به‌روزرسانی رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O؟

به‌نظر می‌رسد این به‌روزرسانی از همان روزی که Google I/O آغاز شد، در 10 می آغاز شد و تا 11 می ادامه یافت. این به‌اندازه‌ی به‌روزرسانی رتبه‌بندی گوگل در اوایل ماه مه، که تأیید نشده بود، سنگین و فرار نیست، اما به نظر می‌رسد که نوسانات زیادی دارد.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئو چتر

Accuranker:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

من نشانه‌هایی از به‌روزرسانی رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google دیگر را می‌بینم که طی چند روز گذشته کاهش یافته است، به همین دلیل است که نام آن را به‌روزرسانی رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O می‌گذارم. این مورد توسط گوگل تایید نشده است، اما هم پچ پچ سئو و هم ابزارهای ردیابی خودکار، همگی نشانه هایی از به روز رسانی را نشان می دهند.

این به به‌روزرسانی محتوای مفید جدید آینده مربوط نمی‌شود و همچنین به تجربه جدید جستجوی Google Generative مربوط نمی‌شود.

SERPmetrics:

سایت جهانی -33% در مقایسه با میانگین جدید اخیر من، یعنی -73.4% در مقایسه با 2 سال پیش!

مکان هتل -50% نسبت به میانگین ماه های اخیر.

به نظر می رسید که ترافیک دیروز در بیشتر ساعات روز به حالت عادی بازگشت و سپس در اواخر شب کاهش یافت. امروز صبح ترافیک ایالات متحده در ساعت 10 صبح -75٪ است. جستجوی -22٪ و مستقیم -28٪ است. تقریباً برای یک روز ترافیک بسیار زیاد است. من از 5 مه … تقریباً یک هفته استعلام جدیدی در سایت خود نداشته ام. با این حال من در تمام هفته با ایمیل‌های هرزنامه و تماس‌ها غرق شده‌ام.

حرکات بزرگ در طاقچه من. من برخی از رقبای خود را دنبال می‌کنم، برخی امروز دچار مشکل شدند و رتبه‌شان تا 50 درصد کاهش یافت. هر چه در حال عرضه است، احتمالاً در چند روز آینده تثبیت خواهد شد.

با مشاهده افت نیز، عمدتاً در ایالات متحده، می‌توان رتبه‌بندی موقعیت را با تغییرات CTR عظیم مشاهده کرد، من معمولاً تغییرات عظیم CTR را نمی‌بینم، می‌توانم بگویم Google دوباره طرح‌بندی تبلیغات را تغییر می‌دهد یا بیشتر و بیشتر می‌گذارد.

باز هم به اندازه آخرین به روز رسانی تایید نشده داغ نیست اما آرام نیست. می توانید چند روز گذشته را در مقایسه با تاریخ های اوایل ماه مه و سپس قبل از مشاهده تغییر مشاهده کنید. به نظر می رسد در زمان بسیار ناپایداری هستیم، اینطور نیست؟

به‌روزرسانی رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O

آیا هیچ یک از شما متوجه تغییرات ترافیکی بزرگی از جستجوی Google از 10 مه شده است؟

برای اندازه واقعی کلیک کنید

من اخیراً شاهد افت ترافیک زیادی در سایت خود بودم🤦🏻‍♂️

— Kunle of Ibadan (@SIR3PU) 12 مه 2023

SERPstat:

سئوی شناختی:

رتبه بندی وب پیشرفته:

همچنین، برخی از نظرات در داستان قدیمی در اینجا:

ترافیک برای چند روز به حالت عادی بازگشت اما امروز کمی کمتر به نظر می رسد. به طور کلی. آیا کسی دیگر متوجه این الگو شده است؟

بهبود جزئی در برخی از وب سایت های من … امیدوارم این روند ادامه داشته باشد :(( قبلاً برای مدتی بهبود یافته بود اما دوباره کاهش یافت … صادقانه بگویم امید زیادی نیست

ترافیک امروز -65٪ برای وب سایت من. در مقایسه با ترافیک که شلوغ ترین روز برای طاقچه من است.

بگذارید آنچه را که تا کنون می بینم به شما نشان دهم.

ابزارهای ردیابی گوگل

RankRanger:

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

و چند توییت:

منبع

سمروش:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

@rustybrick آیا اتفاقی با Google در حال رخ دادن است، من کمی نوسانات (در بریتانیا) می بینم و تعداد کمی از ردیاب ها نیز چیزهای عجیب و غریبی را نشان می دهند.

– گرگوری نقاش (@Gregory_Painter) 12 مه 2023