به‌روزرسانی محتوای مفید Google، به‌روزرسانی بررسی‌های محصول جدید، اشکال و رفع اشکال کنسول جستجو، به‌علاوه موارد دیگر


این هفته ما به‌روزرسانی بزرگ جدید گوگل را که هفته آینده ارائه می‌شود، تحت عنوان به‌روزرسانی محتوای مفید پوشش دادیم، من عمیقاً در آن تحقیق می‌کنم. گوگل مدتی است که درباره مسائل محتوا صحبت می کند، بنابراین تعجب آور نیست. سپس گوگل پنجمین به‌روزرسانی بررسی محصول خود را راه‌اندازی می‌کند، زمان‌بندی آن عجیب است. اگر از آخرین به‌روزرسانی بررسی‌های محصول راضی نیستید، می‌توانید به Google اطلاع دهید. گوگل در گزارش پوشش در کنسول جستجوی گوگل باگ داشت که صفحات را در زمانی که ایندکس نمی‌شدند به‌عنوان فهرست‌بندی شده برچسب‌گذاری می‌کرد. گوگل دکمه تصحیح اعتبارسنجی را تصحیح کرد و برچسب های جدیدی را برای گزارش پوشش منتشر کرد و همچنین یک ستون منبع جدید و فیلتر صفحات ارسال نشده اضافه کرد. گوگل گفت گاهی اوقات مدل برای وب سایت شما دیگر در جستجو قابل اجرا نیست. برخی از شرکت های وابسته سعی می کنند URL های ردیابی خود را تعویض کنند و فکر می کنند که به رتبه بندی کمک می کند. جان مولر از گوگل دوباره گفت که URL ها به مرور زمان از فهرست گوگل خارج می شوند. فابریس کانل از بینگ گفت که بینگ هر روز ده ها میلیارد URL را کشف می کند که جدید هستند اما اکثر آنها ناخواسته هستند. IndexNow بسیار رشد می کند، بسیار. Google در حال آزمایش یک جعبه خلاصه Google Ads در جستجو است. Google Ads نسخه 11.1 Ads API را منتشر کرد. Google Merchant Center نحوه اجرای برخی از خط‌مشی‌های خود را به‌روزرسانی کرد. Google Discover اکنون نام نویسنده را بر روی برخی از نام‌های سایت نشان می‌دهد. گوگل در حال آزمایش نقشه ها و برگه های قابل ارتقا در نتایج نقشه است. گوگل همچنین در حال آزمایش همپوشانی های محبوب مقصد است. و گوگل بالاخره بعد از 30 روز قابلیت جستجوی تایمر و کرونومتر خود را اصلاح کرد. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حامی: Wix کارهای جالب زیادی برای سئو انجام داده است. حتماً بررسی کنید که آنها چه کار کرده اند.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع