به‌روزرسانی اصلی Google سپتامبر 2022 فعال است


جستجوی Google شروع به انتشار دومین به‌روزرسانی هسته گسترده سال، به‌روزرسانی هسته گسترده سپتامبر 2022 کرده است. در 12 سپتامبر 2022 حدود ساعت 11:25 صبح به وقت شرقی شروع شد و ممکن است حدود دو هفته طول بکشد تا عرضه شود.

این به‌روزرسانی پس از تکمیل به‌روزرسانی محتوای مفید Google در روز جمعه، 9 سپتامبر به پایان رسید. تعجب کردم، به من گفتند که به دنبال به‌روزرسانی محتوای مفید، پنجمین به‌روزرسانی بررسی‌های محصول را دریافت می‌کنیم – اما همه چیز خوب است، در عوض یک به‌روزرسانی اصلی دریافت کردیم.

تاکنون شاهد این هستیم که این به‌روزرسانی اصلی در حال افزایش است و نوسانات گسترده زیادی ایجاد می‌کند. هم صحبت های اولیه در جامعه SEO این را نشان می دهد و هم ابزارهای ردیابی گوگل. برخی از آنها از زمان شروع به کار 20 تا 60 درصد کاهش ترافیک را نشان می دهند. هنوز خیلی زود است که مطمئن شویم، اما من می خواستم آنچه را که تاکنون دیده ایم به اشتراک بگذارم.

اطلاعات سریع به‌روزرسانی هسته گسترده Google سپتامبر 2022

در اینجا مهمترین چیزهایی که در حال حاضر به صورت کوتاه می دانیم آورده شده است:

  • نام: به‌روزرسانی هسته گسترده Google سپتامبر 2022
  • راه اندازی شد: 12 سپتامبر 2022 حدود ساعت 11:25 شب به وقت شرقی
  • عرضه: حدود یک تا دو هفته طول می کشد تا عرضه شود
  • اهداف: به همه انواع محتوا نگاه می کند
  • پنالتی: این یک جریمه نیست، صفحات وب عالی را تبلیغ می کند یا به آنها پاداش می دهد
  • جهانی: این یک به‌روزرسانی جهانی است که بر همه مناطق، در همه زبان‌ها تأثیر می‌گذارد.
  • تأثیر: گوگل به من نمی‌گوید چند درصد از جستجوها یا جستجوها تحت تأثیر این به‌روزرسانی قرار گرفته‌اند، اما تا کنون، به نظر می‌رسد این یک به‌روزرسانی اصلی معمولی است که گسترده می‌شود و تأثیر آن سریع است.
  • کشف کردن: به‌روزرسانی‌های اصلی بر Google Discover و سایر ویژگی‌ها تأثیر می‌گذارند، همچنین برگزیده‌ها و موارد دیگر را نیز مشخص می‌کنند.
  • بازیابی: اگر از این موضوع ضربه خوردید، باید به محتوای خود نگاه کنید و ببینید که آیا می‌توانید با توصیه‌های به‌روزرسانی اصلی Google بهتر عمل کنید.
  • تازه می کند: Google به‌روزرسانی‌های دوره‌ای را برای این الگوریتم انجام می‌دهد، اما ممکن است در آینده این به‌روزرسانی‌ها را ارسال نکند. شاید این همان چیزی باشد که در چند هفته گذشته دیدیم یا تمام آن به‌روزرسانی‌های تأیید نشده گوگل.

این توییتی است که این را اعلام می‌کند و به صفحه‌ای پیوند می‌خورد که می‌گوید «12 سپتامبر 2022 – به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022 منتشر شد. تکمیل عرضه ممکن است 2 هفته طول بکشد».

آیا این یک به روز رسانی بزرگ خواهد بود

زمان مشخص خواهد کرد، اما به‌روزرسانی‌های اصلی قابل توجه هستند و سئوکاران معمولاً تغییرات گسترده‌ای را با این به‌روزرسانی‌ها مشاهده می‌کنند. به علاوه دنی سالیوان به نوعی اشاره کرد که ممکن است با به‌روزرسانی هسته بعدی شاهد تغییراتی باشیم، همانطور که گلن گیب در زیر به ما یادآوری کرد. اما نه به این دلیل که به‌روزرسانی محتوای مفید و به‌روزرسانی‌های اصلی مرتبط هستند، اینطور نیست. بیشتر به این دلیل که نمرات در کنار هم ممکن است برای برخی از مقیاس‌ها بالا برود، اگر با هر دو سیستم رتبه‌بندی جداگانه مشکل داشته باشند…

همه زبان ها / جهانی

به عنوان یادآوری، به‌روزرسانی‌های اصلی اکنون بر همه زبان‌ها تأثیر می‌گذارند و به‌روزرسانی‌های جهانی هستند:

به‌روزرسانی‌های هسته گسترده قبلی

چند هفته طول می‌کشد تا عرضه شود و از آخرین به‌روزرسانی، که آخرین به‌روزرسانی اصلی می 2022 در 25 می 2022 بود، حدود چهار ماه می‌گذرد. ​​قبل از آن، به‌روزرسانی اصلی نوامبر 2021 در تاریخ 17 نوامبر تا نوامبر بود. سی ام به‌روزرسانی‌های اصلی قبلی قبل از به‌روزرسانی نوامبر، جولای 2021 و سپس یک ماه قبل از آن با به‌روزرسانی هسته ژوئن بود. مورد قبل از آن 6 ماه قبل از به‌روزرسانی ژوئن بود، در 3 دسامبر 2020 به‌روزرسانی اصلی دسامبر 2020 نامگذاری شد. قبل از آن 7 ماه فاصله بود که در 4 مه 2020، به روز رسانی اصلی می 2020 بود. نسخه قبلی در 13 ژانویه 2020، به روز رسانی اصلی ژانویه 2020 و قبل از آن در 24 سپتامبر 2019، به روز رسانی هسته سپتامبر 2019 بود. اوه، قبل از آن در 3 ژوئن 2019، به‌روزرسانی اصلی ژوئن 2019 بود و من می‌توانم ادامه دهم.

SEO Chatter در ماه می 2022 به روز رسانی اصلی

در اینجا برخی از صحبت هایی است که من در اوایل می بینم WebmasterWorldهمانطور که گفتم خیلی سریع شروع شده است.

مشاهده افت شدید ترافیک، اما بدون تغییر در رتبه بندی در SERP

امروز افت بسیار زیاد… وای وای

25 تا 30 درصد افت 🙁

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برخی از صحبت های اولیه در توییتر:

ابزارهای ردیابی در ماه می 2022 به‌روزرسانی اصلی

سمروش:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Accuranker:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

رتبه بندی وب پیشرفته:


برای اندازه واقعی کلیک کنید

Mozcast:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

RankRanger:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئوی شناختی:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPwoo:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

همه شما تا به حال به چه چیزی توجه کرده اید؟

بحث انجمن در توییتر و WebmasterWorld.

منبع