به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google انجام شد، بهترین روش‌های سئوی بلاگر، فهرست‌بندی زنده برای اولین بار در موبایل، تبلیغات سئو و موارد دیگر

به‌طور تکان‌دهنده، گوگل ارائه به‌روزرسانی بررسی محصولات Google را در 2 آگوست به پایان رساند و حتی در شبکه‌های اجتماعی به ما اطلاع نداد. ما شاهد برخی نوسانات و نوسانات در جستجوی Google هستیم که ممکن است به دلیل به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google باشد که اواخر جمعه گذشته شروع شد و ابزارها آن را در روز چهارشنبه متوجه شدند، اما پس از انتشار آن بود. گوگل لینک های جدیدی را به دستورالعمل های محتوا اضافه کرد، یکی از این دستورالعمل ها برای بهترین شیوه های سئو برای وبلاگ نویسان بود که بعدا حذف شد. پس از گذشت بیش از 5 سال و نیم، گوگل همچنان سایت‌ها را به سمت نمایه‌سازی اول موبایل سوق می‌دهد. کنسول جستجوی Google به طور موقت ویژگی تصحیح اعتبارسنجی را طی برخی تغییرات طبقه بندی به حالت تعلیق درآورد. جان مولر از گوگل سئوی زیبایی داشت که ممکن است برخی از آن خوششان نیاید. Google نحوه نشان دادن قطعات را برای نتایج جستجو با متن نقل قول تغییر داد. گوگل در حال آزمایش “چشم انداز” در نتایج جستجو است. گوگل در حال آزمایش نام سایت ها و فاویکون ها برای نتایج تصویر در جستجوهای وب است. گوگل در حال بارگذاری افراد جدید است که در پاورقی نیز می پرسند. گوگل همچنین نمای سه بعدی را برای برخی از محصولات دوباره نشان می دهد. Google Business Profiles در حال آزمایش یک منوی قابل ارتقا برای ویرایش فهرست شما است. گوگل ویژگی های متعلق به آسیایی ها را برای نمایه های کسب و کار گوگل اضافه کرد. Discovery Ads اکنون با Google Ads Editor و Api و موارد دیگر کار می کند… گوگل یک برچسب جدید به نام Google Tag دارد. Microsoft Advertising مجموعه‌ای از ویژگی‌ها از جمله انتشار تبلیغات خودرو، قالب‌های تبلیغاتی جدید، گزینه‌های پیشنهادی بیشتر و موارد دیگر را منتشر کرد. ممکن است الگوریتم مخفی گوگل به دلیل یک حکم قانونی در معرض رامبل قرار گیرد. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

حمایت شده توسط بروسکلی که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو.