به‌روزرسانی رتبه‌بندی Google، توییتر Nofollows، موارد بیشتر در پیوندها، ویژگی‌های Google Come & Go و PPC News


این هفته، گزارش ماهانه وب مستر گوگل را منتشر کردم – مکانی عالی برای اطلاع از اخبار گوگل. ممکن است گوگل به روز رسانی الگوریتم دیگری را در تاریخ 5 و 7 جولای انجام داده باشد. گوگل صفحه فرود خود را برای جدول زمانی به روز رسانی الگوریتم خود ایجاد کرد. گوگل گفت که نتایج غنی از دوره برای واجد شرایط بودن نیاز به سه دوره دارد. گوگل گفته است که اگر سابقه قبلی نداشته اید، می توانید فایل Disavow خود را حذف کنید. گوگل گفت نسبت فالو به نوفالو تاثیری بر رتبه شما ندارد. توییتر ویژگی nofollow را به پیوندهای خود اضافه کرد. به نظر می رسد گزارش پیوند کنسول جستجوی گوگل همچنان لینک ها را کاهش می دهد. Google Search Console Insights اکنون از GA4 پشتیبانی می کند. گوگل ویژگی نتایج جستجوی یافته های جالب را حذف کرد. Google در حال آزمایش کارهایی است که باید در قالب همپوشانی انجام شود. گوگل در حال آزمایش است که توسط کاربران در نتایج جستجو رتبه بالایی دارد. Google Merchant Center برچسب‌گذاری خودکار را برای همه فهرست‌های رایگان در تمام تجربیات Google اضافه کرد. گوگل نسخه 2.1 Google Ads Editor را با طراحی صفحه نمای کلی جدید منتشر کرد. گوگل گزینه های مکان یابی گوگل Adcs را بهبود بخشید. Microsoft Advertising به‌روزرسانی‌های خودکار را برای کمپین‌های خرید، فهرست‌های بازاریابی مجدد ایجاد شده خودکار، برچسب‌های UET واجد شرایط بیشتر که به تجربه بینش‌های Microsoft Clarity مهاجرت می‌کنند، تطبیق مشتری به بازارهای جدید و موارد دیگر اضافه کرد. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حامی: خلاصه ویدیویی این هفته توسط حمایت مالی می شود سمروش.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع