به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google در ۸/۹ فوریه

برای اندازه واقعی کلیک کنید

رتبه بندی وب پیشرفته:

همه شما متوجه چه چیزی هستید؟

Accuranker:

به روز رسانی گوگل

حمله به شرایط نام تجاری، به ویژه

تنها چند روز پس از به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی Google در 4 فوریه، نشانه‌هایی از به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google دیگر را مشاهده می‌کنم – هر دو مورد توسط Google تأیید نشده‌اند. این به‌روزرسانی ۸ و ۹ فوریه گوگل ممکن است حتی قوی‌تر از به‌روزرسانی قبلی باشد.

در اینجا نموداری از موضوع در WebmasterWorld آمده است:

احتمالاً باید دیروز این موضوع را پوشش می دادم، اما سفر بر من بهتر شد.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

RankRanger:

سمروش:

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

این گفتگو در حدود 8 فوریه در ساعت آغاز شد WebmasterWorld، با وجود این همه حواس پرتی هوش مصنوعی (به حق). در اینجا در قسمت نظرات ما نیز پچ پچ وجود دارد. در اینجا چند نقل قول از تاپیک وجود دارد:

آنچه من می بینم ادامه همان روند است. ایالات متحده / کانادا هر روز تاخیر ترافیکی دارد، در حالی که بقیه نقاط جهان قوی هستند. ترافیک در حال حاضر در صبح شدید است و هر روز در ساعات اوج تجاری از یک صخره سقوط می کند. این می تواند 9/10 صبح، 11 صبح/12 بعد از ظهر یا تا اواخر 13:00 باشد. ساعت‌ها در ایالات متحده آمریکا و کانادا پایین می‌ماند، سپس دوباره بالا می‌رود و به طور کلی روز را به پایان می‌رساند، اما در ایالات متحده آمریکا تا 10 درصد زوج یا منفی است. دیروز آمریکا 10 درصد کاهش داشت، کانادا -14 درصد و انگلیس -17 درصد بود. امروز ایالات متحده آمریکا -22٪ و کانادا -28٪ در ساعت 13:00 است.

افت شدید از دوشنبه گذشته امروز حتی بدتر به نظر می رسد 😐

من همچنین شاهد افت شدیدی در بزرگترین وب سایت خود هستم (20٪ در هفته) – من چند تغییر ایجاد کرده ام و اگر هر یک از آنها تا به حال کار کند به شما اطلاع خواهم داد:

من همچنین شاهد افت شدیدی در بزرگترین وب سایت خود هستم (20٪ در هفته در هفته) – من چند تغییر ایجاد کرده ام و اگر هر یک از آنها تا به حال کار کند به شما اطلاع خواهم داد.

90٪ ترافیک زامبی شده در اینجا،

در اینجا نموداری از گلن برای سایتی است که در آن زمان مورد بازدید قرار گرفته است:

موزکست:

سئوی شناختی:

و ابزارها در حال حاضر بسیار گرم شده اند.

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید