت روی هر مرورگری کار می کند و در هفته های آینده شاهد حالت تاریک از چت بینگ خواهیم بود. گوگل در حال آزمایش مقایسه سیستم ها و صرفه جویی در برنامه های انرژی دولتی است. Google News منابعی را برای شما پیشنهاد کرده است. جستجوی گوگل بخش جدیدی برای «به‌روزرسانی‌ها برای شما» دارد. Google Ads Editor نسخه 2.4.1 نسخه جزئی در دسترس است. من چند هفته پیش AMP را از سایتم حذف کردم و نحوه کار را گزارش دادم. همچنین، من با فابریس کانل مایکروسافت بینگ مصاحبه کردم. آن را بررسی کنید. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.