به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google تأیید نشده

SERPstat:

برخی از ابزارهای ردیابی شروع به افزایش نوسانات در نتایج جستجوی Google کرده اند. من معتقدم اولین کسی که آن را تشخیص داد Rank Ranger بود و دیگرانی که وقتی فرود آمدم به روز خواهم کرد. اما این چیزی است که من با نمودارها تا کنون می بینم:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برخی گزارش می دهند که ترافیک ارگانیک گوگل به اندازه دو سوم ترافیک عادی خود کاهش یافته است. این نوع افت ها بسیار زیاد هستند و می توانند زمانی اتفاق بیفتند که سایتی با یک به روز رسانی گسترده الگوریتم ضربه بخورد، و اگر سایت یک مشکل فنی بزرگ یا نوعی اقدام جدی دستی داشته باشد، ممکن است اتفاق بیفتد.

سئو چتر

Accuranker:

من احساس می‌کنم اگر گوگل همیشه این مزخرفات تصادفی را انجام می‌دهد، پرداخت و تکیه بر چک‌کننده‌های SERP بی‌معنی است.

بوی اجرای به روز رسانی جزئی می دهد. فعالیت خزنده پس از 36 ساعت در سطوح پایین باز می گردد. یا دارند با بارد بازی می کنند، کی می داند؟ 🙂

آیا به روز رسانی جدیدی منتشر می شود؟ کاهش ترافیک از دیروز.

صبح یک نوسان بزرگ با 1 وب سایت من دیدم که از صفحه اول حذف شد و از 100 از دیروز شب تا امروز بعدازظهر، اکنون دوباره در همان موقعیت قرار دارد ممکن است شاهد انتشار آپدیت جدید در این هفته باشیم.

آیا گوگل دوباره در حال بازی کردن است؟ من از دیروز افزایش چشمگیری در بازدیدکنندگان داشته ام.

ترافیک اینجا در ابتدای ماه می جالب است. تنها با افزایش Google، Bing و DDG، جایگاه من در آن موتورهای جستجو در مقایسه با سایرین محبوب است.

بله، ما دیروز خیلی کم کردیم، اما امروز واقعا بد است.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

RankRanger:

Serp checkers دیگر ارزش انجام دادن ندارد. ما در 18 ماه گذشته رتبه اول را در SERP برای تعداد زیادی از کلمات کلیدی به دست آوردیم …….. ترافیک و تبدیل ها بهبود چندانی نداشتند.

بعد از گذشت 17 ساعت از Googleday خود، هیچ پیشرفتی در ترافیک مشاهده نمی‌کنم، در حدس می‌زنم که ممکن است به 50 درصد میانگین «قدیمی» خود برسم… من می‌نویسم «قدیمی» چون می‌خواهم اکنون انجام دهم، انتظار دارم میانگین «جدید» من این باشد. در 40 درصد سال 2021 نرمال باشد؟

به نظر می رسد از یکشنبه شب بسیار آرام در حال بهبود است. افت 90 درصدی اکنون 66 درصد کاهش یافته است… به نظر می رسد صفحات فرود دیگر یک روز ترافیک را به دست می آورند، اما روز بعد دوباره کاهش می یابند. درخواست ها حداقل، با کیفیت پایین و برای اقلام با قیمت پایین تر هستند. البته، کاهش بیش از 500 واحدی در بازار سهام و یک بحران بانکی بالقوه ایالات متحده می تواند اوضاع را مختل کند.

در حال حاضر یک به روز رسانی در حال انجام است …

ابزارهای ردیابی گوگل

ترافیک و تبدیل ها به شدت کاهش یافته است.

بله، برای من از دیروز این اتفاق افتاده است.

سئوی شناختی:

رتبه بندی وب پیشرفته:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

امروز، حتی بدتر از آن در حالی که رتبه بندی ها همه یکسان است.

SERPmetrics:

Mozcast:

طی چند روز گذشته، من نشانه‌هایی از به‌روزرسانی احتمالی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google را مشاهده کرده‌ام. ممکن است از اول ماه مه شروع شده باشد، با گپ زدن در جامعه سئو در سراسر دیروز، دوم می. فکر نمی‌کنم این باقی‌مانده از به‌روزرسانی بررسی‌های آوریل 2023 باشد که به طور رسمی در 25 آوریل تکمیل شد – اما واقعاً چه کسی می‌داند؟

آیا متوجه نوسانات و نوسانات بزرگ رتبه بندی در یکی دو روز گذشته شده اید؟

من برخی از گفتگوهای اولیه را در قسمت نظرات در این سایت و همچنین در آن دیدم WebmasterWorld در مورد سایت هایی که شاهد ترافیک زیاد و تغییرات رتبه بندی در جستجوی گوگل هستند. در اینجا چند نمونه از صحبت های سئو در یک روز گذشته وجود دارد:

HUUUUGE کاهش ترافیک برای من امروز. به نظر می رسد حدود 2/3 از ترافیک عادی من از بین رفته است. رتبه‌بندی‌ها در نگاه اول بدون تغییر به نظر می‌رسند، که اکنون عجیب‌تر از عجیب‌تر شدن است.

امروز قطعاً چیزی در حال رخ دادن است.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

دیروز، تبدیل افتضاح بود و هر تبدیلی که می‌گیرم از صفحات بسیار قدیمی و قدیمی من است. فقط دیگه معنی نداره

سمروش:

به‌روزرسانی لوگوی لغزنده Google بزرگ