به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google آخر هفته – 11 نوامبر


به روز رسانی الگوریتم گوگل

به نظر می‌رسد در آخر هفته‌ها با جستجوی Google سیگنال‌های نوسان بیشتری نسبت به روزهای هفته می‌بینم. ممکن است در این آخر هفته، حدود 11 و 12 نوامبر، یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل، تایید نشده، داشته باشیم.

من دیدم که پچ پچ ها هم در تالارهای عمومی و هم در تالارهای خصوصی سئو در بعدازظهر جمعه شروع به اوج گرفتن کردند. همچنین متوجه شدم که ابزارهای ردیابی، حداقل برخی از آنها، در روزهای جمعه و شنبه نوسان بیشتری نسبت به روزهای عادی هفته در هفته گذشته نشان دادند.

روند به روز رسانی آخر هفته

همانطور که گفتم، به نظر می‌رسد که در تعطیلات آخر هفته بیشتر از روزهای هفته شاهد سیگنال‌های نوسانات بوده‌ایم. به عنوان مثال، ما گزارش‌هایی از به‌روزرسانی آخر هفته گذشته داشتیم، در 4 و 5 نوامبر، آخر هفته قبل از آن در 28/29 اکتبر، به‌روزرسانی هرزنامه به نوعی در جمعه/شنبه با 21 و 22 اکتبر افزایش یافت، اما قبل از آن در روز پنجشنبه 13 اکتبر بود.

اخیراً به نظر می رسد که در روزهای جمعه و شنبه شاهد تغییراتی هستیم. منظورم این است که اگر گوگل جلسات راه اندازی جستجو را در پایان هفته داشته باشد و جمعه ها انجام شود، می تواند منطقی باشد؟ اینجا فقط حدس میزنم…

سئو چتر

در اینجا برخی از صحبت هایی است که در جامعه SEO در مورد این به روز رسانی جستجوی تایید نشده گوگل پیدا کردم.

WebmasterWorld:

منظورم این است که می توانم مانند آپدیت هرزنامه اکتبر بمباران کنم. ممکن است وقتی آپدیت هرزنامه منتشر شد، همه چیز به همان حالت قبلی بازگردد. من سعی می کنم مثبت بمانم. 2/3 از پست های ارسال شده دیروز رتبه 1 …. مبارزه در راه است، جمعه از نظر تاریخی کندترین روز در روزهای هفته است، امروز حتی با وجود اینکه کمتر از حد معمول است، بدیهی است که تقریباً 10٪ نسبت به جمعه گذشته افزایش یافته است 😉

برای من اوایل بعدازظهر شنبه است و بسیار قابل توجه است که در 48 ساعت گذشته چیزی در سایت جهانی من “تغییر” شده است و به تعداد بازدیدهای اغلب یک صفحه برای هر بازدید کننده بازگشته است. من قبلاً چندین بار این الگو را دیده‌ام که G کاری انجام داده است، بنابراین جالب است که ببینیم تا چه مدت ادامه می‌یابد.

پس از 10 روز اول ماه بالاتر از میانگین، امروز در همه سایت‌ها از همه مناطق بسیار آرام است.

در روز شنبه سایت جهانی من در پایین تر از میانگین بازدیدهای صفحه با کمتر از 61% قرار داشت، امروز با تعداد زیاد بازدید از صفحه بسیار عادی تر به نظر می رسد، معیارهای واقعی در حال حاضر 25٪ موارد منحصر به فرد کمتر اما +20٪ بازدید از صفحه را نشان می دهند. بسیار نزدیک به میانگین

من همچنان از سایت هتل بریتانیا شگفت زده می شوم، این بسیار نسبت به سال های گذشته برای یک نوامبر با فروش آبجو کمی کاهش یافته است، غذا و محل اقامت همچنان با رزرو وعده های غذایی کریسمس قبل از سال های گذشته به خوبی پیش می رود!

در اینجا تعدادی از توییتر آمده است:

ابزارهای ردیابی گوگل

در اینجا چیزی است که ابزار ردیابی نشان می دهد:

سمروش:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

RankRanger:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Accuranker:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئوی شناختی:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Mozcast:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

رتبه بندی وب پیشرفته:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

آیا متوجه نوسانات بزرگ رتبه بندی از آخر هفته شده اید؟ به ما خبر دهید.

بحث انجمن در WebmasterWorld.

منبع