به‌روزرسانی اصلی سپتامبر Google، به‌روزرسانی محتوای مفید انجام شد و به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی محلی احتمالی


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع

چه هفته ای، ما راه اندازی به روز رسانی اصلی سپتامبر 2022 را داشتیم که قوی و سریع شروع شد. Google تأیید کرد که به‌روزرسانی محتوای مفید منتشر شده است، اما شرط می‌بندم که اکثر شما متوجه چیزی نشده‌اید. گوگل حتی احتمالاً یک به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی محلی داشته است، یا ممکن است برخی از اشکال رتبه‌بندی باشد. احتمالاً گوگل نیز ممکن است قطعه های ویژه کمتری را نشان دهد. دستورالعمل‌های بررسی نقشه‌های Google اکنون تشویق مشتریان برای حذف یا جایگزینی نظرات منفی را ممنوع می‌کند. گوگل گفت که تعداد کلمات چیزی نیست و حتی مقاله را خیلی کوتاه خطای کنسول جستجو حذف کرد. Google فهرست‌های Merchant را گسترش داد، ویژگی‌های داده ساختاریافته جدید را اضافه کرد و دو گزارش کنسول جستجوی جدید را برای محصولات اضافه کرد. گوگل همچنین گزارش HTTPS جدیدی را در کنسول جستجو اضافه کرد. ویژگی URL Inspection tool اسکرین شات رندر اکنون دو برابر طولانی تر به نظر می رسد. گوگل در حال آزمایش تکه های برجسته برجسته به رنگ زرد و آبی است. گوگل اعلام کرد که افزایش خزیدن جهانی نیست، بلکه بر اساس هر سایت است. Google محتوای راهنمای تست A/B خود را در یک سند جدید در بخش راهنما ادغام کرد. Google Ads پسوندهای تبلیغاتی را به دارایی تغییر نام داد و ابزارهای کارآمد جدیدی را اضافه کرد. Google Ads صفحه جدیدی برای مشاهده همه توصیه‌های اعمال شده به صورت خودکار در یک مکان همراه دارد. اکنون اسکریپت‌های Google Ads از کمپین‌های Performance Max پشتیبانی می‌کنند. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

جستجوی موضوعات بحث:

حامی: خلاصه ویدیویی این هفته توسط حمایت مالی می شود Wix – جدید آنها را بررسی کنید پادکست Up Wix SERP، من اخیرا مهمان بودم.