به‌روزرسانی زنده محتوای مفید Google، اخبار کنسول جستجو، ارتقا خودکار کمپین‌های محلی Google Ads


گوگل عرضه به روز رسانی محتوای مفید را در روز پنجشنبه، 25 آگوست آغاز کرده است. بسیاری از سئوکاران می گویند که نگران این به روز رسانی نیستند. گوگل همچنین به نظر می رسید که نوعی به روز رسانی را در 24 آگوست منتشر کند. گزارش نمایه سازی ویدیوی کنسول جستجوی گوگل اکنون برای همه فعال است. گوگل اعلام کرد که گزارش هدف گیری بین المللی را در 22 سپتامبر منسوخ خواهد کرد. Google گزارش حیاتی وب اصلی را به‌روزرسانی کرده است تا داده‌های سطح URL را برای مثال نشانی‌های اینترنتی نشان دهد. API Google تحت تأثیر اشکال برچسب نمایه سازی کنسول جستجو قرار نگرفت. گوگل گفت دستورالعمل های ارزیابی کیفیت مجموعه ای از نکات رتبه بندی نیستند. گوگل گفته است که صفحات را با نظرات در فهرست قرار ندهید، در عوض، مطمئن شوید که نظرات با کیفیت بالا هستند. Google دستورالعمل‌های محتوا را برای داده‌های ساختاریافته پرسش و پاسخ آموزشی اضافه کرد. گوگل پیوند “مشاهده تمام نمایه های تجاری” را در جستجوی وب اضافه کرد. Google Discover اکنون به شما امکان می دهد محتوا را از یک نویسنده خاص مخفی کنید. Google Ads به طور خودکار برخی از کمپین های محلی را برای استفاده از حداکثر عملکرد ارتقا می دهد. Google Ads هیچ برنامه ای برای سفارشی سازهای تبلیغاتی جدید با استفاده از مکان های تبلیغات جستجوی پاسخگو ندارد. Google در حال آزمایش تجربه کاربری جدید تبلیغات سرویس محلی است. همچنین، Google Local Service Ads در حال آزمایش مناطقی است که از آن استفاده نمی‌کنند. Google Maps اکنون به کاربران اطلاع می دهد که نظرات آنها پست نشود. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته از اورشلیم در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حامی: خلاصه ویدیویی این هفته توسط حمایت مالی می شود دودا، وب سایت ساز حرفه ای که می توانید خودتان تماس بگیرید. پیوستن DudaCon برای یک رویداد آنلاین 3 روزه مملو از جلسات حرفه ای برای ارتقای بازی SEO شما به سطح بعدی. درباره ممیزی SEO برای تبدیل ها، تجزیه و تحلیل شکاف محتوا و بهترین شیوه های SEO محلی به طور مستقیم از کارشناسان برجسته صنعت بیاموزید. (13-15 سپتامبر، آنلاین)

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع