به‌روزرسانی ضعیف محتوای مفید Google، پیوندها در الگوریتم‌های جستجو، نقص Google Ads و موارد دیگر

حمایت شده توسط بروسکلی که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع
برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

این هفته، دوباره از اورشلیم، درباره این عرضه عجیب و غریب برای به‌روزرسانی محتوای مفید Google صحبت کردم. ضعیف و کند است، اما Google فرمی را برای ارسال بازخورد منتشر کرد، در حالی که به‌روزرسانی هنوز به پایان نرسیده است (حداقل در زمان آماده‌سازی این ویدیو در صبح جمعه حدود ساعت 1 بامداد جمعه ET. جان مولر از Google در آنجا گفت: هیچ الگوریتم جستجوی اخیری که بر روی لینک‌ها تمرکز کند، خارج از الگوریتم‌های هرزنامه نبود. گری ایلیز، از گوگل، گفت که 404s نرم‌افزار بودجه خزیدن را هدر می‌دهد، او همچنین گفت که Google می‌تواند بخش‌های مختلف سایت شما را متفاوت بخزد و به کیفیت دسترسی متفاوتی داشته باشد. ممکن است گوگل تعداد کلمات را حذف کند. از اسناد راهنمای کنسول جستجو. Google در حال آزمایش آیکون‌های سریع‌خوان در جستجوی Google است. داده‌های ساخت‌یافته ویدیویی یادگیری Google در سطح آموزش به تفکیک کشورها تقسیم می‌شوند. داده‌های ساختاری کسب‌وکار محلی Google از انواع اضافی برای فهرست‌های متعدد پشتیبانی نمی‌کند. Google گفت: رشد ریزداده‌ها راکد است. Google یک بخش محصولات را به دستورالعمل‌های نمایه کسب‌وکار Google اضافه کرد. آیا Google خط‌مشی گیتینگ بررسی را در Google Maps حذف کرد؟ Google در حال آزمایش ویژگی است بررسی‌های مبتنی بر te برای Local Guides. Google Ads با گزارش اطلاعات آماری اشتراک و حراج، یک موفقیت بزرگ را تأیید کرد. Google Ads یک ویژگی جدید قوانین ارزش تبدیل دارد. مهلت RSA های تبلیغاتی مایکروسافت دوباره انتظار می رفت. SEO By The Sea توسط Bill Slawski آفلاین شد اما شرکت میزبان به احترام افسانه آن را دوباره فعال کرد. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته از اورشلیم در میزگرد موتورهای جستجو بود.

جستجوی موضوعات بحث: