به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google و نوسانات در 12 ژوئیه

سئوی شناختی:

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع

به روز رسانی انفجار لوگو گوگل

من از این دو سیگنال استفاده می‌کنم، صحبت‌های جامعه و ابزارهای خودکار در حال افزایش، تا بگویم به‌روزرسانی احتمالی Google در حال انجام است.

الگورو:

سلام – دوباره من هستم – گزارشی در مورد به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل تایید نشده دیگر. به نظر می رسید این یکی از دیروز 12 جولای شروع شده است. من می بینم که در میان جامعه سئو گپ های زیادی وجود دارد، و ابزارهای ردیابی خودکار گوگل نیز نوسانات شدیدی را نشان می دهند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

همه شما متوجه چه چیزی هستید؟

همچنین باید توجه داشته باشم که یک اشکال نمایه‌سازی Google News تأیید شده است که برطرف شده است، اما فقط بر نتایج Google News تأثیر می‌گذارد.

به روز رسانی های تایید نشده قبلی

برای اندازه واقعی کلیک کنید

اما باز هم، چند ماه گذشته جزو نمودارها بوده است. اجازه دهید آن نمودارها را به اشتراک بگذارم.

ابزارهای ردیابی گوگل

SERPstat:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

همچنین در میان جامعه سئو در هر دو گروه، گپ و گفتی افزایش یافته است WebmasterWorld و نظرات اینجا

امروز سقوط بزرگ دوباره روز را با -50% شروع کرد و تا اینجا بهتر نشد.

از دیروز می بینم که ترافیک من کاملاً دستکاری شده است. دقیقا 10 کلیک در دقیقه وجود دارد. کل بازدیدهای صفحه دیروز مشابه روز قبل بود.

Mozcast:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

فقط برای اطلاع از شما، آخرین بار در مورد یک به‌روزرسانی تأییدنشده Google در حدود 6 یا 8 ژوئیه و سپس در 28 و 29 ژوئن و سپس دوباره در 23 ژوئن و سپس در 19 ژوئن در مورد نوسانات شدید مداوم با جستجوی Google گزارش دادیم. ما همچنین در مورد به روز رسانی در 14 ژوئن، یکی در حدود 14 ژوئن و در حال انجام، سپس 6 ژوئن، سپس در حدود 22/23 می، سپس در حدود 17 می، سپس در 10 می و دیگری در اوایل ماه مه گزارش دادیم.

RankRanger:

Accuranker:

SERPmetrics:

امروز سومین روز با ترافیک یکسان خواهد بود. می توانید بی شرمانه متوجه فیلتر محدودیت نصب شده در سایت من شوید. در حالی که برخی به‌روزرسانی‌ها در حال انجام است، رقت‌انگیز یا محدودکننده ترافیک است.

سایت های جهانی من سطح ترافیک پایین تر خود را ثابت نگه می دارند که یک امتیاز کوچک است، امتیاز بزرگ در حال حاضر کاهش من در هرزنامه ایمیل و به خصوص هرزنامه ایمیل فرانسوی است.

دیروز سقوط بزرگی برای من بود…امروز ایالات متحده و بریتانیا هر دو سقوط کرده‌اند اما نه به آن اندازه، بنابراین شاید بهبودی در بازی باشد. اگرچه ترافیک سنگین از هند… من واقعاً از مسدود کردن چنین کشور بزرگی متنفرم، اما این بازدیدکنندگان به سادگی مشتری نمی شوند و بسیاری از تصاویر من را می دزدند تا به صورت رایگان از آنها استفاده کنند. من “هواداران” جوانی از هند دارم و همچنین به مطبوعات آنجا رسیده ام، اما سال ها می گذرد. آیا دلیلی وجود دارد که من نباید هند را در این مرحله مسدود کنم؟

امروز ساعت 19:00 به وقت بریتانیا و 12 ساعت گذشته من، مشابه چهارشنبه گذشته، همان چیزی است که طبق سطح ترافیک تاریخی “آنطور که انتظار می رود” توصیف می کنم. درصد سطوح روزانه من، این روزها حداقل می توان گفت اتفاقی است.

در حال حاضر یک اختلاط دیگر در حال انجام است، کسی متوجه شده است؟

بله، متوجه مقداری به هم زدن خیلی وحشی هم هست… من دارم از 40-70 موقعیت عقب و جلو حرف میزنم. اما فقط برای تعداد انگشت شماری از کلمات کلیدی است.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئو چتر

سمروش:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا چیزی است که این ابزارهای ردیابی در طول یک ماه گذشته نشان می دهند، به خصوص با نوسانات امروز:

همچنین “رسمیصفحه به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی گوگل، انتظار می‌رود که گوگل به‌روزرسانی جدیدی را اعلام کند، اما اکنون، هیچ چیزی از به‌روزرسانی بررسی‌های آوریل 2023 اعلام نشده است – هنوز.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

رتبه بندی وب پیشرفته: