به‌روزرسانی‌های محتوای مفید، هسته و نظرات محصول

ما همچنین فکر می‌کردیم که یک به‌روزرسانی جستجوی محلی Google وجود دارد، اما مشخص شد که این یک اشکال است.

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع

در اینجا داستان های مهم تری که برای همه شما بیرون آوردم آمده است:

اگر ماه گذشته را از دست دادید، گزارش سپتامبر 2022 وب مستر Google و در حال انجام را ببینید WebmasterWorld موضوع در حال حاضر بیشتر در مورد هسته و بررسی محصول است.

و در بخش محلی، شاهد افزایشی در رد، حذف ویژگی‌های سلامتی و یک دستورالعمل جدید در مورد بررسی‌های منفی بودیم.

Google Search Console افزوده‌های جدیدی مانند ابزارها و گزارش‌های خرید جدید، ابزار بازرسی URL بیشتر ارائه می‌دهد، گزارش HTTPS جدیدی که سردرگمی زیادی ایجاد می‌کند و گزارش هدف‌گیری بین‌المللی را از بین می‌برد.

گوگل موضوع شمارش کلمات را از مستندات کمکی خود حذف کرد، به ما گفت که مسائل مربوط به کیفیت را در نظر می گیرد و تعداد زیادی از موضوعات SEO را که در زیر خلاصه می شود به ما گفت.

الگوریتم های گوگل:

سئوی گوگل: کنسول جستجوی گوگل: رابط کاربری گوگل: Google Local & Maps:

در مورد یک ماه پرمشغله صحبت کنید، ما فقط یک یا دو به روز رسانی تایید شده در ماه گذشته نداشتیم – ما سه نسخه داشتیم! به‌روزرسانی محتوای مفید در 9 سپتامبر منتشر شد، سپس به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022 در 12t و سپس به‌روزرسانی بررسی‌های محصول سپتامبر 2022 در 20th آغاز شد. اوه، و به‌روزرسانی‌های هسته و بررسی محصول هر دو در یک روز، یعنی 26 سپتامبر منتشر شدند.

ما رویداد بزرگ Search On را داشتیم، اکثر آنها را آزمایش کردیم یا در Google I/O اعلام کردیم. به علاوه هزاران تست بیشتر در زیر خلاصه شده است…