به‌روزرسانی الگوریتم Google، فاکتورهای جستجوی Yandex فاش شد، ChatGPT Craze (Bing/Google)، Bing Lastmod و بیشتر جستجوی یاهو

جستجوی موضوعات بحث:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

در خلاصه این هفته، من به‌روزرسانی تایید نشده Google را پوشش دادم که به نظر می‌رسید بر سایت‌های بررسی محصول تأثیر می‌گذارد، اما شاید بیشتر در 26 ژانویه. Yandex نشت زیادی داشت و سئوکاران و بازاریابان کد منبع موتور جستجو را بررسی کردند. پاسخ Google به ChatGPT ممکن است Apprentice Bard با استفاده از LAMDA Sundar Pichai از Google اساساً این را تأیید کرد. جان مولر گوگل از فروشندگان لینک انتقاد کرد. کنسول جستجوی گوگل گزارش نمایه سازی ویدیو را به روز کرد. گوگل گفت سعی کنید لینک های اعتباری سایت را در فوتر شما دنبال نکنید. گوگل گفت که لینک های هرزنامه از سایت های پورنو نباید در اولویت باشند. گوگل اعلام کرد که اگر سایت خود را دوباره طراحی کنید، رتبه‌بندی‌ها «آخرین» می‌شوند. تأیید کنسول جستجوی Google بر رتبه شما تأثیر نمی گذارد. گوگل گفت فایروال ها و CDN ها بزرگترین دلیلی هستند که چرا سایت شما خزیدن را مسدود می کند. گوگل اسناد متعارف خود را به طور گسترده ای به روز کرد. گوگل گفت از مسیرهای نسبی در قوانین متعارف خود استفاده نکنید. من گزارش بزرگ وب مستر گوگل را برای جمعه پست کردم. مایکروسافت بینگ گفت که قسمت lastmod در فایل نقشه سایت شما حیاتی است. BingBot جدید ممکن است امروز 100٪ کار کند. به نظر می رسید که اطلاعیه ها و اخبار گوگل ادز از اواخر سال گذشته کند شده است. گوگل درآمدی را گزارش داد که نشان داد درآمد تبلیغات آن‌ها نسبت به سال گذشته 3.6 درصد کاهش یافته است. جستجوی یاهو واقعاً در حال بازگشت است، من شواهد بیشتری دارم. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

حمایت شده توسط بروسکلی، که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو.